Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Бухгалтерський облік в бюджетних установах в умовах ринкової економіки

Бухгалтерський облік в бюджетних установах в умовах ринкової економіки

Назва:
Бухгалтерський облік в бюджетних установах в умовах ринкової економіки
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,78 KB
Завантажень:
461
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота на тему:
Бухгалтерський облік в бюджетних установах в умовах ринкової економіки
План
Вступ
1.Загальна характеристика бухгалтерського обліку в бюджетних установах.
2. Роль і завдання обліку в управлінні бюджетними установами та особливості його організації.
3. Бюджетна система України та організація обліку виконання бюджету.
Висновок
Список використаної літератури
Додаток
Вступ
Облік — це процес, який складається з операцій спостереження, сприйняття, вимірювання та реєстрації фактів, явищ природи чи суспільного життя. Якщо процес обліку здійснюється над господарськими об'єктами, то такий облік називається господарським.
Господарський облік — це облік господарської діяльності підприємства, функціональної діяльності бюджетної установи, суспільства загалом, тобто це спостереження, сприйняття, вимірювання та реєстрація фактів, явищ та господарських процесів. Залежно від призначення облікової інформації господарський облік поділяють на:
· оперативний;
· статистичний;
· бухгалтерський.
Оперативний облік провадиться безпосередньо на місцях здійснення господарських операцій (чисельність працівників, хід виконання плану тощо), у тому числі тих, які не можуть бути відображені іншими видами обліку.
Статистичний облік вивчає і контролює масові соціально-економічні та суспільні процеси, явища природи (перепис населення, використання робочого часу, працівників тощо).
Бухгалтерський облік – це система безперервного і взаємопов’язаного спостереження і контролю за господарською діяльністю підприємства, організації, установи з метою одержання про них точних і підсумкових даних.
На відміну від інших видів обліку, бухгалтерський облік забезпечує суцільну реєстрацію усіх господарських процесів на підставі документів первинного обліку. Облік є одним з найважливіших засобів отримання інформації і основою раціонального управління.
Метою ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансове становище, результати діяльності та рух грошових коштів підприємства.
Бухгалтерський облік базується на документуванні усіх господарських процесів і проведення періодичних інвентаризацій. Забезпечує виявлення і мобілізацію резервів підприємства з метою зниження собівартості продукції (робіт, послуг).
Бухгалтерський облік в бюджетних установах покликаний забезпечувати систематичний контроль за виконанням кошторисів доходів та видатків установ, станом розрахунків з підприємствами, організаціями і працівниками цих установ, використанням матеріальних і грошових ресурсів та їх збереженням, має сприяти поліпшенню фінансово-господарської діяльності та розвитку соціальної сфери установ.
Метою даної курсової роботи є узагальнення, розширення й закріплення теоретичних основ бухгалтерського обліку, та зокрема обліку в бюджетних установах.
Об’єктом дослідження є бухгалтерський облік в бюджетних установах.
Методи дослідження: описовий, порівняльний, структурний.
Структура роботи. Дана робота складається із вступу, трьох розділів, висновку, списку використаної літератури та додатку.
1. Загальна характеристика бухгалтерського обліку в бюджетних установах.
Поняття обліку бюджетних установ
Бухгалтерський облік — це процес виявлення, вимірювання, реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про діяльність бюджетної установи зовнішнім та внутрішнім користувачам для прийняття рішень.[4,23]
Бухгалтерський облік в бюджетних установах повинен забезпечити систематичний контроль за виконанням кошторисів доходів та видатків установ, станом розрахунків з підприємствами, організаціями і працівниками цих установ, використанням матеріальних і грошових ресурсів та їх збереженням, має сприяти поліпшенню фінансово-господарської діяльності та розвитку соціальної сфери установ.
Бюджетні установи використовують виділені з бюджетів усіх рівнів державні кошти за цільовим призначенням у процесі виконання покладених на них функцій та здійснення заходів, передбачених кошторисами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Бухгалтерський облік в бюджетних установах в умовах ринкової економіки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок