Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Завдання, функції та роль бухгалтерських служб фінансових органів в організації обліку виконання бюджету

Завдання, функції та роль бухгалтерських служб фінансових органів в організації обліку виконання бюджету

Назва:
Завдання, функції та роль бухгалтерських служб фінансових органів в організації обліку виконання бюджету
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,16 KB
Завантажень:
305
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
з предмету «Державні фінанси та управління ними»
На тему:
“Завдання, функції та роль бухгалтерських служб фінансових органів в організації обліку виконання бюджету”
ЗМІСТ
ВСТУП
1. Облікова політика в сфері виконання бюджетів.
2. Прагматизм обліку в фінансових органів в організації виконанні бюджетів.
3. Загальна організація та управління виконання відповідного бюджету.
ВИСНОВКИ
ЛІТЕРАТУРА


Вступ
Одним з головних завдань розбудови України є захист її державницьких інтересів. Він проявляється у вмінні держави організувати дієвий контроль за виконанням існуючих законів; досягнути, щоб дотримання законів кожним громадянином стало нормою поведінки.
Сучасне економічне становище України можна назвати кризовим і це вимагає негайного вирішення низки питань: реформування існуючого фінансово-господарського механізму та вдосконалення фінансової і, в тому числі бюджетної системи. Ці процеси вимагають цілеспрямованого управління та контролю.
Зростання злочинності у сфері економіки зумовлено загальною кризою в державі, економічною нестабільністю та неврегульованістю економічних відносин. Економіка перетворилась на об’єкт пильної уваги злочинних кіл. Вони проникли у такі життєво важливі для держави сфери як фінанси і кредит, грошовий обіг, ринок цінних паперів, іноземних інвестицій, приватизаційну та зовнішньоекономічну діяльність.
Недосконалість законодавчої та відомчої нормативної бази у сфері фінансів та бюджетній сфері зокрема створила сприятливі умови для здійснення незаконних операцій з грошовими коштами бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів.
Виникає необхідність найшвидшого оновлення застарілих та освоєння нових елементів системи управління фінансами та його функцій, у тому числі контрольної.
Важливість обліку виконання бюджетів в економіці держави зумовлено його місцем та роллю серед функцій управління фінансами: облік займає центральне місце в системі фінансового адміністрування, будучи, з одного боку засобом зв’язку між фінансовим плануванням та фінансовим обліком (статистикою), а з іншого – передумовою здійснення функцій фінансового аналізу та регулювання.
У час загального занепаду економіки, неефективного та безвідповідального витрачання коштів бюджетів усіх рівнів та коштів централізованих державних цільових фондів актуального значення набуває фінансовий контроль з боку органів державної влади та управління.
Мета курсової роботи випливає з її актуальності і полягає в комплексному узагальненні і практичному аналізі організації бухгалтерського обліку за формуванням і використанням фінансових ресурсів бюджетних установ і організацій та розробці рекомендацій по вдосконаленню облікового процесу у бюджетному процесі.
Предмет і об’єкт дослідження.
Предметом дослідження виступають теоретичні і практичні аспекти організації бухгалтерського обліку в сфері виконання бюджетів.
Об’єктом дослідження є фінансові ресурси бюджетних установ та їх облік.
Методологія та методика дослідження.
Методологічну основу роботи складають теоретичні дослідження вітчизняних економістів – теоретиків і практиків у сфері бухгалтерського обліку, законодавчі та відомчі нормативні акти, що регулюють порядок здійснення фінансово-господарської діяльності бюджетних установ і організацій в Україні та обліку за її здійсненням.
1. Облікова політика в сфері виконання бюджетів.
Становлення та розвиток в Україні ринкових відносин, структурна перебудова економіки, поглиблення демократичних процесів у суспільстві вимагають змін у бюджетній політиці держави, а відповідно у бюджетному обліку як інформаційній базі виконання державного бюджету.
Відповідно до потреб інтеграції економіки України до світової спільноти та досягнення співмірності основних параметрів її розвитку з показниками розвитку інших країн світу було розроблено та затверджено нову структуру бюджетної класифікації. Але для того, щоб ця класифікація стала дійовим інструмен-том фінансового аналізу потрібно було суттєво переглянути та уточ-нити існуючу методологію бухгалтерського обліку і звітності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Завдання, функції та роль бухгалтерських служб фінансових органів в організації обліку виконання бюджету

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок