Головна Головна -> Курсові роботи українською -> БЖД -> Івано-Франківське управління бурових робіт

Івано-Франківське управління бурових робіт

Назва:
Івано-Франківське управління бурових робіт
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,11 KB
Завантажень:
262
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЗМІСТ
Вступ ...................
1. Загальна характеристика об'єкта досліджень ...................
Особливості виробничої діяльності підприємства ...................
Виробнича структура підприємства ...................
Матеріально-технічне постачання ....................
Аналіз основних техніко-економічних показників діяльності
підприємства……………………………………………………………….......................
2. Суть і зміст організації робочого місця ....................
Поняття робочого місця ....................
Спеціалізація робочих місць ....................
Планування робочих місць ....................
Оснащення робочих місць ....................
Обслуговування робочих місць ....................
3. Організація робочих місць прокатно-ремонтного цеху електрообладнання і електропостачання .....................
Організація виробництва прокатно-ремонтного цеху електрообладнання і електропостачання ....................
Характеристика виробничого процесу, обладнання ....................
Планування робочого місця, оснащеність і обслуговування ....................
Недоліки в існуючій системі організації робочого місця .....................
4. Розрахунок економічної ефективності заходів по удосконаленню організації робочого місця…………………………………………………........................................
Висновки ...................
Список літератури ....................


ВСТУП.
Організація робочого місця завжди займала важливе місце в організації виробництва в цілому по підприємству. В умовах сучасного підприємства всі виробничі ділянки на стільки взаємопов'язані, що від організації праці залежить загальний ритм роботи, результати не тільки індивідуальної але й колективної праці.
Як наслідок, заходи по удосконаленню робочих місць займають важливе місце в роботі по науковій організації праці на підприємстві.
Ефективність технічного нормування значною мірою зале-жить від того, наскільки досконалим буде вивчення виробничого і трудового процесів, наскільки раціонально відбиватимуться склад і структура конкретних виробничих умов у встановлених нор-мах. Тому дослідження суті, складових частин, послідовності і синхронізації окремих елементів цих процесів посідає централь-не місце в методології науково обґрунтованого нормування праці. Виконання принципів ефективності трудових процесів вимагає оптимального за побудовою робочого місця, вивчення якого має важливе значення в нормуванні праці. Первинною ланкою підприємства, де відбувається трудовий процес, є робоче місце. Саме на робочому місці відбувається поєднання технологічного і трудового процесів у єдиний виробни-чий процес. Власне конкретна взаємодія живої праці у перетво-ренні предметів праці за допомогою засобів праці на готову продукцію є головним призначенням робочих місць. Тому спосте-реження за тривалістю трудових операцій з метою нормування праці відбувається безпосередньо як спостереження за працею робітника в умовах певних робочих місць. А вивчення їхніх особ-ливостей є однією з найважливіших умов проектування науково обґрунтованих норм праці.
Удосконалення організації робочого місця є одним з напрямків організації і нормування праці по збільшенню обсягів виробництва і підвищення його ефективності.
Організація робочого місця полягає у раціональному розмі-щенні в обмеженому виробничому просторі необхідних машин, устаткування, верстатів, меблів, оснащення, транспортних засобів та засобів безпеки. Бо саме на робочих місцях створюються умо-ви, які значною мірою визначають ефективність праці в цілому.
Метою даної курсової роботи є удосконалення організації робочого місця техніка по ремонту електробурового обладнання прокатно-ремонтного цеху електрообладнання і електропостачання Івано-Франківської ЕБР.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ОБ'ЄКТУ ДОСЛІДЖЕНЬ.
Особливості виробничої діяльності підприємства.
Івано-Франківське управління бурових робіт займається пошуково-розвідувальним и роботами в Надвірнянському нафтопромисловому районі з метою пошуків покладів нафти та газу, а також дорозвідки вже відкритих родовищ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Івано-Франківське управління бурових робіт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок