Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Скачати курсова робота безкоштовно: Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)

Загрузка...

Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу) / сторінка 8

Назва:
Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,46 KB
Завантажень:
386
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

Залишок коштів на спеціальному реєстраційному рахунку показується окремо за коштами, що надійшли згідно з розпорядженнями Уряду, іншими нормативно-правовими актами та з благодійних та спонсорських внесків.
Записи в особовій картці з обліку коштів "Суми за дорученнями" повинні відображати операції за коштами з початку року. Для цього операції, проведені до переходу на казначейське обслуговування, заносяться в особову картку з форми N 4-1 "Звіт про рух позабюджетних коштів".
В особовій картці з обліку коштів "Суми за дорученнями" суми коштів, направлених на рахунки в установи комерційних банків згідно з укладеними депозитними договорами, відображаються як зменшення надходження коштів у гр. 6 "Надійшло коштів". Запис
робиться в тій частині картки, яка відповідає джерелу утворення коштів "Сум за дорученнями" (розпорядження Уряду, інші нормативно-правові акти; благодійні та спонсорські внески).
Суми коштів, які після закінчення депозитного договору повертаються на рахунки бюджетної установи, відображаються в особовій картці у гр. 6 як повернення коштів.
Суми отриманих відсотків відображаються в особовій картці як окремий вид надходжень у гр. 6.
При цьому в особових картках у гр, 4 "Дата" та гр. 5 "N документа" обов'язково вказуються N договору та його дата. У гр. З "Підстава для зарахування коштів" робиться запис "Відсотки за депозитними договорами".
(пункт 4.2 доповнено абзацами згідно з наказом Головного управління Державного казначейства України від 14.10.99 p. N 87)
Операції із депозитних сум
Спеціальні реєстраційні рахунки із депозитних сум відкриваються на ім'я тільки тих установ і організацій, які, у відповідності з чинним законодавством, мають право отримувати у тимчасове зберігання грошові кошти фізичних та юридичних осіб.
Особові картки спеціальних реєстраційних рахунків із депозитних сум ведуться за окремими формами наростаючим підсумком з початку року.
Інформація про рух депозитних коштів з початку року до переведення на казначейське обслуговування вводиться в особову картку на підставі форми N 4-1 "Звіт про рух позабюджетних коштів".
В особовій картці з обліку коштів "Депозитні суми" кошти, які направлені на рахунки в установи комерційних банків відповідно до укладених депозитних договорів, відображаються як зменшення надходжень у гр. 5 "Надійшло коштів з початку року" та в гр. 6 "Надійшло коштів за поточний місяць".
Суми коштів, які після закінчення депозитного договору повертаються на рахунки бюджетної установи, відображаються у тих самих графах в особовій картці як повернення надходжень.
Суми отриманих відсотків відображаються в особовій картці як окремий вид надходжень у гр. 5 та гр. 6.
При цьому в особових картках у гр. З "N документа" та в гр. 4 "Дата" обов'язково вказуються N договору та його дата. Отримані відсотки супроводжуються записом "Відсотки за депозитними договорами".
(пункт 4.3 доповнено абзацами згідно з наказом Головного управління Державного казначейства України від 14.10.99 p. N 87)
Операції з інших позабюджетних коштів
На спеціальний реєстраційний рахунок з інших позабюджетних коштів надходять:
- кошти, які залишаються навчальним закладам професійно-технічної освіти із сум, що надійшли за роботи, виконані учнями, і за договорами на підготовку кадрів та підвищення кваліфікації робітників;
- кошти за розрахунками за формений одяг, який видають працівникам деяких міністерств (інших центральних органів виконавчої влади) і підвідомчих їм бюджетних установ;
- кошти, що надходять, у відповідності з чинним законодавством України, від штрафів та інших фінансових санкцій, які є результатом контрольно-економічної роботи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, їхніх підвідомчих установ та спрямовуються, у встановлених законодавством відсотках, на зміцнення матеріально-технічної бази та/або матеріальне заохочення працівників;
- збір за виконання робіт, пов'язаних з наданням послуг під час здійснення екологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон;
- грошові надходження від реалізації продукції та послуг установами державної сортовипробовувальної мережі, державними проектно-розвідувальними станціями хімізації сільського господарства та машиновипробувальними станціями;
- кошти, отримані від реалізації ліцензій користувачам мисливських угідь, а також за видачу посвідчення мисливця;
- інші кошти.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок