Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Облік кредитів та позик

Облік кредитів та позик

Назва:
Облік кредитів та позик
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,13 KB
Завантажень:
84
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота
з предмету «Фінансовий облік ІІ»
на тему: «Облік кредитів та позик»


Зміст
Вступ--------------------------------------------------------------------------------
Розділ 1. Облік кредитів та позик.---------------------------------------------
1.1 Поняття кредитів та позик банків.----------------------------------------
1.2 Облік довгострокових кредитів та позик.--------------------------------
1.3 Облік короткострокових кредитів та позик.-----------------------------
Розділ 2. Практична частина.---------------------------------------------------
Висновок.---------------------------------------------------------------------------
Література.--------------------------------------------------------------------------
Вступ
Становлення ринкової економіки в Україні, поява нових господарських структур різних форм власності, розвиток міжнародних економічних зв’язків зумовлюють необхідність удосконалення обліку і контролю як складових частин економічної інформації, необхідної для управління на всіх рівнях.
Управління буд – яким підприємством вимагає систематичної інформації про здійснювані господарські процеси, їх характер і обсяг, про наявність матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, їх використання, про фінансові результати діяльності. Основним джерелом такої інформації є дані поточного бухгалтерського обліку, які систематизуються у звітність. Така звітність має велике значення, оскільки використовується не тільки для економічного аналізу діяльності окремого підприємства з метою одержання інформації, необхідної для управління, а й для узагальнення результатів у масштабі галузей і народного господарства в цілому.
Розвиток економічних відносин значно розширив кількість користувачів обліковою та звітною інформацією. Ними є не тільки працівники підприємства, а й інші зацікавлені особи які мають прямій фінансові інтереси: банки – при вирішенні питань про надання кредитів; постачальники – при укладенні договорів на постачання різноманітних необхідних цінностей; інвестори, акціонери, засновники, яких цікавить рентабельність вкладених капіталів і можливість отримання доходів з підприємства. Значний інтерес ця інформація становить для контролюючих органів: податкових і фінансових служб, органів державної статистики та управління.
Перехід України до ринкової економіки, розвиток міжнародних економічних зв’язків зумовлюють необхідність вдосконалення обліку відповідно до вимог міжнародних стандартів. Створенню інформаційної бази для забезпечення переходу від діючої системи бухгалтерського обліку до системи, орієнтовані на ринкові умови господарювання та підвищенню ефективності облікової інформації, плану рахунків, капіталу, господарських операцій підприємств і організацій, удосконалення Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні», відповідних положень і стандартів бухгалтерського обліку.
У цій роботі ми дізнаємось про види кредитів та позик для підприємств на необхідні їм потреби, політику банківської системи щодо операцій з ними і ведення обліку довгострокових та короткострокових кредитів та позик на підприємствах, їхні переваги, недоліки та вплив на структуру діяльності господарської одиниці. А також спробуємо провести облік підприємства за певний проміжок часу його існування та визначити результат його фінансової діяльності.
Розділ 1
1.1. Поняття кредитів та позик банків
Кредит – це надання банком грошових коштів юридичним та фізичним особам у тимчасове користування на визначених умовах.
Банківський кредит надається суб’єктам кредитування всіх форм власності на комерційній договірній основі за умови дотримання принципів:
1. забезпеченості;
2. повернення;
3. строковості;
4. платності;
5. цільового використання.
Комерційні банки можуть надавати кредит всім суб’єктам господарської діяльності незалежно від їх галузевої залежності, статусу і форми власності за умови наявності у них реальних можливостей та правових форм забезпечення своєчасного повернення позики та сплати відсотків за користування кредитом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Облік кредитів та позик

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок