Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Банкiвська справа -> Аналіз прибутку АКБ "Укрсоцбанк"

Аналіз прибутку АКБ "Укрсоцбанк"

Назва:
Аналіз прибутку АКБ "Укрсоцбанк"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
149,40 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Аналіз прибутку план
Вступ
1. Теоретичні основи формування доходів, витрат та прибутку комерційного банку
1.1 Формування доходів комерційного банку
1.2 Формування витрат комерційного банку
1.3 Процентна маржа
1.4 Формування і використання прибутку комерційного банку
2. Характеристика АКБ “УКРСОЦБАНК”
2.1. Аналіз структури активів та пасивів
2.2 Характеристика операцій, які здійснює АКБ “УКРСОЦБАНК”
2.3. Діяльність АКБ "УКРСОЦБАНК" на ринку цінних паперів
2.4. Міжнародна діяльність АКБ "УКРСОЦБАНК"
3. Аналіз доходів, витрат та прибутку АКБ “Укрсоцбанк”
3.1. Структурний аналіз доходів комерційного банку
3.2. Структурний аналіз витрат комерційного банку
3.3 Аналіз динаміки доходів та витрат АКБ “Укрсоцбанк
Висновки
Список використаної літератури
ВСТУП

Банківська система - одна з найважливіших і невід’ємних структур ринкової економіки. Розвиток банків, товарного виробництва і обороту історично йшов паралельно і тісно переплітався. При цьому банки, проводячи грошові розрахунки і кредитуючи господарство, виступаючи посередниками у перерозподілі капіталів, істотно підвищують загальну ефективність виробництва, сприяють зростанню продуктивності суспільної праці.
Фінансовий стан банку - це комплексне поняття, яке відображає систему показників, які характеризують наявність, розміщення і використання фінансових ресурсів.
В умовах ринкової економіки та жорсткої конкуренції виникла потреба швидко та своєчасно реагувати на зовнішні фактори, які впливають на результат діяльності комерційного банку.
На Україні тепер склались специфічні умови як в економічній сфері в цілому, так і в банківській системі зокрема. Саме тому зберегти добрий фінансовий стан банку і забезпечити його прибуткову діяльність є досить складно. Це вимагає особливих зусиль як з боку керівництва, так і з боку кожного працівника зокрема.
Одна з основних цілей комерційних банків - це одержання прибутку, що є джерелом виплати дивідендів акціонерам (пайовикам), створення фондів банку, базою підвищення добробуту працівників банку і т.д. Прибуток банку представляє собою різницю між його валовим доходом і витратами.
Прибутковість та надійність - основні фактори, які впливають на свідомість клієнта при виборі банку.
Метою курсової роботи є дослідити та проаналізувати доходи, витрати та прибуток комерційного банку. Та в ході аналізу виявити, що можливо вплинуло на їх розмір та зміну. При аналізі структури доходів виявити стабільні доходи, які необхідно зберігати і нестабільні на які потрібно звернуту свою увагу.
При дослідженні цієї теми використано поряд із законодавчими актами Верховної Ради і Уряду нормативні акти Національного Банку України, спеціальні банківські документи, а також періодику і спеціальну літературу, що стосується даної теми.
Курсова робота має об’єм 34 сторінки, з двома додатками. При її написанні було використано 30 літературних джерел. В курсовій роботі представлено 8 діаграм ( 5 кругових, 3 стовпчикових), а також 3 таблиці.
Весь аналізу комерційного банку буде проведений на даних АКБ “Укрсоцбанк”.


Теоретичні основи формування доходів, витрат та прибутку комерційного банку

1.1 Формування доходів комерційного банку

Джерелами доходів комерційного банку є різні види бізнесу. До елементів банківського бізнесу можна віднести: позичковий бізнес, дисконт-бізнес, охоронний бізнес, гарантійну діяльність банку, бізнес з цінними паперами, бізнес, заснований на прийомі внесків і здійсненні операцій з доручення вкладників, на кореспондентських відносинах з іншими банками, на наданні нетрадиційних банківських послуг.
Позичковий бізнес включає два складених елементи - надання позичок клієнтам (юридичним і фізичним особам) і передача в тимчасове користування вільних ресурсів іншим комерційним банкам за процентну винагороду. Друга частина позичкового бізнесу може мати форму міжбанківського кредиту або термінового депозиту в іншому банку. Умовою розвитку позичкового бізнесу у виді продажу вільних ресурсів є наявність ліній оперативного зв'язку між кредитними установами , поява надійних посередників, що спеціалізуються на перерозподілі ресурсів на банківському ринку, а також грамотне керування корсчетом.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Аналіз прибутку АКБ "Укрсоцбанк"

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок