Головна Головна -> Курсові роботи українською -> БЖД -> Ефективність систем та форм оплати праці підприємства (на прикладі Бурштинській ТЕС)

Ефективність систем та форм оплати праці підприємства (на прикладі Бурштинській ТЕС)

Назва:
Ефективність систем та форм оплати праці підприємства (на прикладі Бурштинській ТЕС)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,38 KB
Завантажень:
58
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота
Ефективність систем та форм оплати праці підприємства
(на прикладі Бурштинській ТЕС)


Вступ
Прогрес суспільства та його конкретних суб'єктів (підприємств, установ та організацій) реалізується перш за все через зміцнення і розвиток особистих матеріальних стимулів, основною формою яких є оплата праці.
Оплатою праці або трудовим доходом, називають форму привласнення життєвих благ на основі участі в суспільному виробництві того чи іншого працівника або трудового колективу з урахуванням результатів їх праці. Оплата праці в народному господарстві формується за рахунок національного доходу і розглядається в економіці як один з елементів витрат виробництва та доходів населення.
В зв'язку з переходом до ринкових відносин в економіці з'являється нові процеси, які викликають об'єктивну необхідність реформи оплати праці. Ця реформа повинна бути спрямована на формування ефективної системи матеріального стимулювання працівників, основними принципами якої має бути винагорода за розміром еквівалентна особистому трудовому внеску працівників і надання підприємствам та організаціям різних форм власності у питаннях оплати праці. З 1991 року втратив силу порядок, який діяв раніше щодо формування фондів заробітної плати, оплати праці та матеріального заохочення. В звітність по праці впроваджено нові показники: кошти, спрямовані на споживання; витрати на оплату праці; грошові виплати та заохочення за рахунок прибутку і інших джерел; сума наданих працівникам трудових і соціальних пільг; доходи (дивіденди, проценти), які виплачуються по акція трудового колективу і внесках його членів у майно підприємства.
Все це потребує внесення істотних змін у діючу практику і відповідного вдосконалення аналізу оплати праці. До основних завдань аналізу належать обчислення розміру фонду оплати праці, визначення його складу і динаміки; вивчення форм і систем заробітної плати, в тому числі і нових, зумовлених розвитком ринкових відносин; аналіз впливу окремих факторів на зміну фонду оплати праці; обчислення показників середньої заробітної плати та їх динаміки.
На всіх етапах розвитку будь-якої країни велика увага приділяється підвищенню ефективності виробництва шляхом прискорення науково-технічного прогресу, технічного переоснащення і реконструкції підприємств, інтенсивного використання створеного виробничого потенціалу, удосконалення системи управління і оплати праці на основі цього підняття життєвого рівня народу.
Дієвість оплати праці не залежить тільки від досконалості механізму її регулювання як на мікро- так і на макрорівні. Ця проблема набагато складніша і носить комплексний характер. Навіть за ідеального механізму побудови оплати праці вона не забезпечить кардинального підвищення її стимулюючої ролі, якщо рівень цін на необхідні товари та послуги не дозволяють задовольнити нагальні потреби працівника.
Енергетика є однією з основних галузей народного господарства, адже від неї залежить розвиток усіх інших напрямків економки.
Бурштинська ТЕС - одна з найпотужніших на Україні теплових електростанцій. Вона розташована в Галицькому районі Івано-Франківської області поблизу м.Бурштин, її споруджено на берегах річки Гнила Липа із збірного залізобетону у рекордно короткий строк (1962-1969 pp.) за новим на той час, експериментальним методом потокового будівництва. Навесні 1965 року Бурштинська ТЕС дала промисловий струм, а в грудні 1969 року, що на рік скоріше від запланованого, став до ладу 12-й енергоблок і станція вийшла на проектну потужність 2 млн.400 тис.кВт. Димові труби електростанції (перша -висотою 180 м, друга і третя - по 250 м) вперше у світовій практиці було побудовано з протисненням між залізобетонною оболонкою і цегельним газовідвідним стволом, що дало можливість збільшити термін їх експлуатації та зменшити вартість. Розмістилася Бурштинська ТЕС на площі 25 га.
Розвиток енергетичної галузі впливає на вирішення важливих соціальних завдань країни.
З метою підвищення ефективності виробництва виявляються і використовуються резерви, вишукуються шляхи їх кращого використання з мінімальними затратами та найкращим ефектом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Ефективність систем та форм оплати праці підприємства (на прикладі Бурштинській ТЕС)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок