Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Облік процесу постачання виробничих запасів

Облік процесу постачання виробничих запасів

Назва:
Облік процесу постачання виробничих запасів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
29,28 KB
Завантажень:
138
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Облік процесу постачання виробничих запасів
курсова робота з бухгалтерського обліку


ЗМІСТ


Вступ
Ведення фінансової бухгалтерії в Україні є обов'язковим для всіх підприємств. Фінансова бухгалтерія фіксує інформацію про поточні витрати у поелементному розрізі, а саме: прибутки підприємства, стан дебіторської та кредиторської заборгованості, розміри фінансових інвестицій, стан джерел фінансування тощо. Споживачами інформації фінансового обліку в основному виступають зовнішні щодо підприємства користувачі, тобто органи податкової служби, біржі, банки, інші фінансові інститути, постачальники та покупці, потенційні інвестори тощо.
Сьогодні загальний характер багатьох норм Правил (стандартів) дає бухгалтерам широке поле професійної творчості та спонукає до самостійного прийняття важливих рішень з облікових проблем.
В Україні прийнято 25 положень (стандартів) обліку, які охоплюють всі діючі МСБО (крім стандартів, які стосуються звітності банків і пенсійних фондів). Деякі національні стандарти об'єднують положення декількох МСБО, а в деяких випадках розробляються стандарти, зміст яких не має аналогу в міжнародних ста-ндартах. Але всі національні стандарти базуються на МСБО та не суперечать їм.
Стандарти надають свободу вибору відповідних методів обліку, у зв'язку з чим бухгалтерські записи часто залежать від обраного методу. Вони описують проводки за кожним можливим методом, надають рекомендації щодо вибору найбільш вдалого методу для підприємств залежно рід специфіки їх діяльності. А бухгалтер обирає потрібні йому проводки відповідно до облікової політики.
Сьогодні він сам вирішує питання стосовно норм амортизації матеріальних і нематеріальних активів, питання про те, які платежі відносити на даний звітний період, а які капіталізувати (включити у витрати майбутніх періодів або віднести на незавершене виробництво), як списувати прострочену дебіторську заборгованість тощо. При цьому бухгалтер добре розуміє, що всі його рішення не мають відношення до розрахунків з бюджетом з податків. У держави свої норми, свої погляди, а у власника – свої.
Все сказане вище можна застосувати до обліку розрахунків з постачальниками.
Таким чином, сьогодні немає чіткого шаблону, в який бухгалтер міг би підставляти потрібні суми. Відображаючи ту чи іншу операцію, бухгалтер аналізує її економічний зміст, від чого залежить визнання і відображення її у звітності. В цьому й полягає актуальність курсової роботи.
При написанні курсової роботи було використано матеріали підручників (зокрема таких авторів, як Пушкар Н.С., Бутинець Ф.Ф., Голов С.Ф. тощо), спеціалізовані періодичні видання, законодавча база України.


Розділ 1. Теоретичні аспекти обліку процесу постачання виробничих запасів
Згідно ст. 3 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" [2] метою ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансове становище, результати діяльності та рух грошових коштів підприємства.
Розкриваючи поняття процесів промислових підприємств, Н.С. Пушкар вважає за необхідне дати визначення цього терміна, оскільки в літературі з бухгалтерського обліку до цього часу не зверталася увага на такі "дрібниці", а тому не зовсім зрозуміло що саме слід вважати процесом у виробничій діяльності [20, с. 304].
Процесом (лат. "processus" – проходження, просування) називається послідовна закономірна зміна певного явища та перехід від одного явища до іншого. Іншими словами, господарська діяльність породжує закономірну і послідовну зміну процесів:
1) придбання факторів виробництва – постачання;
2) їх трансформацію у готовий продукт (роботи чи послуги) – виробництво;
3) продаж готової продукції – збут;
4) розширення чи модернізацію матеріально-технічної бази – інвестування.
Процес постачання полягає в тому, що підприємство укладає договори з постачальниками на необхідні йому фактори виробництва, організовує доставку та складування виробничих запасів, перераховує гроші постачальникам за отримані матеріали.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Облік процесу постачання виробничих запасів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок