Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Бухгалтерський облік орендних операцій (на прикладі магазину ДП “Мрія”)

Бухгалтерський облік орендних операцій (на прикладі магазину ДП “Мрія”)

Назва:
Бухгалтерський облік орендних операцій (на прикладі магазину ДП “Мрія”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,62 KB
Завантажень:
305
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Бухгалтерський облік орендних операцій (на прикладі магазину ДП “Мрія”)


План роботи


ВСТУП
Бухгалтерський облік є поєднуючою ланкою між господарською діяльністю і особами, які приймають рішення. Всі учасники ринку, займаючись бізнесом, бажають знати, скільки вкладають в діло, скільки витрачають, скільки віддають державі у вигляді податків, а скільки коштів залишається у їх особистому розпорядженні. Для досягнення цієї мети необхідна правильна організація бухгалтерського обліку на підприємстві.
Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку підприємство самостійно обирає форму організації бухгалтерського обліку, визначає облікову політику підприємства, має право виділяти на окремий баланс філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, які зобов’язані вести бухгалтерський облік, з наступним включенням їх показників до фінансової звітності підприємства.
Фінансова звітність оприлюднюється, вона не становить комерційної таємниці підприємства. Система формування фінансової звітності повинна бути прозорою, доступною для розуміння компетентними користувачами. Усі ці фактори зумовлюють чітку регламентацію структури, форми зовнішньої звітності.
В умовах ринку підприємства, інші об'єкти, що хазяюють, вступають у договірні відносини по використанню майна, коштів, проведенню комерційних операцій і інвестицій.
Сьогодні в Україні функціонують підприємства, організації і господарські товариства, засновані на різних формах власності. Це створює різнобій і складнощі в організації договірних відносин між підприємствами, організаціями і товариствами . В умовах ринкової економіки змінився характер комерційних договорів, у тому числі оренди, , коли активну роль стали виконувати обидва їх суб’єкти на паритетних засадах, що вимагає зміцнення правового поля діяльності постачальника і замовника, з’явилося поняття договору фінансового лізингу. В таких умовах облік орендних операцій стає все більш актуальним.
Облік є невід’ємною складовою частиною господарської діяльності. Поява обліку це наслідок економічного прогресу, адже чим складнішою та різноманітнішою ставала господарська діяльність, тим складнішою ставав облік, розширювалися його функції та ускладнювалися завдання. Розвитку обліку в різних країнах притаманні певні особливості, але його основні напрямки зберігають схожі тенденції. Це підтверджує правильність висновку про закономірність виникнення обліку та пояснює існування елементів бухгалтерського обліку, які залишаються незмінними протягом багатьох століть і властиві обліковим системам усіх країн світу.
Метою даної роботи є всебічний розгляд економічних і організаційних засад бухгалтерського обліку орендних операцій; організації обліку орендних операцій на підприємстві, документальне оформлення орендних операцій, відображення орендних операцій у звітності підприємства.
Предметом дослідження є: статутний капітал, первинні документи, регістри бухгалтерського обліку, звітність підприємства та інші документи, які пов’язані з обліком статутного капіталу.
Об’єктом дослідження обране магазин дочірнє підприємство "Мрія".
Для розкриття теми використовуються теоретичні, розрахункові і аналітичні методи. Робота заснована на використані нормативних документів і спеціальних теоретичних і практичних літературних джерел з проблем теми дослідження.


1.Економічна сутність орендних операцій
Оренда - це угода, за якою орендар набуває права користування необоротним активом за плату протягом погодженого з орендодавцем строку.
Підприємство, що взяло будь-яке майно в вважається орендарем, а той, хто надав це майно, — орендодавцем. В ролі орендодавця та орендаря можуть виступати як юридичні, так і фізичні особи.
Взаємовідносини орендаря з орендодавцем регулюються договором оренди. В ньому обговорюються склад і вартість переданих в оренду об'єктів основних засобів, розмір орендної плати, тривалість оренди, обов'язки сторін по виконанню договірних умов.
Виходячи з умов, на яких передається в користування орендарю орендодавцем власність, оренда поділяється на операційну і фінансову.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Бухгалтерський облік орендних операцій (на прикладі магазину ДП “Мрія”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок