Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Фінансове планування на підприємстві

Фінансове планування на підприємстві

Назва:
Фінансове планування на підприємстві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
49,85 KB
Завантажень:
721
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
 
Курсова робота
на тему:
"Фінансове планування на підприємстві"
 


План
Вступ…………………………………………..……………………….с. 3
Розділ 1. Теоретико – методологічні основи фінансового планування
1.1. Теоретичні основи планування …….………………….………...с. 6
1.2. Методика та процес планування на підприємстві …………….с. 15
Розділ 2. Фінасово – економічна діяльність та її аналіз на Ват "Херсонський бавовняний комбінат"
2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства ……с. 34
2.2. Аналіз фінансового стану підприємства………………………..с. 39
Розділ 3. Стратегічне та оперативне планування на підприємстві Ват "ХБК"
3.1. Бізнес-план………………………………………………………..с. 53
3.2. Оперативне планування та шляхи його вдосконалення……….с. 66
РОЗДІЛ 4. Охорона праці на текстильному підприємстві………….с. 70
Висновки……………………………………………………………….с. 75
Список використаної літератури……………………………………..с. 77
Додатки………………………………………………………………....с. 80


ВСТУП
Актуальність теми дослідження. Ринкова економіка передбачає становлення та розвиток підприємств різних організаційно-правових форм, які основані на різноманітних видах приватної власності — як окремих громадян (фізичних осіб), так і їх об'єднань чи трудових колективів (юридичних осіб). З'явився такий вид економічної діяльності як підприємництво. Підприємництво — це така господарська діяльність, яка пов'язана з виробництвом та реалізацією продукції чи послуг, виконанням певних робіт. Вона має регулярний характер і відрізняється такими особливостями [7,9]:*
має свободу у виборі напрямків та методів діяльності;*
має самостійність в прийнятті рішень (в рамках діючого законодавства та встановлених норм;*
несе відповідальність за рішення, що приймаються та їх наслідки;*
не виключає ризику, збитків чи банкрутства. Підприємництво чітко орієнтовано на отримання прибутків, завдяки чому, в умовах розвинутої конкуренції, досягається задоволення суспільних потреб в певних видах товарів чи послуг. Саме отримання прибутку є причиною заінтересованості суб'єктів господарювання в результатах фінансово-господарської діяльності [2, 29, 31].
Реалізація цього принципу залежить не тільки від самостійності підприємства і необхідності самому фінансувати свої витрати без державної підтримки, але й від того, яка частина прибутку залишається в розпорядженні підприємства після сплати податків. Крім того, необхідно створити у державі таке економічне середовище, в умовах якого було б вигідно виробляти всі необхідні економіці товари, отримувати прибуток та знижувати собівартість продукції [15, 30].
Тому ясно, що в нинішніх умовах підприємницький хист повинен бути не тільки у громадян, які займаються ним самостійно, але й в керівників великих підприємств, що донедавна були державними гігантами, а нині переживають скрутні часи. Керівникам необхідно чітко розуміти цілі свого підприємства, шляхи їх досягнення, умови діяльності тощо. Все це неможливо зробити, якщо не приділяти уваги такій важливій стороні діяльності як фінансова.
Підвищення ролі фінансів у ринковій економіці значною мірою визначається рівнем фінансового планування, під яким розуміють планування надходжень і використання фінансових ресурсів.
Без фінансового планування не можна досягти того рівня управління виробничо-господарською діяльністю підприємства, який забезпечує йому успіх на ринку, постійне вдосконалення матеріальної бази, соціальний розвиток колективу. Ніякий інший вид планування не може мати для підприємства такого узагальнюючого, глобального значення, бо саме фінанси охоплюють усі без винятку сторони й ділянки його функціонування.
Фінансове планування пов'язане передусім з плануванням виробничої діяльності підприємства. Всі планово-фінансові показники базуються на показниках з обсягу виробництва, асортименту товарів та послуг, собівартості продукції [19, 25]. Вони повинні створювати необхідні фінансові умови для успішного виконання виробничих планів.
Все вище перераховане актуально й для ВАТ "Херсонський бавовняний комбінат", який раніше був одним з найбільших підприємств цієї галузі у Європі, але в перехідний період не зміг справитися з труднощами і нині переживає важкі часи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 Курсова робота на тему: Фінансове планування на підприємстві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок