Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Управління витратами при операційній, фінансовій та інвестиційній діяльності підприємства

Управління витратами при операційній, фінансовій та інвестиційній діяльності підприємства

Назва:
Управління витратами при операційній, фінансовій та інвестиційній діяльності підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,92 KB
Завантажень:
522
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
«Управління витратами при операційній, фінансовій та інвестиційній діяльності підприємства»


ЗМІСТ
Вступ…………………………………………………………………………...……3
Розділ 1. Теоретико-методологічні основи організації управління витратами……………………………………………………………………….…..5
1.1 Поняття та класифікація витрат виробництва………………………….5
1.2 Планування, розрахунок та прогнозування витрат у процесі діяльності…………………………………………………………………..……….11
1.3 Організація управління витратами з метою підвищення конкурентоспроможності підприємства…………………………………………..14
Розділ 2. Аналіз управління витратами ВАТ «Міттал Стілл Кривий Ріг»..19
2.1 Загальна характеристика ВАТ «Міттал Стілл Кривий Ріг»…………..19
2.2 Аналіз техніко - економічних та фінансових показників діяльності ВАТ «Міттал Стілл кривий Ріг»…………………………………………………..22
2.3 Аналіз організації управління витратами на ВАТ «Міттал Стілл Кривий Ріг»……………………………………………………………………..….29
Розділ 3. Шляхи та напрямки покращення організації управління витратами ВАИ «Міттал Стілл Кривий Ріг»………………………………….34
3.1 Шляхи та напрямки покращення та їх значення в управлінні витратами на ВАТ «Міттал Стілл Кривий Ріг»………………………………….30
3.2 Ефективність запропонованих заходів………………………………..36
Висновки……………………………………………………………………..……37
Список використаних джерел…………………………………………………..41
Додатки…………………………………………………………………………….44
ВСТУП
В умовах ринкової економіки головною метою діяльності підприємства є досягнення максимального прибутку. Всі інші цілі підпорядковані цій головній задачі, оскільки прибуток служить основою та джерелом коштів для подальшого росту інших показників.
Оскільки економічний результат виробництва в загальному вигляді визначається, як різниця доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) і витрат на виробництво , тому дуже важко переоцінити актуальність і важливість аналізу витрат на виробництво продукції та управління ними на підприємстві.
Найбільшу актуальність має вибір системи управління витратами, яка відповідала б специфіці виробництва та давала б змогу якомога точніше аналізувати та обліковувати витрати на виробництво, а також можливість точного прогнозування та планування витрат на майбутні періоди, що забезпечувало б безперебійне ефективне виробництво продукції (робіт, послуг).
Метою роботи є на основі теоретичного матеріалу про управління витратами в процесі виробництва з метою підвищення конкурентоспроможності підприємства дослідити цю проблему на базі ВАТ «Міттал Стілл Кривий Ріг» та розробити рекомендації, щодо її вдосконалення та визначити ефективність запропонованих заходів.
Завданнями роботи є:
- узагальнення теоретичних положень про поняття та види витрат, їх розрахунок, прогнозування, планування а також управління витратами;
- розробка шляхів покращення існуючої системи управління витратами на ВАТ «Міттал Стілл Кривий Ріг».
Об’єктом дослідження є комплекс теоретичних , методологічних та прикладних питань, пов’язаних з організацією управління витратами на виробництво з метою підвищення конкурентоспроможності підприємства.
Предметом дослідження є сукупність процесів організації управління витратами на підприємстві з метою підвищення конкурентоспроможності продукції.
Для дослідження поняття та видів витрат використовувався метод класифікації.
При дослідженні впливу методів аналізу та обліку витрат, їх планування та прогнозування, а також організації управління ними на виробництво продукції (робіт, послуг) використовувалися методи аналізу та синтезу.
При дослідженні ефективності від впровадження запропонованих заходів покращення організації управління витратами з метою підвищення конкурентоспроможності підприємства був використаний метод моделювання процесу оцінювання ефективності запропонованого заходу.
В ході роботи має бути визначено основні методологічні, теоретичні та прикладні питання організації управління витратами з метою підвищення конкурентоспроможності підприємства, проаналізована діяльність ВАТ «Міттал Стілл Кривий Ріг» на предмет планування, прогнозування, аналізу, обліку та управління витратами з метою підвищення конкурентоспроможності підприємства, розроблено рекомендації , щодо покращення системи управління витратами та оцінено ефективність від впровадження запропонованих заходів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Управління витратами при операційній, фінансовій та інвестиційній діяльності підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок