Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Українською курсова робота: Фінансовий облік розрахунків з бюджетом

Фінансовий облік розрахунків з бюджетом / сторінка 12

Назва:
Фінансовий облік розрахунків з бюджетом
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,67 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

Для комунального податку підприємство використовує такі документи: відомість про спискову чисельність працюючих по кожному підрозділу підприємства, відомість нарахування комунального податку, розрахункові відомості про сплату авансових внесків.
Облік податків на підприємстві ведеться на рахунку 64 “Розрахунки за податками і платежами”.
За кредитом рахунку 64 відображають платежі до бюджету, за дебетом – належні до відшкодування з бюджету податки, їх сплата, списання.
На субрахунку 641 “Розрахунки з податками” ведуть облік податків, які нараховують та сплачують відповідно до чинного законодавства ( податок на додану вартість, податок з прибутку громадян).
На субрахунку 643 “Розрахунки за податкові зобов’язання” ведуть облік суми податку на додану вартість, визначеної, виходячи із суми одержаних авансів (попередньої оплати).
На субрахунку 644 “Податковий кредит” ведуть облік суми податку на додану вартість, на яку підприємство набуло право зменшити податкове зобов’язання.
Аналітичний облік розрахунків за податками й платежами ведуть за їх видами. Облік платежів ведуть окремо по кожному податку.
Схема обліку за цим розрахунком така. На підставі відповідних первинних документів – податкових накладних з податку на додану вартість, розрахунків встановленої форми з інших податків – проводять записи у розмірі кожного податку чи платежу у реєстрах аналітичного обліку рахунків з бюджетом.
Облік розрахунків за податками і платежами організований таким чином, щоб за кожним із них окремо можемо мати дані про нараховані і сплачені суми, заборгованість на кінець місяця. Тому до перших двох субрахунків відкриті аналітичні рахунки за назвою податків і платежів.
Зокрема до рахунку 64 Субрахунку 641 “Розрахунки за податками” треба відкрити такі аналітичні рахунки:
6411 “ Розрахунок з податку на додану вартість”
6412 “Розрахунки з податку на прибуток”
6413 “Розрахунки з прибутково податку громадян”
6414 “Розрахунки з комунального податку”
6415 “Розрахунки з інших податків”
Таблиця
Кореспонденція рахунків з обліку податків, зборів і платежів
НАРАХОВАНО: |
Дт |
Кт
1. |
Податок на прибуток | 98 | 641
2. | ПДВ, Аз, збірна розвиток виноградарства і хмелярства | 70 | 641
3. | Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування від ФОП | 65, 23 | 84
4. | Збір на обов’язкове соціальне страхування з доходів фіз.. осіб. | 66 | 653
на основі норм Закону України “Про податок на додану вартість” від 03.04.97р. №168/97 – ВР складено таблицю основних бухгалтерських проводок з ПДВ. Для кращого сприйняття нових бухгалтерських записів з обліку ПДВ паралельно з ними буде наводитися стара кореспонденція рахунків. Кореспонденція наведена у вигляді таблиці.
РОЗДІЛ 3. ЗВІТНІСТЬ ПО ПОДАТКАХ, ЗБОРАХ І ПЛАТЕЖАХ
Бухгалтерська звітність являє собою систему узагальнених показників, що характеризують підсумки господарсько-фінансової діяльності за минулий період (місяць, квартал, рік). Вона складається шляхом підрахунку, групування і спеціальної обробки даних поточного бухгалтерського обліку і є завершальною її стадією. Бухгалтерську звітність повинні складати всі підприємства, що одержують доходи від господарської або іншої діяльності за єдиними формами, затвердженими Міністерством фінансів.
Основними умовами правильності складання бухгалтерських звітів і балансів є:
повнота відображення всіх господарських операцій за звітний період;
тотожність даних синтетичного і аналітичного обліків;
тотожність показників бухгалтерських звітів, балансів.
Бухгалтерську звітність поділяють на періодичну (місячну і квартальну) та річну.
Квартальну бухгалтерську звітність підприємство подає не пізніше 15-го числа наступного за звітним кварталу.
До річного бухгалтерського звіту додають пояснювальну записку, обсяг якої не повинен перевищувати 15-20 сторінок, з викладенням основних факторів, що вплинули у звітному році на остаточні результати діяльності підприємства, із висвітленням фінансового стану підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Фінансовий облік розрахунків з бюджетом

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок