Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Аудит і перевірка,контроль роботи за банківськими сферами з боку держави акціонерних товариств в світі і в Україні

Аудит і перевірка,контроль роботи за банківськими сферами з боку держави акціонерних товариств в світі і в Україні

Назва:
Аудит і перевірка,контроль роботи за банківськими сферами з боку держави акціонерних товариств в світі і в Україні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,02 KB
Завантажень:
15
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
“Аудит і перевірка,контроль роботи за банківськими сферами з боку держави акціонерних товариств в світі і в Україні”


1.
Зміст
Вступ
1.Принципи організації внутрішньобанківського аудиту…….. 3 - 5
2.Внутрішньобанківський аудит касових операцій………..6 - 8
3.Внутрішньобанківський аудит розрахункових операцій…..9 - 10
4.Аудит операцій банків з цінними паперами……….11 - 21
5.Аудиторська діяльність……….21 - 34
Висновок
Література
2.

Вступ
Аудит - це процес, за допомогою якого компетентний незалежний працівник накопичує й оцінює свідоцтва про інформацію, яка піддається кількісній оцінці і відноситься до специфічної господарської системи, щоб визначити в своєму висновку ступінь відповідності цієї інформації встановленими критеріями.
Згідно з Законом України “Про аудиторську діяльність”
від 22 квітня
1993р. аудит - перевірка публічної бухгалтерії звітності, обліку, первинних документів та іншої інформації щодо стану фінансово-господарської діяльності сб’єктів господарювання з метою вивченням достовірності їх звітності, обліку, його повноти і відповідності чинному законодавству та встановленим нормативам.
Аудитор-латинське слово, яке означає “слухач”. Отже,
не випадково будь-яка аудиторська перевірка починається з попереднього опитування.
Аудит з’явився в результаті інституційних змін, які виникли історично, коли розвиток економіки досяг певного рівня, а саме:
1.функція управління організацією перейшли від власників до професійних менеджерів, і в управлінців з’явилася потреба у незалежному контролі фінансової діяльності організації.
2.акціонування як інструмент концентрації капіталу, розвиток рику цінних паперів обумовили необхідність незалежної фінансової експертизи публічної звітності.

3.
1.Принципи організації внутрішньобанківського аудиту.
У своєму розвитку розвиток аудиту пройшов три етапи:
1.Аудит підтверджу вальний. Цей вид аудиту започаткував розвиток аудиторської діяльності. Перші випадки застосування аудиту зареєстровані у Великобританії, точніше у Шотландії. Різні джерела наводять різні дати і події, пов’язані з початком аудиту, але достовірно відомо, що всі вони стосуються кінця XVIIIст. Відомий навіть історичний факт про те, що Джордж Ват сон , відставний бухгалтер, перевірив бухгалтерські книжки своїх родичів, які вели з самого початку їх вікового бізнесу, і виявилося чимало переплат за податками. Отже, підтверджу вальний аудит зводився до процедури складання аудитором суцільних паралельних записів уже відображених подій. Підтвердження надавалося тоді, коли записи аудитора збігалися з реальними, тобто робився висновок щодо їх правомірності або неправомірності.
2.Системний аудит. Значний вплив на розвиток аудиторської професії здійснило прийняття у 1862р. у Великобританії закону про компанії,в якому як обов’язкова була затверджена перевірка рахунків і в звітів спеціалістами з бухгалтерського обліку і фінансового контролю не менш один раз на рік. Це було пов’язано з переходом від локального до глобального бізнесу, з виникненням перших акціонерних товариств, у яких проводилося перевірки систем бухгалтерського обліку, документації, контролю, роботи менеджерів.
Важливою складовою системного аудиту є аналіз відображення діяльності банку у фінансовій та бухгалтерській звітності. Завдання цього типу аудиту – вивчити, чи є підстави для висновку про те, що діяльність здійснюється без порушень чинного законодавства й
4.
економічний стан банку на момент перевірки дає йому змогу функціонувати нормально і надалі.
3.Попереджувальна аудит. Має за мету не лише підтвердити правдивість інформації, зазначеної у звітності, законність проведених банком операцій, а й проаналізувати перспективи розвитку банку, запобігти можливим витратам, зробити неможливим виникненням порушень, оцінити стратегічні аспекти діяльності банку.
Система ефективного внутрішнього контролю – це важлива складова управління комерційним банком, яка є основою безперебійного його функціонування.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота на тему: Аудит і перевірка,контроль роботи за банківськими сферами з боку держави акціонерних товариств в світі і в Україні

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок