Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Бухгалтерський облік та його роль в управлінні

Бухгалтерський облік та його роль в управлінні

Назва:
Бухгалтерський облік та його роль в управлінні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,98 KB
Завантажень:
30
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
„Бухгалтерський облік та його роль в управлінні”


ПЛАН


Вступ.
Облік є найважливішою фунцією управління. Відображаючи реальні процеси виробництва, обігу, розподілу та споживання, облік характеризує фінансово-економічний стан господарювання і є основою для планування його майбутньої діяльності.
Інтергарація України до світової системи не можлива без застосування в системі обліку міжнародних стандартів, які мають природною складовою національного бухгалтерського обліку. Процес реформування бухгалтерського обліку проходить складно, з урахуванням національних особливостей та набутого досвіду розвитку колишньої облікової системи. Сьогодні діє Закон України „Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні” від 16.07.99 р., застосовується новий План рахунків бухгалтерського обліку, розроблені 25 Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, внесені зміни в бухгалтерську звітність, невід”ємною частиною бухгалтерської служби підприємства стало поняття „облікова політика”.
Можливості підприємств у визначенні правил ведення бухгалтерського обліку значно розширилися, оскільки нова система обліку надає право підприємству самостійно визначати конкретні методики, форми, техніку і технологію ведення та організації бухгалтерського обліку, виходячи з конкретних умов господарювання.
Підприємства самі вибирають методи оцінки виробничих запасів при їх віднесенні на витрати виробництва, методи і способи обчислення собівартості продукції (робіт, послуг) тощо. І зробити такий вибір потрібно професійно (Закон і П(С)БО багато питань залишають для вирішення бухгалтерами, які повинні керуватися своєю професійною думкою).
Сьогодні, коли в Україні здійснюється планомірний курс на удосконалення бухгалтерського обліку і його системи в цілому, зростає роль спеціалістів бухгалтерської служби, а тому слід постійно покращувати їх підготовку. Такий спеціаліст повинен сприяти ефективному господарюванню, вміти швидко і безпомилково орієнтуватися в різних економічних ситуаціях, розуміти ринкові відносини та їх тенденції.
Кожен, хто вивчає бухгалтерський облік повинен мати уявлення про управлінський облік як механізм управління бізнесом, оріентований на отримання прибутку і досягнення цілей на ринку товарів і послуг, розуміти відмінності та схожість фінансового і управлінського обліку.
Без рекомендацій щодо досконалого обліку витрат на виробництво та калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг), без пошуку найбільш реальних методів і прийомів обліку та калькулювання, без вивчення досвіду і прогресивних думок з цих найважливіших питань, практично не можливо організувати управлінський облік, нагальна потреба в якому продиктована наявністю конкуренції і комерційної таємниці. Особливу увагу слід приділяти специфічним принципам: використанню єдиних планово-облікових одиниць виміру у плануванні та обліку виробництва; оцінці результатів діяльності структурних підрозділів; комплексності використання інформації; періодичності, яка відображає виробничі і комерційні цикли підприємства; бюджетному (кошторисному) і нормативного контролю за витратами. [„Бухгалтерський управлінський облік”, Ф.Ф.Бутинець, Житомир, 2000 р.]


1.Роль обліку в управлінні в умовах переходу до міжнародних стандартів.
Реформування системи бухгалтерського обліку й фінансової звітності, потрібні як внутрішнім, так і зовнішнім користувачам, є складовою частиною доходів, орієнтованих на ведення економічних відносин ринкового спрямування.
Необхідність переходу підприємств у 2000-2001 р.р. на Національні стандарти бухгалтерського обліку зумовлена рамками реалізації стратегічного курсу України на інтеграцію зі світовим економічним простором, який передбачає адаптацію законодавства України до законодавства розвинутих країн і спрямований на розвиток ринкових економічних відносин, впровадження різноманітних форм власності, охоплення приватизацією різних галузей.
Чітка побудова бухгалтерського фінансового обліку відповідно до змін, що відбуваються в його організації й техніці ведення, підвищує роль обліку як основного засобу одержання достовірної інформації для прийняття економічно обгрунтованих рішень і попередження ризику у виробничо-господарській фінансовій діяльності підприємств, у системі оподаткування, у зобов”язаннях довгострокових, поточних і розрахункових операціях, у складанні балансу, фінансової звітності тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Бухгалтерський облік та його роль в управлінні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок