Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Бухгалтерський облік власного капіталу

Бухгалтерський облік власного капіталу

Назва:
Бухгалтерський облік власного капіталу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,07 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Бухгалтерський облік власного капіталу
ЗМІСТ
Вступ 3
Теоретико-методологічні основи власного капіталу 5
1.1 Визначення, оцінки і функції власного капіталу 5
1.2.Бухгалтерський облік власного капіталу 8
2. Бухгалтерських облік власного капіталу 10
2.1.Організація обліку статутного і неоплаченого капіталу 10
2.2.Організація обліку пайового, додаткового і резервного капіталу 15
2.3. Організація обліку вилученого капіталу та нерозподіленого прибутку 16
3. Відображення інформації про власний капітал у фінансовому звіті 18
Висновки 23
Перелік літератури 25
ВСТУП
В умовах ринкової економіки значно зростає роль аудиту підприємства. Мета аудиту ? встановлення достовірності, якщо вони відображають фінансовий стан підприємства. Фінансові звіти достовірні, якщо вони відображають фінансовий стан підприємства з максимально можливою повнотою, точністю т відповідністю чинного законодавства, нормативів, правил і вимог Національних стандартів бухгалтерського обліку. Для економічного аналізу необхідне комплексне дослідження різних сторін діяльності підприємства на основі багатьох показників поточного обліку і звіту, використання системи показників, які характеризують господарську діяльність, вивчення нових резервів і можливостей підвищення бажаного ефекту.. Бухгалтерський облік ? це основа ядро інформаційного забезпечення. У його системі формі формується близько 80% всього обсягу інформації щодо діяльності підприємства. Бухгалтерський облік на підприємствах призначений для забезпечення контролю матеріальних трудових та фінансових ресурсів. Віддзеркалювання в облікових і звітних документах повної і достовірної інформації про виробничо-господарську діяльність підприємства., додержання договірної і фінансової дисципліни.. У свою чергу, добре налагоджена й ефективно працююча система бухгалтерського обліку дозволяє аналізувати стан прав підприємства дозволяє аналізувати стан справ підприємства, контролювати надходження та витрати коштів, вчасно розраховуватись з кредиторами і з бюджетом.
Головна мета обліку полягає в тому, щоб:
- додержати обґрунтовану фінансову звітність, яка базується на даних бухгалтерського обліку і дає можливість прийняти правильні рішення. При здійсненні управління підприємством.
- зробити бухгалтерський облік і звітність “прозорими”, тобто доступним і зрозумілим для всіх зацікавлених користувачів.
- Залучити кредит.
Одним з важливіших факторів обліку є облік власного капіталу.
Власний капітал є гарантією організації бізнесу. Тому формування та облік власного капіталу є одною з основних частин бухгалтерського обліку.
1.ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ
1.1.Визначення, оцінки і функції власного капіталу
 
Поняття “капітал” асоціюється з поняттям “власність” В момент створення підприємства його стартовий капітал втілюється в активах, інвестованих засновниками (учасниками), і являє собою вартість майна підприємства.
Майно підприємства складається з різноманітних матеріальних, нематеріальних та фінансових ресурсів -– носіїв прав власності окремих суб’єктів, а також частки інвестованих коштів.
Власний капітал є гарантією організації бізнесу.
На етапі, коли підприємство (наприклад, акціонерне товариство) ще на має зовнішньої заборгованості , основна облікова формула капіталу:
А = К, оскільки З = О,
Де А - актив (власність майна),
К- власний капітал,
З- боргові зобов’язання
Здійснюючи підприємницьку діяльність акціонерне підприємство неминуче використовує залучені кошти, тобто утворює борги. Боргові забов’ язання підтверджують права і вимоги кредиторів щодо активів підприємства. Звідси:
А= З+К
З використання залучених коштів власний капітал визначається як різниця між вартістю його майна і борговими забов’ язаннями
К=А-З
Власний капітал - це частина в активах підприємства що залишається після вирахування його зобов’ язань
Сума власного капіталу-це абстрактна вартість майна, яка не є йог поточною чи реалізаційною вартістю, а тому не відображає поточну вартість прав власників підприємства (фірми).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Бухгалтерський облік власного капіталу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок