Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Міжнародні та національні стандарти аудиту

Міжнародні та національні стандарти аудиту

Назва:
Міжнародні та національні стандарти аудиту
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,25 KB
Завантажень:
163
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міжнародні та національні стандарти аудиту
курсова робота з бухгалтерського обліку


ЗМІСТ


Вступ
Професійні технічні стандарти встановлюються для забезпечення певного мінімального рівня виконання і якості, перш за все тому, що мається на увазі, що громадськість цікавиться і покладається на роботу професіоналів. Стандарти встановлюють мінімальний рівень виконання і якості, якої чекають від аудитора їх клієнти і громадськість. На відміну від процедур аудиту, які виконуються крок за кроком і змінюються залежно від одиничних чинників, таких, як масштаби справи клієнта, виробництво, система бухгалтерського обліку і інших обставин, стандарти є мірою якості виконання. Аудиторські стандарти повинні бути незмінними незалежно від спектру діяльності.
В кожному аспекті бухгалтерського обліку і аудиту повинно бути забезпечено рівновагу між винесенням професійної думки і встановленням специфічних правил професійної поведінки. Професія аудитора категорично відкидає дві крайнощі. З одного боку, книжні правила ніколи не бувають достатніми, щоб охопити всі можливі комбінація обставин і, таким чином, дати можливість дозволити аудиторам зняти з себе відповідальність за винесення професійного висновку; з іншої, – існують певні рамки для забезпечення критеріїв винесення думки у всіх важливих аспектах діяльності. Саме між цими двома крайнощами і виникають труднощі і суперечності. Наприклад, наскільки стандартизованою повинна бути аудиторська практика, а в яких межах дозволена гнучкість; які повинні бути стандартні об'єми вибірки і процедури контролю і наскільки аудитор вільний в своїх думках. Хоча специфічний предмет дискусії кожного разу міняється, абсолютно очевидно, що сама ця філософська суперечка ніколи не буде завершена.


Розділ 1. Міжнародні аудиторські стандарти
Міжнародний комітет із аудиторської практики (ІАРС) від імені Ради Міжнародної федерації бухгалтерів (ІРАС) видав стандарти проведення аудиту, що складаються з Міжнародних стандартів проведення аудиту (ІАС) і Стандартів по наданню супутніх послуг у складі Міжнародних стандартів проведення аудиту (ІАС/К8).
Розглянемо основний зміст і задачі кожного стандарту.
ІАС 1. Цілі і об'єм перевірки фінансових звітів [2]
Стандарт визначає загальні цілі і об'єм перевірки фінансових звітів підприємства, що проводиться незалежним аудитором, а також відповідальність керівників (керівництво) за фінансові звіти.
ІАС 2. Лист про згоду на проведення аудиту [2]
Лист про згоду на проведення аудиту, що направляється аудитором клієнту, служить документальним підтвердженням згоди аудитора на зроблену пропозицію, уточнює об'єм роботи і міру відповідальності, яку приймає на себе аудитор, а також форму звітності.
В стандарті містяться основні тези листа про згоду.
ІАС 3. Основні принципи проведення аудиту [2]
Стандарт перераховує основні принципи, якими повинен керуватися аудитор при проведенні аудиту: сумлінність, об'єктивність і незалежність, конфіденційність, належна кваліфікація і компетентність, використання результатів роботи інших аудиторів, документування, планування, отримання аудиторських даних, перевірка системи обліку і внутрішнього контролю, перевірка зроблених висновків і складання висновку.
При зміні (вдосконаленні) Міжнародних стандартів проведення аудиту ці основні принципи залишаються постійними.
ІАС 4. Планування [2]
Стандарт розглядає процес планування як аудиту фінансової звітності, так і іншої фінансової інформації, визначає ключові елементи процесу планування і містить практичні приклади питань, що підлягають розгляду при підготовці аудиту.
ІАС 5. Використання результатів роботи інших аудиторів [2]
Стандарт застосовується у випадках використання незалежним аудитором для підготовки аудиторського висновку результатів роботи іншого незалежного аудитора, що має відношення до фінансової звітності одного або декількох підрозділів, філіалів, дочірніх підприємств або асоційованих компаній, що включається в звітність підприємства. Приводиться опис тих аспектів, які повинен ураховувати аудитор, що збирається використовувати результати діяльності іншого аудитора.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота на тему: Міжнародні та національні стандарти аудиту

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок