Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Скачати безкоштовно: Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)

Загрузка...

Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу) / сторінка 7

Назва:
Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,46 KB
Завантажень:
386
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

Органи Державного казначейства України для відображення операцій із спеціальними коштами ведуть одну особову картку з обліку спеціальних коштів, в якій облік ведеться без розподілу на види спеціальних коштів (орендна плата, платне навчання тощо) та коди функціональної класифікації видатків.
При відкритті особової картки для обліку спеціальних коштів орган Державного казначейства України вводить вхідні дані про надходження і касові видатки зі спеціальних коштів з початку року, з форми N 4 "Звіт про виконання кошторису установи зі спеціальних коштів", що подається у складі документів для відкриття спеціальних реєстраційних рахунків.
Картка ведеться наростаючим підсумком з початку року.
Залишки та доходи зі спеціальних коштів не розподіляються за кодами економічної класифікації видатків.
Установами та організаціями самостійно ведеться аналітичний облік доходів і видатків із спеціальних коштів, в розрізі їхніх видів і кодів функціональної класифікації видатків.
В особовій картці з обліку спеціальних коштів суми коштів, направлених на рахунки в установи комерційних банків відповідно до укладених депозитних договорів, відображаються як зменшення доходів у гр. 5 "Надійшло доходів з початку року" та в гр. б "Надійшло доходів за поточний квартал".
Суми коштів, що повертаються на рахунки бюджетної установи після закінчення депозитного договору, відображаються у тих самих графах в особовій картці, як повернення доходів.
Суми отриманих відсотків відображаються в особовій картці як окремий вид надходжень у гр. 5 та гр. б.
При цьому в особових картках у гр. З "Дата" та гр. 4 "N документа" обов'язково вказуються N договору та його дата. Отримані відсотки супроводжуються записом "Відсотки за депозитними договорами".
Операції із сумами за дорученнями
На спеціальний реєстраційний рахунок із сум за дорученнями надходять кошти для виконання певних доручень:
- для проведення розрахунків з молодими фахівцями; на виплату студентам стипендій, матеріальної допомоги та доплат до державних стипендій за рахунок коштів замовників; на придбання методичної літератури і навчальних посібників для студентів заочної форми навчання;
- на придбання замовлених централізованим порядком бланків документації з бухгалтерського обліку, звітності, статистичної звітності;
на придбання путівок працівникам установи;
- для створення фонду преміювання науково-дослідних установ, в окремих випадках, передбачених чинним законодавством;
- кошти, що, відповідно до рішення Уряду, надійшли на ім'я установи для виконання певних доручень;
- добровільні компенсації хворих за надані їм інші медичні послуги лікувально- та санітарно-профілактичними закладами;
- інші кошти, які установи отримують від підприємств, установ, організацій та фізичних осіб для виконання окремих доручень;
кошти, що надходять як благодійні та спонсорські внески.
Спонсорські внески та благодійні надходження повинні мати письмове підтвердження мети внесків (лист або заява, або відповідні записи спонсора на розрахункових документах тощо).
Витрачання сум за дорученнями здійснюється на видатки, зазначені в дорученні. Кошториси доходів і видатків сум за дорученнями не складаються.
Органи Державного казначейства України для обліку операцій із сум за дорученнями ведуть одну особову картку з обліку коштів "Суми за дорученнями", але окремо за двома узагальненими підставами для надходжень:
розпорядження Уряду, інші нормативно-правові акти;
благодійні та спонсорські внески.


У гр. З "Підстава для зарахування коштів" вноситься найменування і номер нормативно-правового документа, на підставі якого установа отримує дані суми за дорученнями.
У гр. 5 "N документа" заносяться дані розрахункового документа, на підставі якого надійшли кошти на цей спеціальний реєстраційний рахунок.
У гр. б "Надійшло коштів" записуються отримані кошти загальною сумою, без розподілу на напрямки видатків.
Касові видатки записуються за кодами економічної класифікації видатків, що склалися за фактом проведених операцій.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок