Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Облік грошових коштів в касі та на рахунках в банку в ОКП «Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації»

Облік грошових коштів в касі та на рахунках в банку в ОКП «Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації»

Назва:
Облік грошових коштів в касі та на рахунках в банку в ОКП «Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,43 KB
Завантажень:
233
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Тема: Облік грошових коштів в касі та на рахунках в банку в ОКП «Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації»
Вступ
Розділ 1. Бухгалтерський облік у бюджетних установах
1.1. Особливості організації бухгалтерського обліку та принципи його побудови в бюджетній установі
1.2. Облік доходів і видатків ОБТІ
1.3. Характеристика матеріально-технічної бази Івано-Франківського ОБТІ
Розділ 2. Облік грошових коштів по ОБТІ
2.1. Облік грошових коштів у касі ОБТІ
2.2. Облік грошових коштів Івано-Франківського ОБТІ на рахунках в банку
2.3. Синтетичний і аналітичний облік грошових коштів
2.4. Відображення облікової інформації про грошові кошти у фінансовій звітності
Розділ 3. Організація автоматизованої системи обробки економічної інформації бюджетної установи
3.1. Автоматизація обліку грошових коштів з використанням програми 1С
3.2. Охорона праці
Висновок
Список використаної літератури
Додатки
 


Вступ
Поняття обліку є доволі широким та багатогранним, оскільки він пов’язаний з різноманітною господарською діяльністю людей.
Облік – це процес, який складається з операцій спостереження, сприйняття, вимірювання та реєстрації фактів, явищ природи чи суспільного життя. Якщо облік здійснюється над господарськими об’єктами, то такий облік називається господарським.
Господарський облік поділяють на оперативний, статистичний та бухгалтерський. Бухгалтерський облік – це виявлення, вимірювання, реєстрація, накопичення, узагальнення, зберігання та передавання інформації про діяльність суб’єкта господарювання зовнішнім та внутрішнім користувачам для прийняття рішень
Бухгалтерський облік дає інформацію про майно установи, її фонди, капітал, зобов’язання, господарські процеси та їхні результати. Особливістю бухгалтерського обліку є те, що всі господарські операції реєструють на підставі первинних документів.
Основним документом, що визначає правові принципи регулювання, організацій, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні для всіх підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, є Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.99 № 996- XIV.
Оскільки облік у бюджетних установах покликаний забезпечити облік кошторисів витрат та доходів установ і організацій, що утримуються за рахунок коштів бюджету, його прийнято ще називати бюджетним обліком.
Бюджетний облік охоплює всі операції, пов’язані з виконанням бюджетів всіх рівнів та дає повну характеристику їхнього стану. Бюджетний облік відображає виконання бюджету через облік: доходів, видатків, грошових коштів бюджету, фінансування заходів, передбачених і затверджених у бюджеті, фондів, резервів й рахунків, створених у процесі виконання бюджету, касового виконання бюджету й виконання кошторисів видатків бюджетних установ. Бюджетний облік охоплює всі операції, пов’язані з виконанням державного бюджету та дає повну характеристику його стану.
Метою ведення обліку і складання звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансове становище, результати діяльності та рух коштів установи.
Основними завданнями бухгалтерського обліку в бюджетних установах є:
1. збирання, обробка та відображення первинних даних про стан господарської діяльності установ;
2. систематизація, групування та зведення даних для одержання підсумкової інформації про фінансово-господарські операції бюджетної установи;
3. формування інформаційної бази для планування, стимулювання, організації, регулювання, аналізу і контролю за фінансово-господарською діяльністю установи;
4. забезпечення достовірною і своєчасною інформацією внутрішніх і зовнішніх користувачів облікової інформації про господарські процеси і явища, що здійснювалися установою, та про наявність і стан майна установи та його джерел;
5. забезпечення систематичного контролю за ходом виконання кошторисів доходів та видатків бюджетних установ, станом розрахунків з організаціями, установами, підприємствами, працівниками, використанням матеріальних грошових ресурсів та їхнім збереженням;
6.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Облік грошових коштів в касі та на рахунках в банку в ОКП «Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок