Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Суть фінансів та фінансової структури підприємства на прикладі страхової компанії «АСКА»

Суть фінансів та фінансової структури підприємства на прикладі страхової компанії «АСКА»

Назва:
Суть фінансів та фінансової структури підприємства на прикладі страхової компанії «АСКА»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
35,51 KB
Завантажень:
514
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
КУРСОВА РОБОТА
Суть фінансів та фінансової структури підприємства на прикладі страхової компанії «АСКА»
ЗМІСТ
ВСТУП………………………………………………………………………………….3
РОЗДІЛ 1. ОСНОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ ФІНАНСІВ ПІДПРИЄМСТВ ТА УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ………………………………...5
1.1 Сутність і функції фінансів підприємства………………………………………..5
1.2 Основні принципи організації фінансової діяльності…………………………..12
1.3 Управління фінансами на підприємстві…………………………………………17
1.4 Фінансове забезпечення підприємницької діяльності………………………….24
РОЗДІЛ 2. ФІНАНСОВА СТРУКТУРА ТА ПРИНЦИПИ ЇЇ ПОБУДОВИ..…27
2.1 Основні принципи та завдання фінансової структури………………………….27
2.2 Побудова фінансової структури………………………………………………….28
РОЗДІЛ 3. ФІНАНСОВА СТРУКТУРА НА ПРИКЛАДІ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ…………………………………………………………………………..36
3.1 Коротка характеристика страхової компанії……………………………………36
3.2 Фінансово-господарська діяльність страхової компанії……………………….39
3.3 Фінансова структура страхової компанії «АСКА»…………………………….43
ВИСНОВОК…………………………………………………………………………..49
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ…………………………………….52
ВСТУП
Актуальність теми дослідження. Фінанси підприємств як складова частина фінансової системи займають визначальне місце у структурі фінансових відносин суспільства. Вони функціонують у сфері суспільного виробництва, де створюється валовий внутрішній продукт, матеріальні та нематеріальні блага, національний дохід - основні джерела фінансових ресурсів. Саме тому від стану фінансів підприємств залежить можливість задоволення суспільних потреб, фінансова стійкість країни.
Особливості фінансів підприємств, зумовлені їхнім функціонуванням у різних галузях економіки. Фінанси підприємств безпосередньо пов'язані з рухом грошових коштів. Саме тому досить часто поняття "фінанси підприємств" ототожнюється з грошовими коштами, наявними фінансовими ресурсами. Однак самі кошти чи фінансові ресурси не розкривають поняття "фінанси", якщо не з'ясувати суті економічної природи останніх. Такими суттєвими властивостями, які лежать в основі фінансів, є закономірності відтворювального процесу та грошові відносини, що виникають між учасниками суспільного виробництва на всіх стадіях процесу відтворення, на всіх рівнях господарювання, у всіх сферах суспільної діяльності. Однак не всі грошові відносини належать до фінансових. Грошові відносини перетворюються на фінансові, коли рух грошових коштів стає відносно самостійним. Таке відбувається в процесі формування, розподілу, використання грошових доходів та фондів згідно з цільовим призначенням у формі фінансових ресурсів.
Фінанси підприємств - це економічні відносини, що пов'язані з рухом грошових потоків, формуванням, розподілом і використанням доходів і грошових фондів суб'єктів господарювання в процесі відтворення.
Фінансова структура - структура активів підприємства, отриманих за рахунок усіх джерел фінансування.
Формування та використання фінансових ресурсів на підприємствах - це процес утворення грошових фондів для фінансового забезпечення операційної та інвестиційної діяльності, виконання фінансових зобов'язань перед державою та іншими суб'єктами господарювання.
В умовах ринкової економіки підприємство здійснює свою виробничо-торговельну діяльність самостійно, але конкуренція, що полягає в змаганні підприємств за споживача їх продукції, змушує продавця (виробника) враховувати їх інтереси і запити і виробляти ту продукцію, яка потрібна покупцеві. Підприємство, що програло в цій боротьбі, звичайно стає банкрутом, а відтак не може оплатити вартість товару, робіт і послуг, розраховуватися з бюджетом по обов'язкових платежах та платежах до позабюджетних фондів, якщо зобов'язання по платежах перевищує вартість його майна. Отже, щоб не стати банкрутом, підприємство мусить постійно стежити за ситуацією на ринку і забезпечити високу конкурентоздатність своєї продукції.
Предметом дослідження є суть фінансів та фінансової структури підприємства.
Об’єктом дослідження є сутність фінансових відносин на підприємстві.
Мета даної курсової роботи полягає у поглибленні знань з фінансів підприємства та фінансової стуктури.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Курсова робота на тему: Суть фінансів та фінансової структури підприємства на прикладі страхової компанії «АСКА»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок