Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Облік товарів і тари на підприємствах роздрібної торгівлі (на прикладі магазину ТОВ “Любава”)

Облік товарів і тари на підприємствах роздрібної торгівлі (на прикладі магазину ТОВ “Любава”)

Назва:
Облік товарів і тари на підприємствах роздрібної торгівлі (на прикладі магазину ТОВ “Любава”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
1,15 KB
Завантажень:
622
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.4


Скачати цю роботу безкоштовно
АНОТАЦІЯ ДО КУРСОВОЇ РОБОТИ
Ф. І.О.
“Облік товарів і тари на підприємствах роздрібної торгівлі (на прикладі магазину ТОВ “Любава”) ”.
Курсова робота слухача факультету ....... 7.050106 “Облік і аудит”. Київський національний торгово – економічний університет. Київ, 2003.
Курсова робота складається із вступу, восьми розділів, висновків, списку використаної літератури, додатків Основний зміст роботи викладено на 36 сторінках друкованого тексту, містить 7 таблиць, 1 додаток. Список використаних джерел налічує 19 найменувань.Робота присвячена питанням обліку товарів і тари на підприємствах роздрібної торгівлі. В першому розділі “Економічна сутність та значення товарів у діяльності підприємств роздрібної торгівлі” розглядаються наступні питання: визначення роздрібної торгівлі, та її види. Другий розділ “Економіко – правовий аналіз та критичний огляд нормативної бази” складається з розгляду нормативної документації. Третій розділ “Організаційно – економічна характеристика підприємства ТОВ “Любава” присвячено питанням організації обліку ТОВ “Любава”. В четвертому розділі “Ціни та ціноутворення на товари в торгівлі” розглядається порядок ціноутворення. В п’ятому розділ “Документальне оформлення надходження і реалізація товарів. Звітність матеріально відповідальних осіб про рух та наявність товарів і тари” розглянуто питання документального оформлення оприбуткування та реалізації товарів і тари, складання товарного звіту. В шостому розділі “Синтетичний та аналітичний облік товарообороту” відображаються проводки ТОВ “Любава руху товарів і тари. В сьомому розділі “Інвентаризація товарів і тари на підприємствах роздрібної торгівлі” висвітлюються питання інвентаризації товарів і тари. В восьмому розділі “Шляхи удосконалення обліку статутного капіталу” висвітлюється комп’ютерізація обліку статутного капіталу.
Ключові слова: роздрібна торгівля, тара, ціна, облік надходження і вибуття товарів і тари, інвентаризація.

Завантажити цю роботу безкоштовноКурсова робота на тему: Облік товарів і тари на підприємствах роздрібної торгівлі (на прикладі магазину ТОВ “Любава”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок