Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)

Загрузка...

Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)

Назва:
Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,46 KB
Завантажень:
386
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота
Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)


Зміст
Вступ………………………………………………………………………………3
1.Сутність формування позабюджетних коштів бюджетних установ………5
2.Огляд нормативно-правової бази позабюджетних коштів………………..12
3.Економічн-організаційна характеристика Коломийського економіко-правового коледжу……………………………………………………………24
4.Синтетичний та аналітичний облік позабюджетних коштів………………27
5.Документування бухгалтерського обліку позабюджетних коштів……….31
6.Процес удосконалення формування та використання позабюджетних коштів…………………………………………………………………………….37
Висновок…………………………………………………………………………40
Використана література…………………………………………………………43
Додатки


Вступ
Згідно з Конституцією України основні права громадян нашої країни підкріплені державним фінансуванням охорони здоров’я, освіти, культури.Усі державні установи, видатки яких у межах затверджених кошторисів покриваються коштами Державного бюджету, мають назву бюджетних. Бюджетні установи на відміну від підприємств та організацій народного господарства не виготовляють готової продукції, не займаються її реалізацією або переробкою.Отже і коштів за рахунок цього не отримують.
Фінансово-господарська діяльність бюджетних установ має певні особливості.По-перше,така діяльність повністю здійснюється за рахунок коштів відповідного бюджету, тобто бюджетні установи є частиною бюджетної системи України.По-друге, відповідно до статті 2 Бюджетного кодексу України,бюджетні установи визначено як неприбуткові.Таким чином, бюджетні установи – безпосередні учасники бюджетного процесу і беруть участь у виконанні бюджету.
Впровадження в 2000 році національних положень стандартів Бухгалтерського обліку стало причиною змін в організації обліку фінансово-господарської діяльності підприємства.
Бухгалтерський облік в бюджетних установах ведеться за меморіально-ордерною формою відповідно до Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ.
Метою написання даної курсової роботи є особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ та напрямки удосконалення їх формування та використання на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу.Базою для написання курсової роботи являється інформація, що відображена в облікових регістрах та звітності Кепку.
На базі коледжу постійно діє семінар КНТЕУ «Коломийські читання» з питань вдосконалення форм і методів навчального процесу для керівників і фахівців навчальних закладів економічної освіти.
Велика увага надається забезпеченню студентів підручниками, різною довідковою та методичною літературою, періодичними виданнямита методичними розробками викладачів.Бібліотека працює з використанням міжнародної комп’ютерної мережі INTERNET та локальної мережі.
Діяльність бюджетних установ щодо виконання кошторису спрямована на мобілізацію всіх запланованих доходів та здійснення передбачених видатків точно і в певні строки.
Для забезпечення повного і своєчасного надходження бюджетних коштів і використання їх відповідно до цільових призначень необхідна правильна організація бухгалтерського обліку виконання кошторису з дотриманням усіх принципів та вимог чинного законодавства.
1.Сутність формування позабюджетних коштів бюджетних установ
Облік доходів спеціального фонду
Для обліку операцій із доходами спеціального фонду Планом рахунків і змінами та доповненнями до Порядку застосу-вання Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затвердженими Наказом Державного казначейства України від 26.03.2002 № 54, передбачено наведені далі рахунки й субрахунки. Облік доходів спеціального фонду ведеться на пасивному рахунку 71 «Доходи спеціального фонду», який має такі субрахунки:
№ 711 «Доходи за коштами, отриманими як плата за послуги»;
№ 712 «Доходи за іншими джерелами власних надходжень бюджетних установ»;
№ 713 «Доходи за іншими надходженнями спеціального фонду»;
№ 714 «Кошти батьків за надані послуги»;
№ 715 «Доходи, спрямовані на покриття дефіциту загально-го фонду»;
№ 716 «Доходи за витратами майбутніх періодів».
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок