Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Калькулювання витрат на окремі види продукції (на прикладі (НГВУ) “Бориславнафтогаз”)

Калькулювання витрат на окремі види продукції (на прикладі (НГВУ) “Бориславнафтогаз”)

Назва:
Калькулювання витрат на окремі види продукції (на прикладі (НГВУ) “Бориславнафтогаз”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,54 KB
Завантажень:
166
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
Калькулювання витрат на окремі види продукції
(на прикладі (НГВУ) “Бориславнафтогаз”)


Зміст
Вступ……………………………………………………………………………...….4
I Загальна характеристика об’єкта дослідження………………………………...….7
1.1 Характеристика продукції і умов функціювання підприємства…………………………………………………………….……….….8
1.2 Забезпеченість підприємства ресурсами: матеріальними, технічними і природніми……………………………………………………………………………
1.3 Аналіз основних техніко-економічних показників………………………….
II Теоретичні та методологічні питання аналізу калькулювання витрат в НГВУ “Бориславнафтогаз”……………………………………………………………..….12
2.1 Економічна суть калькулювання витрат……………………………………..12
2.2 Класифікація витрат, які складають собівартість видобутку нафти і газу.…22
III Аналіз калькулювання витрат………………………………………………...…25
3.1 Калькулювання виробничої собівартості видобутку нафти сирої………….27
3.2 Калькулювання виробничої собівартості нафти товарної………………….32
3.3 Калькулювання виробничої собівартості газу нафтового вакуумного відбензиненого……………………………………………………………………..35
3.4 Калькулювання виробничої собівартості газу товарного-горючого………38
3.5 Калькулювання виробничої собівартості газу нафтового………………….39
IV Оцінка резервів зниження витрат на окремі види продукції…………………..40
Висновки……………………………………………………………………………43
Список використаної літератури………………………………………………….45
Додатки……………………………………………………………………………..46


Вступ 
Перехід України від адміністративно-командної економіки до ринкової, яка базується на широкому використанні економічних методів, активізує ряд соціально-економічних проблем. Зараз уже нікого не дивує безробіття, соціальна напруженість в суспільстві, які спричинились в Україні з переходом до ринкових відносин. Практика господарювання на ринкових засадах підтверджу ту незаперечну істину, що результативність будь-якої виробничо-господарської та комерційної діяльності залежить насамперед від компетентності та творчої активності управлінських кадрів, достатньо глибокого знання ними конкретної економіки, законодавчої бази та соціальних аспектів господарювання.В економічній науці й господарській практиці нашої країни і за кор-доном для характеристики результативності трудової діяльності людей і оцінки її рівня упродовж багатьох років використовувалася категорія «продуктивність праці», яка показує співвідношення кількості продукції, що виробляється в процесі праці, і витрат праці на її виробництво.
В даній курсовій роботі я зупинюсь на темі калькуляції витрат. Калькуляція - це обчислення собівартості одиниці продукції, виконаних робіт та послуг, а також заготівельної собівартості матеріальних цінностей та засобів виробництва за елементами витрат. Калькуляції складають на продукцію основного і допоміжного виробництв щомісячно, за квартал і рік за цільовим призначенням. Калькуляції, що за даними бухгалтерського обліку відображають фактичні витрати. Вони потрібні для контролю за виконанням планових завдань із собівартості продукції та для виявлення резервів подальшого зменшення витрат.
У системі техніко-економічних розрахунків на підприємстві важливе місце займає калькулювання – обчислення собівартості окремих виробів.
Калькулювання потрібне для вирішення низки економічних завдань: обґрунтування цін на вироби, обчислення рентабельності виробництва, аналізу витрат на виробництво однакових виробів на різних підприємствах, визначення економічної ефективності різних організаційно-технічних заходів.
На підприємствах, як правило, складають (обчислюють) планові та фактичні калькуляції. Перші обчислюють за плановими нормами витрат, другі за їх фактичним рівнем.
Різновидом планових калькуляцій є так звані проектно-кошторисні калькуляції, які розробляються на разові замовлення, нові вироби на стадії їх проектування. Особливість цих калькуляцій у тім, що обчислення є приблизним за браком детальної нормативної бази.Незалежно від конкретних особливостей виробництва і продукції калькулювання передбачає розв’язування таких методичних завдань: визначення об’єкта калькулювання і вибір калькуляційних одиниць, визначення калькуляційних статей витрат та методики їх обчислення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Калькулювання витрат на окремі види продукції (на прикладі (НГВУ) “Бориславнафтогаз”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок