Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Облікова політика підприємства (на прикладі Товариство з обмеженою відповідальністю “Фенікс” )

Облікова політика підприємства (на прикладі Товариство з обмеженою відповідальністю “Фенікс” )

Назва:
Облікова політика підприємства (на прикладі Товариство з обмеженою відповідальністю “Фенікс” )
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
40,82 KB
Завантажень:
637
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Курсова робота
Облікова політика підприємства
(на прикладі Товариство з обмеженою відповідальністю “Фенікс” )


Вступ
Одним з важливих наслідків реформування адміністративно-командної системи економіки було виникнення і розвиток малого бізнесу як самостійної та інціативної форми господарювання, заснованої на недержавній формі власності. В Україні таке підприємництво офіційно визнано у кінці 80-х років і відтоді розвивається досить швидкими темпами.
Суб”єкти малого підприємництва мають важливе значення у формуванні конкурентного середовища у ринковій економіці, оскільки, по-перше, вони меншою мірою, ніж великі підприємства, піддаються монополізації, а по-друге, за умови вузької спеціалізації та використання новітніх технологій та техніки, вони виступають як дійовий конкурент, який запобігає монопольним позиціям великих корпорацій. Крім того, суб”єкти малого підприємництва також відіграють не останню роль у вирішенні проблеми зайнятості населення, адже вони спроможні створювати нові робочі місця та поглинати надлишкову робочу силу. За об”єкт свого дослідження я обрала саме таке підприємство – товариство з обмеженою відповідальністю “Фенікс”.
Товариство з обмеженою відповідальністю “Фенікс” створене у відповідності з досягнутою домовленістю між громадянами України шляхом об”єднання по пайовій участі їхнього майна і грошових засобів з метою здійснення господарської діяльності і отримання прибутку та досягнення соціального ефекту шляхом створення нових робочих місць.
Для досягнення поставлених завдань Товариство в установленому порядку як на Україні, так і поза її межами здійснює різні види діяльності.
Основним видом діяльності є гуртова торгівля – ініціативна, самостійна діяльність щодо здійснення купівлі та продажу товарів народного споживання з метою отримання прибутку.
Метою моєї курсової роботи є узагальнення, розширення й закріплення теоретичних основ бухгалтерського обліку.
В роботі я постараюсь:
- висвітлити загальні теоретичні питання;
- провести аналіз Положення(стандарту) бухгалтерського обліку 11 “Зобов”язання”;
- дати коротку характеристику підприємства, на базі якого виконується робота;
- висвітлити облікову політику даного підприємства;
- провести виклад з практичними прикладами обліку грошових коштів підприємства, власного капіталу, розрахунків з дебіторами та кредиторами, процесу реалізації;
- дослідити організацію бухгалтерського обліку і практику його здійснення в товаристві з обмеженою відповідальністю “Фенікс”, а саме , відтворити за допомогою бухгалтерського обліку процес створення підприємства, процес постачання, виробництва та реалізації.
В процесі роботи я наведу зміст господарських операцій, відкрию синтетичні та аналітичні рахунки, рознесу операції по відповідних рахунках, виведу обороти і залишки по рахунках, складу оборотні відомості по синтетичних та аналітичних рахунках, наведу приклади складання первинних документів, журналів-ордерів, фінансової звітності та проведу аналіз фінансового стану підприємства для цілей управління за допомогою розрахунку відповідних коефіцієнтів.
Структура бухгалтерського обліку
В загальному вигляді структуру б/о можна представити за допомогою наступної схеми (рис. 1).
Фінансовий облік – це сукупність правил та процедур, які забезпечують підготовку і оприлюднення інформації про результати діяльності підприємства (установи, організації) та фінансового стану відповідно до вимог законодавчих актів і страдартів б/о.
В Україні ведення фінансової бухгалтерії є обов’язковим для всіх підприємств.
Управлінський рблік, на відміну від фінансового, - облік не фактичної величини майна, витрат та доходів, стану розрахунків та зобов’язань, а облік факторів, обставин та умов, що впливають на виробничо-господарську і фінансову діяльність підприємства. Його ціль – надати інформацію для прийняття рішень по управлінню економікою підприємства та перевірити ефективність виконання прийнятих рішень.
В системі управліньського обліку відтворюється, передусім, інформація про витрати.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Курсова робота на тему: Облікова політика підприємства (на прикладі Товариство з обмеженою відповідальністю “Фенікс” )

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок