Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Облік і аудит (на прикладі ТзОВ «ПрофіКар»)

Облік і аудит (на прикладі ТзОВ «ПрофіКар»)

Назва:
Облік і аудит (на прикладі ТзОВ «ПрофіКар»)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,06 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота
з предмету: «Бухгалтерський облік»
Облік і аудит
(на прикладі ТзОВ «ПрофіКар»)


План
1. Вступ.
2. Розділ 1 – облік створення господарської діяльності підприємства.
3. Розділ 2 – постачання.
4. Розділ 3 – виробництво.
5. Розділ 4 – реалізація.
6. Висновок.
7. Список використаної літератури.
Вступ
Швидкий розвиток економіки зумовив стрімкий розвиток бухгалтерського обліку. Поява нових типів приватної власності, міжнародних зв’язків, великої кількості економічної інформації викликало потребу удосконалення спостереження і роботи обліку і аудиту!
Управління будь-яким підприємством вимагає систематичної інформації про здійснені процеси, їх характер та обсяг, пор наявність господарських та трудових ресурсів, фінансових можливостей! Джерелом таких даних є дані поточного бухгалтерського обліку, які систематизуються у звітність. Така діяльність необхідна не лише для одержання інформації про функціонування підприємства та ефективного ним управління, а й узагальнення результатів у масштабі галузей і народного господарства у цілому.
Розвиток економічних відносин значно розширив кількість користувачів обліковою та звітною інформацією. Ними є не тільки працівники підприємства, а й інші зацікавлені особи які мають прямій фінансові інтереси: банки – при вирішенні питань про надання кредитів; постачальники – при укладенні договорів на постачання різноманітних необхідних цінностей; інвестори, акціонери, засновники, яких цікавить рентабельність вкладених капіталів і можливість отримання доходів з підприємства. Значний інтерес ця інформація становить для контролюючих органів: податкових і фінансових служб, органів державної статистики та управління.
Бухгалтерський облік можна визначити як організований, цілеспрямований процес одержання і передавання інформації про факти господарської діяльності підприємства. Мета цього процесу – надання відповідної інформації користувачам для прийняття оптимальних управлінських рішень. Отже, бухгалтерський облік має як наукове, так і практичне застосування.
За своїм змістом бухгалтерський облік тісно пов'язаний з плануванням, економічним аналізом підприємства, аудитом, ревізією, правом.
Перехід України до ринкової економіки, розвиток міжнародних економічних зв’язків зумовлюють необхідність вдосконалення обліку відповідно до вимог міжнародних стандартів. Створенню інформаційної бази для забезпечення переходу від діючої системи бухгалтерського обліку до системи, орієнтовані на ринкові умови господарювання та підвищенню ефективності облікової інформації, плану рахунків, капіталу, господарських операцій підприємств і організацій, удосконалення Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні», відповідних положень і стандартів бухгалтерського обліку.
Отже, на мою думку діяльність бухгалтерського обліку являє собою універсальну професію та науку! Він дозволяє поєднати у собі усю економічну, маркетингову, облікову, управлінську діяльність підприємства та проаналізувати ефективність діяльності підприємства!


Розділ 1.
Облік створення господарської діяльності підприємства
1.Характеристика майбутнього підприємства типу ТзОВ.
Товариство під назвою «ПрофіКар» являє собою товариство з обмеженою відповідальністю яке займається ремонтом та обслуговуванням паливно – дизельних систем вантажного, комерційного та приватного автомобільного транспорту.
Засновниками ТзОВ «ПрофіКар» являються співвласники :
Рибін Валерій Борисович
Мутеф Олександр Валерійович.
Статутний капітал дорівнює 160.000 гривень.
Частка Рибіна Валерія Борисовича складає 80.000 гривень.
Частка Мутефа Олександра Валерійовича складає 80.000 гривень.
Підприємство створюється для отримання прибутку від своєї діяльності.
Мета створення підприємства.
Дослідивши ринок обслуговування паливно-дизельних систем виявилось, що, на території України ця інфраструктура мало розвинена. Підприємства по обслуговуванню цієї сфери знаходяться лише у містах: Луганськ та Миколаїв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Облік і аудит (на прикладі ТзОВ «ПрофіКар»)

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок