Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Аудит -> Контроль і ревізія розрахунків

Контроль і ревізія розрахунків

Назва:
Контроль і ревізія розрахунків
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
14,70 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
”Контроль і ревізія розрахунків”


ЗМІСТ
Вступ
Завдання, напрямки, джерела
Контроль розрахунків з підзвітними особами
Контроль розрахунків з постачальниками
Контроль розрахунків з покупцями і замовниками
Контроль розрахунків з іншими дебіторами і кредиторами
Контроль розрахунків по претензіях та відшкодуванню матеріальної шкоди
Контроль розрахунків по оплаті праці
Контроль розрахунків з бюджетом
Висновок
Список основної літератури


Вступ
Реформування форм власності в Україні та створення нового механізму господарювання викликали суттєві зміни в організації та методах здійснення контрольно-ревізійної діяльності.
За законами ринку усіх осіб поділено на учасників, тобто господарів, підприємців та їх найманих працівників. Зрозуміло, що в таких умовах формується зовсім інший підхід до питання збереження власності, в яку вкладено кошти, в тому числі власні заощадження підприємця.
Сьогодні декілька десятків органів контролюють діяльність суб'єктів підприємницької діяльності, керуючись сотнями нормативних актів. Чинне законодавство надає підприємцям ряд державних гарантій, за виконанням яких стежать як самі підприємці, так і органи, покликані контролювати дотримання законності, але практично відсутній комплексний підхід до вирішення організаційних та процедурних основ здійснення господарського контролю.
Розуміння необхідності нових підходів до збереження майна підприємства втілюється у пошук нових форм його контролю. Як наслідок, виникає необхідність розробки нових підходів до традиційних методів бухгалтерського та наступного контролю стану майна підприємства. Обставини вимагають створення таких умов контрольного процесу, за яких крадіжки, розбазарювання та недбале ставлення до майна стали б якщо не неможливими, то хоча б ускладненими.
Знання прийомів і способів ревізії відноситься саме до спеціального пізнання, тобто такого, яке властиве лише спеціалістам-професіоналам. Людей, які володіють такими знаннями та досвідом, називають досвідченими особами. За їх допомогою звертаються, коли потрібно вирішити будь-яке специфічне обліково-економічне питання.


1. ЗАВДАННЯ, НАПРЯМИ І ДЖЕРЕЛА РЕВІЗІЇ
До основних завдань ревізії розрахунків належать:*
оцінка стану розрахунково-платіжної дисципліни по всіх ви-дах розрахунків з дебіторами і кредиторами підприємства;*
встановлення наявності фактів порушень чинних нормативно-правових актів щодо правомірності, доцільності та обґрунтованості управлінських рішень відповідальних працівників при здійсненні розрахункових операцій з постачальниками, покупцями, бюджетом, працівниками підприємства, іншими дебіторами і кредиторами;*
розробка заходів з реалізації результатів контролю стосовно попередження зловживань і порушень, відшкодування збитків і нарахування штрафних санкцій до бюджету, притягнення до від-повідальності винних службових осіб.
Напрями ревізії — це перевірка:
1) розрахунків з підзвітними особами;
2) розрахунків з постачальниками за товарно-матеріальні цін-ності та послуги;
3) розрахунків з покупцями і замовниками;
4) розрахунків по претензіях, відшкодуванню матеріальних збитків;
5) розрахунків з іншими дебіторами і кредиторами (рахунок 76);
6) розрахунків по оплаті праці;
7) стану розрахунків з бюджетом, спеціальними державними фондами (Пенсійний, Фонд соціального страхування. Фонд зай-нятості населення).
Основними джерелами ревізії є первинні документи по роз-рахункових операціях, облікові реєстри поточного синтетичного та аналітичного обліку з рахунків 60, 61, 62, 63, 65, 66, 69, 70, 71 (-журнали-ордери №№б, 8, 11, відомість № 16, Книга головних рахунків, оборотний баланс, баланс).


2. КОНТРОЛЬ РОЗРАХУНКІВ З ПІДЗВІТНИМИ ОСОБАМИ
При здійсненні такої перевірки ревізор керується Інструкцією про службові відрядження в межах України і за кордон, затвер-дженою наказом МФУ № 59 від 13.03.98.
Для вивчення методики контролю треба використати набуті знання з методики бухгалтерського обліку стосовно документаль-ного оформлення операцій та відображення в облікових реєстрах на рахунках бухгалтерського обліку операцій, пов'язаних з розра-хунками підприємства, які здійснюються через підзвітних осіб.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота на тему: Контроль і ревізія розрахунків

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок