Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Аудит безготівкових розрахунків

Аудит безготівкових розрахунків

Назва:
Аудит безготівкових розрахунків
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,13 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Аудит безготівкових розрахунківКУРСОВА РОБОТА


ЗМІСТ
ВСТУП
В умовах побудови ринкових відносин в економіці України, впровадження ринкових механізмів, структурних перебудов, реформування форм власності і податкової системи, підвищуються вимоги до бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту як джерела достовірної інформації для прийняття суб’єктами ринку (підприємствами) економічно обґрунтованих рішень і передбачення ризиків у своїй операційній, інвестиційній та фінансовій діяльності.
Чітко налагоджений облік, аналіз та аудит фінансово-господарської діяльності підприємств сприяє виявленню і використанню внутрішньогосподарських резервів підприємств, запобіганню зловживанням і перевитратам, зниженню собівартості продукції, підвищенню продуктивності праці, рентабельності виробництва (робіт, послуг), що є обов’язковою умовою функціонування підприємств в ринковій економіці.
Зараз у підприємств виникає необхідність активніше використовувати бухгалтерський облік, аналіз і аудит для того, щоб контролювати і вдосконалювати свою роботу.
В сучасних умовах господарювання одним з найважливіших факторів підвищення ефективності діяльності підприємства є покращення використання оборотних активів, їх стан та раціональне використання прямо впливає на кінцеві результати діяльності підприємства. В структурі оборотних активів центральне місце належить безготівковим розрахункам.
Господарські зв'язки - необхідна умова діяльності підприємств, тому що вони забезпечують безперебійність постачання, безперервність процесу виробництва і своєчасність відвантаження і реалізації продукції. Оформляються і закріплюються господарські зв'язки договорами, згідно з якими одне підприємство виступає постачальником товарно-матеріальних цінностей, робіт чи послуг, а інше - їх покупцем, споживачем, а виходить, і платником.
Підприємства постійно ведуть розрахунки з постачальниками за придбані в них основні засоби, сировину, матеріали й інші товарно-матеріальні цінності і послуги; з покупцями - за куплені ними товари; із замовниками - за виконані роботи і послуги.
Чітка організація розрахунків між постачальниками і покупцями безпосередньо впливає на прискорення оборотності обігових коштів і своєчасне надходження коштів.
Між підприємствами, установами й організаціями більшість розрахунків проводяться безготівково. Безготівкові розрахунки ведуться шляхом перерахування (переказу) коштів з рахунка платника на рахунок одержувача за допомогою різних банківських операцій (кредитних і розрахункових), що заміняють готівку в обороті. При цьому посередником при розрахунках між підприємствами й організаціями виступають відповідні установи банків (державні і комерційні).
В умовах нестабільної ринкової економіки ризик несплати чи несвоєчасної оплати рахунків збільшується, це приводить до появи дебіторської і кредиторської заборгованості. Частина цієї заборгованості в процесі фінансово - господарської діяльності неминуче буде простроченою і повинна знаходиться в рамках припустимих значень.
В роботі обґрунтовується необхідність і мета аудиту безготівкових розрахунків, а також розкривається методика проведення аудиту безготівкових розрахунків.
 


1. Економічна суть грошових розрахунків.
1.1. Необхідність, значення та сутність грошових розрахунків.
У системі товарно-грошових відносин одним з етапів безперервного кругообігу і обігу основних і оборотних коштів підприємств є грошова форма вартості: за гроші вони купують засоби виробництва, здійснюють капітальні вкладення, тобто витрати на відтворення знарядь праці; підприємства виробничої сфери купують сировину та інші предмети праці, які з`єднуючись із робочою силою, дають можливість виробляти нові товари. Тільки реалізувавши ці товари, тільки отримавши за них гроші підприємства мають змогу знову авансувати їх і продовжити процес виробництва, в іншому випадку він перерветься. До того ж через розрахунки відбувається визнання у сфері обігу суспільної необхідності вироблених товарів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Аудит безготівкових розрахунків

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок