Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> курсова робота: Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)

Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу) / сторінка 2

Назва:
Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,46 KB
Завантажень:
386
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

На субрахунку №711 обліковуються надходження, отримані установами згідно з кошторисом як плата за субрахунку № 712 обліковуються надходження установ для виконання окремих доручень, а також гранти, подарунки, благо-дійні внески, інвестиції.
Субрахунок № 713 призначений для обліку надходжень установи, які відносяться до інших надходжень спеціального фонду ; бюджету для витрат згідно з кошторисом.
На субрахунку № 714 обліковуються надходження установ і(крім шкіл-інтернатів) за рахунок коштів батьків у дитячих закладах та за інші послуги.
На субрахунку № 715 обліковуються кошти спеціального фонду, і спрямовані на покриття дефіциту бюджету. Субрахунок № 716 призначений для обліку сум коштів за договорами з фізичними і або юридичними особами за надані послуги (навчання тощо), що надійшли у звітному році та не використані, але будуть витрачені ]в наступному році на видатки, передбачені договорами.
Субрахунок № 741 «Інші доходи бюджетних установ» рахунка № 74 «Інші доходи» призначений для обліку доходів, якщо нараховану плату за послуги не можна в повному обсязі віднести до окремого виду доходу спеціального фонду. Для зберігання коштів спеціального фонду і проведення опе-рацій з ними установи відкривають поточні рахунки тільки в тих установах уповноважених банків, в яких їм відкриті поточні ра-хунки за загальним фондом або реєстраційні рахунки на єдиному казначейському рахунку відповідного органу Державного казна-чейства. Для їх відкриття бюджетні установи подають до органів Державного казначейства такі документи:
заяву на відкриття рахунка;
копії нормативно-правових актів, що є підставою для зарахування коштів спеціального фонду;
картку зі зразками підписів осіб і відбитком гербової печатки;
звіт про надходження та використання коштів, отриманих як пла-та за послуги, що надаються бюджетними установами (ф. № 4-1 кд);
звіт про надходження та використання коштів, отриманих за інши-ми джерелами власних надходжень бюджетних установ (ф. № 4-2 кд);
звіт про надходження та використання інших надходжень спеціального фонду (ф. № 4-3 кд);
інші документи.
Для обліку операцій на поточних і реєстраційних рахунках за коштами спеціального фонду використовуються такі активні субрахунки, передбачені Планом рахунків з подальшими змінами та доповненнями:
№313 «Поточні рахунки для обліку коштів, отриманих як плата за послуги»;
№314 «Поточні рахунки для обліку коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень»;
№ 316 «Поточні рахунки для обліку інших надходжень спе-ціального фонду»;
№ 323 «Спеціальні реєстраційні рахунки для обліку коштів, отриманих як плата за послуги»;
№ 324 «Спеціальні реєстраційні рахунки для обліку коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень»;
№ 326 «Спеціальні реєстраційні рахунки для обліку інших надходжень спеціального фонду».
На субрахунках № 313, 323 на підставі виписок банку (органу Державного казначейства) обліковуються кошти, що надійшли на ім'я установи як плата за послуги, які надаються бюджетними установами відповідно до їхніх функціональних повноважень; кошти, які отримують бюджетні установи від господарської чи виробничої діяльності; плата за оренду майна бюджетних уста-нов; кошти, що їх отримують бюджетні установи від реалізації майна.
На субрахунках № 314, 324 обліковуються кошти, які надійш-ли на ім'я установи на виконання окремих доручень, а також гранти, подарунки, благодійні внески, інвестиції, які згідно з чинним законодавством отримують бюджетні установи.
На субрахунках № 316, 326 обліковуються кошти установ, які відносяться до інших надходжень спеціального фонду бюджету.
Активний субрахунок № 674 «Розрахунки за спеціальними видами платежів» призначений для обліку розрахунків за навчання учнів у гуртках при школах, з батьками за утримання дітей у дошкільних закладах, за формений одяг, харчування за місцем роботи тощо.
У централізованих бухгалтеріях для обліку розрахунків з батьками на підставі відомостей за розрахунками складається меморі-альний ордер № 15 «Зведення відомостей за розрахунками з бать-ками на утримання дітей» — форма № 406 (бюджет).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок