Головна Головна -> Курсові роботи українською -> БЖД -> Аналіз структури та динаміки прямих і непрямих витрат на оплату праці

Аналіз структури та динаміки прямих і непрямих витрат на оплату праці

Назва:
Аналіз структури та динаміки прямих і непрямих витрат на оплату праці
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,50 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота
на тему:
“Аналіз структури та динаміки прямих і непрямих витрат на оплату праці”


ЗМІСТ |
Стор.
Вступ | 5
1. Економічна сутність оплати праці та характер складкових фонду оплати праці | 10
2. Аналіз структури та динаміки прямих та непрямих витрат на оплату праці | 15
3. Аналіз основної заробітної плати | 20
4. Аналіз додаткової заробітної плати | 23
5. Узагальнення резервів підвищення рівня оплати праці при стабільному рості продуктивності праці | 27
Висновки | 31
Список використаних джерел | 34
Додатки | 37


ВСТУП
В умовах ринкової економіки значна роль належить обліку і аналізу, без знання яких неможливо ефективно керувати сучасним підприємством. Особливої уваги заслуговує аналіз праці та заробітної плати, як одного з головних елементів витрат, що відносяться на собівартість продукції, робіт, послуг.
Надання підприємствам самостійності в організації оплати праці призвело до деформації у рівнях і структурі заробітної плати. В умовах зростання цін на сировину, матеріали, енергоносії розмір фонду оплати праці формують за залишковим принципом.
Тому, аналіз складових фонду оплати праці повинен виявити на скільки ефективна її стимулююча роль в покращенні результатів праці, в якій мірі вона забезпечує ріст добробуту людини, розвиток її творчих здібностей.
Основою росту заробітної плати повинен являтися ріст продуктивності праці, особистого вкладу кожного працівника. Переважаючий ріст продуктивності праці порівняно з ростом середньої заробітної плати, а також зниження трудомісткості продукції являються одним з найважливіших джерел зниження собівартості продукції, робіт, послуг.
Головним завданнями аналізу господарської діяльності є швидке і вірне визначення всіх змін, що відбуваються у діяльності підприємства,
В процесі аналізу використання трудових ресурсів йде дослідження руху трудових ресурсів, дисципліни праці, аналіз впливу чисельності працюючих на динаміку кількості і якості продукції, робіт, послуг.
В процесі аналізу складових фонду оплати праці встановлюють взаємозв'язок діючих форм та систем оплати праці, визначають розмір та динаміку середньої заробітної плати, вивчають ефективність діючої системи і преміювання, досліджують ріст продуктивності праці, визначають резерви підвищення ефективності використання фонду заробітної плати.


При аналізі продуктивності праці визначається рівень продуктивності праці в цілому по підприємству, по цехах та робочих місцях, співвідношення показників попередніх періодів з періодом, що аналізується, зіставляються показники з іншими підприємствами, виявляються інтенсивні та екстенсивні факторі росту продуктивності праці, досліджується якість використаних норм виробітку, їх виконання і вплив на ріст продуктивності праці. Аналіз витрат на заробітну плату повинен встановити:
обґрунтованість розрахунку і використання фонду оплати праці;
причини відхилення фонду оплати праці від нормативу виплат,
враховуючи виконання плану за обсягом продукції та зміни в
чисельності працівників;
співвідношення темпів зростання продуктивності праці та середньої
заробітної плати та його вплив на собівартість продукції;
вплив на фонд оплати праці відхилень лімітів чисельності працівників,
перевищення посадових окладів, непродуктивних витрат;
резерви зниження собівартості продукції внаслідок економії фонду
оплати праці.
Мета курсової роботи - дослідження стану і перспектив розвитку аналізу складових фонду оплати праці на базі ВАТ „Бородянський хлібзавод”.
Завдання курсової роботи - вивчення таких питань як характеристика основної і додаткової заробітної плати, аналіз динаміки та структури прямих та непрямих витрат на оплату праці, аналіз витрат на основну оплату праці, аналіз витрат на додаткову оплату праці та узагальнення резервів зниження трудоємкості продукції.
При написанні курсової роботи для проведення аналізу та виявлення впливу факторів використовуюся діалектичний метод пізнання, метод наукової абстракції, методи конкретного і абстрактного, логічного та історичного дослідження, системного та порівняльного аналізу тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Аналіз структури та динаміки прямих і непрямих витрат на оплату праці

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок