Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Облік витрат на збут та адміністративних витрат

Облік витрат на збут та адміністративних витрат

Назва:
Облік витрат на збут та адміністративних витрат
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,04 KB
Завантажень:
381
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Облік витрат на збут та адміністративних витрат
курсова робота з бухгалтерського обліку


ЗМІСТ


Вступ
Витрати утворюються в процесі формування та використання ресурсів для досягнення певної мети. Вони мають різне спрямування, але найбільш загальним і принциповим є поділ їх на інвестиційні та поточні (операційні) витрати, зв'язані з безпосереднім виконанням підприємством своєї основної функції – виготовлення продукції (надання послуг).
Поточні витрати чинників виробництва бувають циклічними та безперервними. Перші повторюються з кожним циклом виготовлення продукту (витрати на матеріали, заробітну плату виробничників, інструмент та ін.), другі існують постійно і незалежно від виробництва (утримання приміщень, споруд, устаткування, управлінського персоналу тощо).
Витрати мають натуральну та грошову форми. Планування й облік витрат факторів виробництва в натуральній формі (кількість, маса, об'єм, довжина тощо) мають важливе значення для організації діяльності підприємства. Проте для оцінювання результатів цієї діяльності вирішальною є грошова оцінка витрат, оскільки вона виражає вартість продукції (послуг).
Слід відрізняти витрати, які утворюють вартість продукції в певному періоді (списуються на неї), і реальні грошові виплати. Перші витрати зв'язані з виготовленням продукції незалежно від того, коли куплені відповідні матеріальні ресурси чи найнята робоча сила. Другі – це виплати за придбані чинники виробництва без урахування часу їхнього використання. Реальні грошові виплати обслуговують зовнішній оборот підприємства та оплату праці.
Ясна річ, що будь-які витрати орієнтовано на певний результат. Тільки це виправдовує їхню доцільність. Стосовно виробничого підприємства цей загальний принцип діяльності, що його покладено в основу визначення собівартості продукції, виражається формулою "Витрати – Випуск" ("Input – Output").
Для обчислення собівартості продукції важливе значення має визначення складу витрат, які в неї включають. Як відомо, витрати підприємства відшкодовуються за рахунок двох власних джерел: собівартості й прибутку. Тому питання про склад витрат, які включаються в собівартість, є питанням їхнього розподілу між зазначеними джерелами відшкодування. Загальний принцип цього розподілу полягає в тім, що через собівартість мають відшкодовуватися ті витрати підприємства, які забезпечують просте відтворення всіх факторів виробництва: предметів, засобів праці, робочої сили та природних ресурсів.
Витрати на збут та адміністративні витрати є одними із елементів витрат діяльності підприємства. Прослідкуємо механізм їх утворення та їх облік.
Об’єктом дослідження курсової роботи є теоретичні засади бухгалтерського обліку.
Предмет дослідження – облік витрат на збут продукції (товарів, робіт, послуг) та адміністративних витрат.
Метою курсової роботи є дослідження проблеми обліку витрат на збут продукції (товарів, робіт, послуг) та адміністративних витрат.
Мета роботи реалізується шляхом виконання таких завдань:
дослідити місце витрат на збут та адміністративних витрат у загальних витратах підприємства;
охарактеризувати облік витрат на збут та адміністративних витрат в розрізі обліку витрат звітного періоду;
прослідкувати відображення витрат на збут та адміністративних витрат у фінансовій звітності.


Розділ 1. Місце витрат на збут та адміністративних витрат у загальних витратах підприємства
1.1. Поняття про витрати виробництва і собівартість продукції. Склад витрат, що включаються в собівартість продукції
Випуск будь-якої продукції потребує здійснення певних витрат, які впливають на величину собівартості.
Витрати на виробництво відрізняються за складом, економічним призначенням, питомою вагою у виготовленні та реалізації продукції, залежністю від обсягу виробництва тощо. Це робить необхідним групування витрат за визначеними ознаками. В залежності від характеру виробництва витрати поділяються за видами продукції (послуг) та етапами виробничого процесу (стадіями, переділами).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Облік витрат на збут та адміністративних витрат

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок