Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> курсова робота безкоштовно: Фінансовий облік розрахунків з бюджетом

Фінансовий облік розрахунків з бюджетом / сторінка 6

Назва:
Фінансовий облік розрахунків з бюджетом
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,67 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

До валових витрат підприємство включає витрати, пов’язані з підготовкою, організацією, продажем продукції (робіт та послуг).
Прибуток підприємства оподатковується за ставкою 30% до об’єму оподаткування.
Для ведення податкового обліку використовують такі періоди, як звітний (податковий) квартал і звітний рік.
Платники податку самостійно визначають суми податку, що підлягають сплаті. Податок сплачується до бюджету не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом.
Суми податку на прибуток зараховуються до бюджетів територіальних громад за місцезнаходженням платника податку.
ПРИБУТКОВИЙ ПОДАТОК З ГРОМАДЯН
Платниками прибуткового податку в Україні є громадяни України. Об’єктом оподаткування є сукупний дохід (оподатковуваний) за календарний рік, одержаний з різних джерел як на території України, так і за її межами (що складається з місячних сукупних оподатковуваних доходів). При визначенні сукупного оподатковуваного доходу враховуються доходи, одержані як в натуральній формі, так і в грошовій національній валюті. Доходи одержані в натуральній формі зараховуються до сукупного оподаткованого доходу за календарний рік за вільними (ринковими) цінами.
Згідно Декрету Кабінету Міністрів України “Про прибутковий податок з громадян” підприємство до сукупного оподатковуваного доходу громадян не включає допомогу по державному соціальному страхуванню і державному соціальному забезпеченню, крім допомоги по тимчасовій непрацездатності (в тому числі допомога по догляду за хворою дитиною); державні пенсії; компенсаційні виплати.
Підприємство зобов’язане:
а) своєчасно і в повному обсязі нараховувати, утримувати та перераховувати до бюджету суми податку з доходів громадян, що підлягають оподаткуванню у джерела виплати;
б) своєчасно надавати податковим органам відомості за встановленою формою про виплачені громадянам доходи, що підлягають обліку і оподаткуванню.
До сукупного оподатковуваного доходу відносяться одержані за місцем основної роботи доходи за виконання трудових обов’язків у тому числі за сумісництвом, за виконання робіт за договорами підряду, а також інші доходи, що утворюються в результаті надання за рахунок коштів підприємства своїм працівникам матеріальних і соціальних благ у грошовій та натуральній формі.
Підприємство здійснює обчислення, утримання та перерахування прибуткового податку до бюджету. Обчислення податку протягом року провадиться з суми місячного сукупного оподатковуваного доходу за ставками, які вказані у “Інструкції про прибутковий податок з громадян” від 26 грудня 1992р. №13-92 КМУ (див. таблицю).
Цифрова шкала ставок при неоподатковуваному мінімумі в 17 грн.
Таблиця
Місячний сукупний оподатковуваний доход (у неоподатковуваних мінімумах) | Ставки та розміри податку
до 17 грн. включно | не оподатковується
від 17 грн. до 85 грн. | 10% суми, що перевищує 17 грн.
від 86 грн. до 170 грн. | 6,8 грн. + 15% суми, що перевищує 85 грн.
від 171 грн. до 1020 грн. | 19,55 грн. + 20% суми, що перевищує 170 грн.
від 1021 грн. до 1700 грн. | 189,55 грн. + 30% суми, що перевищує 1020 грн.
від 1701 грн. і вище | 393,55 грн. + 40% суми, що перевищує 1700 грн.
Підприємство одночасно з поданням чеків на отримання коштів для виплати належних громадянам сум за другу половину місяця подають до установ банків платіжне доручення на перерахування до бюджету утриманих сум прибуткового податку.
Суми податку, не утримані або утримані не повністю з працюючих громадян, стягуються підприємством до повної сплати заборгованості. Не утримані або утримані не повністю суми прибуткового податку з громадян, що звільнилися, сплачуються підприємством за рахунок власних коштів.
Для громадян, які мають право на одержання пільг сума місячного оподатковуваного доходу зменшиться на розмір цих пільг.
По закінченню календарного року визначається сума сукупного річного оподатковуваного доходу. Прибутковий податок з річного доходу визначається з середньомісячного доходу з урахуванням сплачуваного (утриманого) протягом року податку з місцевих доходів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Фінансовий облік розрахунків з бюджетом

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок