Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Безкоштовно курсова робота скачати: Облік заробітної плати

Облік заробітної плати / сторінка 23

Назва:
Облік заробітної плати
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
50,82 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
При цьому вказані суми включаються до фонду оплати праці в тому місяці, у якому провадяться перерахунки страхової компанії.
Згідно зі статтею 73 Кодексу Законів про Працю України на теперішній час існує такий перелік святкових та неробочих днів :
Святкові дні :
1 січня - Новий рік;
7 січня - Різдво Христове;
8 березня - Міжнародний жіночий день;
1-2 травня - День міжнародної солідарності трудящих;
9 травня - День Перемоги;
28 червня - День Конституції України;
24 серпня День незалежності України;
7-8 листопада - річниця Великої Жовтеневої соціалістичної революції.
Неробочи дні :
7 січня - Різдво Христове;
один день (неділя) - Пасха(Великдень);
один день (неділя) - Трійця.
Усього 12 святкових та неробочих днів за рік.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 08.02.95 № 100 «Про порядок розрахунку середньої заробітної плати» визначаються випадки, при яких потрібен розрахунок середньої заробітної плати. Розрахунок середньої заробітної плати займає важливе місце в обліку розрахунків з робітниками. Так, наприклад, середня заробітна плата потрібна для нарахування допомоги по тимчасовій допомозі. Первинним документом для цього є лікарняний лист. Для нарахування лікарняних розраховується середньодення заробітна плата, для чого береться зарплата за два місяці, що передували місяцю хвороби і ділиться на загальну кількість робочих днів.
Сума лікарняних = середньоденна заробітна плата * кількість днів хвороби * розмір щоденної допомоги по хворобі (залежить від стажу роботи працівника). При загальному стажі роботи до 5 років оплачується допомога у розмірі 60% від нарахованої суми; при загальному стажі від 5 до 8 років - 80%, при загальному стажі понад 8 років - 100% від нарахованої суми.
Тривалість відпустки з 01.01.97 згідно із Законом України «Про відпустку», розраховується в календарних днях. Святкові і неробочі дні при визначенні тривалості відпустки не враховуються. Щорічна відпустка працівникам складає не менше 24 календарних днів за відпрацьований рік, що розраховується з дня укладання трудової угоди. Відповідно до статті 10 Закону України «Про відпустку», працівник має право на щорічну повну відпустку в перший рік роботи після закінчення шести місяців безперервної роботи на підприємстві. Тому керівник підприємства повинен визначити коло працівників, які відробили на підприємстві менше, ніж півроку, - ці особи не мають права на відпустку повної тривалості. У деяких випадках варто потурбуватися про документальне підтвердження необхідності надання дострокової відпустки. Якщо працівник тільки влаштувався на роботу, то від нього потрібно вимагати документ з попереднього місця роботи про те, чи перебував він в оплачуваній відпустці або отримав компенсацію за невикористану відпустку, тому що дуже часто працівник приходить на роботу лише з написом в трудовій книжці.
Згідно «Кодексу законів про працю України», на підприємствах встановлено
пятидневний робочий тиждень з двома вихідними днями, загальна тривалість роботи не повинна перевищувати 40 годин за тиждень. Перед вихідними та святковими днями тривалість робочого часу робітників скорочується на 1 годину. Робота в святкові та неробочі дні сплачується у подвійному розмірі; Особам, що знаходяться у відрядженні - по подвійним відряджальним розцінках. Робота в нічний час сплачується по збільшених розмірах, встановлених терміновою угодою та колективним договором, але не менше 20% тарифної ставки за кожну годину праці у нічний час.
На деяких підприємствах оплата праці проводиться в натуральній формі. Перелік товарів, які заборонено виплачувати натурою, затвердження в доповнення до Постанови Кабінету Міністрів від 3 квітня 1993 року № 244.
До них належать :
- зброя, боєприпаси та інша продукція військового призначення, що випускається підприємствами оборонної промисловості;
- продукція, що має стратегічне значення за переліком, що визначається актами законодавства;
- вибухонебезпечні та отруйні речовини, наркотичні засоби;
- товари виробничо-технічного призначення;
- нафта і нафтопродукти;
- продукція хімічної промисловості, мінеральні добрива;
- продукція целюлозно-паперової промисловості;
- будівельні матеріали та вироби з них;
- лісоматеріали (крім матеріалів, одержаних під час лісозаготівель);
- товари медичної, фармацевтичної та мікробіологічної промисловості;
- благородні метали і коштовне каміння, вироби з них;
- усі види алкогольних напоїв, включаючи спирт та виноматеріали;
- непродовольчі товари народного споживання;
- продовольчі товари народного споживання промислової переробки, крім цукру, призначені для розрахунків із сільськогосподарськими підприємствами і насінневими заводами та водіями автотранспортних організацій, працівниками залізничного транспорту, які забезпечують перевезення цукрових буряків;
- продукція переробки ефіроолійних культур, крім олії рослинної, призначеної для розрахунків з працівниками сільськогосподарських підприємств;
- кокони шовкопряду;
- махорка, тютюн і тютюнові виробі;
- продукція звіринництва, хутро;
- вовна (сировина);
- шкіра та шкірсировина;
- сировина льону, конопель, бавовни для текстильної промисловості;
- лікарськи рослини, рицина, хмель, мак;
- коренеплоди цукрових буряків і продукція їх переробки;
- продукція насінництва;
- продукція бджільництва, крім меду;
- племінне поголівя тварин.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Курсова робота на тему: Облік заробітної плати

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок