Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Банкiвська справа -> Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ “Киянка (косметика

Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ “Киянка (косметика

Назва:
Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ “Киянка (косметика
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
67,05 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Зав. каф. менеджменту

_______________________________

ЗАВДАННЯ

на курсову роботу з дисципліни

Основи ЗЕД

студентки групи

1. Виконати курсову роботу на тему

2. Основні вихідні дані:

2.1.Варіант

2.2.Об’єкт угоди

2.3.Базисна умова поставки (згідно Incoterms 2000)

2.4.Валюта ціни

2.5.Валюта платежу

2.6.Умови платежу

2.6.1.Вид

2.6.2.Форма

2.7Спосіб встановлення контакту з іноземним контрагентом

2.8Конкурентні матеріали

3. Додаткові вихідні дані

3.1Стиль проведення переговорів – в залежності від ділової культури країни контрагента

3.2Форма проведення переговорів – особиста зустріч.

Строк виконання курсової роботи _____________

Дата отримання завдання _____________________

Підпис студента: _____________________________

Завдання видав

ЗМІСТ

Вступ

Зовнішньоекономічна діяльність (ЗЕД) – діяльність суб’єкта господарської діяльності України, так і за її межами.

ЗЕД являє собою сукупність міжнародних комерційних операцій, спрямованих на організацію проведення і регулювання процесу обміну товарами, послугами, результатами творчої діяльності.

Визначною особливістю функціонування світового господарства на початку ХХІ сторіччя є інтенсивний розвиток міжнародних економічних відносин. Одним із найважливіших елементів механізму управління міжнародними економічними відносинами, що здійснюються шляхом проведення комерційних операцій, є зовнішньоекономічна діяльність.

Сучасний етап розвитку світогосподарських зв’язків характеризується розширенням усіх форм міжнародних економічних відносин на основі швидкого росту продуктивних сил, який обумовлений прискоренням науково-технічного прогресу. Наслідком цього є постійно зростаюча концентрація виробництва й укріплення його розмірів, що підсилює тенденцію до інтернаціоналізації господарського життя, сприяє розвитку міжнародної спецеалізації і кооперації виробництва.

Особливістю сучасного етапу економічного розвитку є швидкий ріст міжнародної торгівлі науково-технічними знаннями і результатами виробничо-технічного співробітництва, також характерний бурхливий ріст ринку послуг ( страхових, лізингових, транспортних тощо ).

Поступова інтеграція України у світову господарську систему привела до того, що в даний час у ЗЕД беруть участь тисячі підприємців, підприємств і чиновників, більшість з яких не мають уявлення про особливості її здійснення.

Основними мотивами розвитку ЗЕД на рівні підприємства можуть бути:

1. Розширення ринку збуту своєї продукції за національні межі з метою максималізації прибутку.

2. Закупка необхідної сировини, комплектуючих виробів, нових технологій і обладнання.

3. Залученню інжинірингових та інших послуг для потреб виробництва з урахуванням їх унікальності, більш вищої якості і низьких цін в порівнянні з внутрішнім ринком.

4. Залучення іноземних інвестицій з метою модернізації виробництва, зміцнення експортного потенціалу і конкурентних позицій на світових товарних ринках.

5. Участь в міжнародному розподілі праці, спеціалізації і кооперуванні виробництва з метою успішного розвитку своєї економіки.

ЗЕД розглядають як один із аспектів ЗЕЗ. Разом з тим, це самостійна діяльність підприємства, яка являється, з одного боку, складовою частиною господарської діяльності підприємства, а з другої-такою частиною його діяльності, котра здійснюється на іншому, міжнародному рівні, у взаємозв'язку з господарськими суб'єктами інших країн.

Надзвичайно важливо для України, яка шукає своє місце на світових ринках з гідною якісною продукцією, випуск якої ляже на плечі інженерів різних спеціальностей.

Мета та завдання навчальної дисципліни ЗЕД – це засвоєння майбутніми фахівцями теоретичних основа ЗЕД в Україні, а також вирішення конкретних питань щодо управління ЗЕД.

Предмет навчальної дисципліни: основи сучасного механізму ЗЕД в Україні.

Перед Україною стоїть комплексна проблема створення моделі вступу у світові господарські процеси. Стратегічна мета – створеня відкритої економіки і загальноєвропейська економічна інтеграція.

На даний момент ситуація в експортному виробництві на території України не відповідає не тільки експортному потенціалу країни, але й господарсько-технологічній структурі, галузевому розподілу і рівню кадрового корпуса.

При наявності великого наукового потенціалу майже відсутній експорт високотехнологічної продукції наукомісткого виробництва. Нераціонально і територіальне розміщення потужностей, що забезпечують експорт, - більш 50% експорту України дають Донецька, Луганська, Дніпропетровська й Одеська області.

З огляду на світову тенденцію до підвищення питомої ваги послуг у масі експорту, а також наявний в Україні потенціал у цій сфері, необхідно здійснити заходи для реалізації існуючих і створення нових можливостей експорту послуг ( особливо транспортних ).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ “Киянка (косметика

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок