Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Дослідження організації аудиту бухгалтерського обліку доходів за видами діяльності

Загрузка...

Дослідження організації аудиту бухгалтерського обліку доходів за видами діяльності

Назва:
Дослідження організації аудиту бухгалтерського обліку доходів за видами діяльності
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,53 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Зміст
Вступ……………………………………………………………….….…..2
1. Теоретичні основи аудиту. Сутність, предмет,
методи і об’єкти аудиту…………………………………………..…..….4
2. Організація і методика аудиту обліку доходів за видами діяльності.
Робочі документи аудитора……………………………….……………16
3. Документальне оформлення результату аудиторської перевірки.
Аудиторський висновок. ………………………………………….…….24
Висновки, та шляхи вдосконалення аудиту обліку доходів за
видами діяльності……………………………………………….………40
Використана література…………………………………………....….42
Додатки.
 


Вступ
Питання дослідження аудиту обліку доходу за видами діяльності на підприємствах є дуже важливим і актуальним в наш час. Це пов’язано з тим, що з розвитком ринкових відносин та відносної стабілізації в економіці країни, господарюючі суб’єкти почали окрім основної діяльності інвестувати вільні активи в фінансову та інвестиційну діяльність. Метою такої діяльності підприємства – є отримання доходу. Фінансові результати відображають мету підприємницької діяльності; її доходність і є вирішальними для підприємства. Окрім його керівництва і колективу вони цікавлять вкладників капіталу (інвесторів), кредиторів, державні органи, в першу чергу податкову службу, фондові біржі, які займаються купівлею-продажем цінних паперів та ін.
Практичне значення показника доходу полягає в тому, що він характеризує загальну суму коштів, яка поступає підприємству за певний період і, за вирахуванням податків, може бути використана на споживання та інвестування. Доход іноді є об'єктом оподаткування.
Загальна Величина доходу підприємства включає доход від:
·
реалізації продукції, робіт, послуг;
·
реалізації матеріальних цінностей і майна (матеріалів, основних фондів, нематеріальних активів);
·
позареалізаційних операцій (пайової участі у . спільних підприємствах, здачі майна в оренду, цінних паперів, товарного кредиту, надходжень або витрат від економічних санкцій тощо).
·
Надзвичайні доходи
Метою нашої курсової роботи є дослідження організації аудиту бухгалтерського обліку доходів за видами діяльності. Відповідно до поставленої мети в даній роботі зроблена спроба розглянути наступні завдання:
· ознайомитись з поняттям аудит як формою контролю та його сутністю;
· дослідити питання обліку доходів за видами діяльності та порядок відображення їх у звітності
· оволодіти методикою проведення аудиту доходів за видами діяльності. Визначити джерела інформації та об’єкти аудиту при проведенні документальної перевірки результатів фінансової діяльності
Предметом дослідження є безпосередньо методика і організація аудиту доходів за видами діяльності – доходу від реалізації, іншого операційного доходу, доходу від фінансової діяльності, доходу від інвестиційної діяльності, надзвичайних доходів.
Дана курсова робота має на меті систематизувати, розширити і закріпити теоретичні знання на практиці навички ведення аудиторської перевірки, набуті під час вивчення курсу “Організація і методика аудиту”; перевірити вміння застосовувати ці знання для оцінки проведення аудиту на конкретному підприємстві (в даному прикладі – це ТОВ “Партекс”) і розробки пропозицій щодо її вдосконалення, розвинути навички самостійної роботи і використання отриманих знань з організації і методики у вирішенні завдань поставлених у курсовій роботі.
Теоретичною і методологічною основою дослідження були діалектичний метод пізнання, економічна теорія, законодавчі акти, нормативно-правові документи, що регулюють та регламентують діяльність аудиторських підприємств, національні стандарти бухгалтерського обліку. В процесі дослідження використовувались публікації вітчизняних і зарубіжних авторів, рекомендації науково-дослідних установ, електронні та веб публікації.
При написанні роботи використано методи порівняння, групування, графічні тощо.
Використання на практиці розв’язаних в курсовій роботі завдань позволить належно організувати облік та аудит обліку доходів за видами діяльності на підприємстві.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Курсова робота на тему: Дослідження організації аудиту бухгалтерського обліку доходів за видами діяльності

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок