Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> курсова робота безкоштовно: Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)

Загрузка...

Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу) / сторінка 6

Назва:
Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,46 KB
Завантажень:
386
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

Якщо розпорядник коштів приймає рішення про придбання продуктів харчування за готівку, він письмово повідомляє про це орган Державного казначейства України. Після отримання готівки на продукти харчування та господарські витрати, до органу Державного казначейства України подається документ, що підтверджує здійснені видатки та взяття на облік (при потребі) матеріальних цінностей. Це може бути чек, акт придбання матеріальних цінностей, прибуткова накладна, роздавальна відомість тощо.
Підтвердні документи подаються протягом трьох днів після придбання. При неподанні у встановлені терміни вищенаведених документів орган Державного казначейства України не видає чеки на отримання іншої готівки на будь-які потреби (крім видатків за захищеними статтями).
Чек на видачу готівки виписується органом Державного казначейства України на особу, з якою розпорядником коштів укладений договір про повну матеріальну відповідальність і яка має право отримувати і видавати кошти.
При отриманні заробітної плати та прирівняних до неї платежів разом з заявкою подаються платіжні доручення на перерахування сум прибуткового податку з громадян, сум нарахувань до Фонду соціального страхування України та сум страхових внесків до Пенсійного фонду України.
Зі спеціальних реєстраційних рахунків установ може проводитися перерахування коштів на ім'я вищестоящих та підвідомчих установ та організацій, не обумовлені кошторисами. Для таких проведень не вимагаються ніякі підтвердні документи, здійснюються вони тільки на підставі платіжних доручень.
При проведенні видатків органи Державного казначейства України не здійснюють контроль за правильністю нарахування і термінами перерахування податків і зборів (обов'язкових платежів), неподаткових платежів і інших перерахувань до бюджетів та державних цільових фондів.
Органи Державного казначейства України несуть відповідальність тільки за цільовим направленням коштів, згідно з поданими документами, що є підставою для здійснення операцій.
Відповідальність за нецільове та неефективне витрачання позабюджетних коштів несуть їх розпорядники.
Про всі проведені операції органи Державного казначейства України надають виписки зі спеціальних реєстраційних рахунків, з доданням розрахункових документів, з відбитком штампа казначея.
Тимчасово вільні позабюджетні кошти бюджетних установ і організацій за дорученням розпорядника бюджетних коштів можуть розміщуватися на рахунках, відкритих у комерційних банках, шляхом укладання депозитних договорів.
Підставою для проведення такої операції повинен бути депозитний договір, укладений між бюджетною установою і установою комерційного банку. При цьому умови депозитного договору не повинні перешкоджати процесу виконання кошторисів видатків бюджетної установи.
Нараховані відсотки зараховуються у строки, визначені депозитними договорами, до доходів того виду позабюджетних коштів, з якого вони були перераховані для розміщення коштів.
Після закінчення строку депозитного договору суми позабюджетних коштів повертаються на ті рахунки бюджетної установи, з яких вони були направлені.
Повну відповідальність за умови укладання договорів та їх виконання несуть керівники бюджетних установ.
(розділ 4 доповнено згідно з наказом Головного управління Державного казначейства України від 14.10.99 p. N 87)
Операції зі спеціальними коштами
На спеціальний реєстраційний рахунок з обліку спеціальних коштів зараховуються надходження від надання платних послуг, перелік яких встановлюється Кабінетом Міністрів України, відповідно до підпункту 7.11.8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (зі змінами та доповненнями); наказом Міністерства фінансів УРСР від 28.09.81 N 112 "Про уточнений перелік спеціальних коштів установ, що перебувають на державному бюджеті Української РСР, та про порядок затвердження по них кошторисів".
Кошти, що надходять на спеціальний реєстраційний рахунок зі спеціальних коштів, витрачаються тільки на видатки, передбачені у зведеному кошторисі за розділом "Інші кошти" єдиних кошторисів доходів і видатків бюджетної установи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок