Головна Головна -> Курсові роботи українською -> БЖД -> Характеристика небезпек на об’єктах нафтової та газової промисловості.

Характеристика небезпек на об’єктах нафтової та газової промисловості.

Назва:
Характеристика небезпек на об’єктах нафтової та газової промисловості.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,28 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
При експлуатації свердловин рівень шуму залежить від типу компресорів під час роботи газонотарних компресорів він складає 100-110 Дб, при роботі компресорів з електроприводом – 92-104 Дб. При гідравлічному розріві пласта рівень шум досягає 110-115 Дб. При підземному та капітальний шум спостерігається в оснвонмому в місці його розміщення –98-99 Дб, в кабіні тракториста – 100-102 Дб, біля глушника трактора – 104-106 Дб. В нашинних залах компресорних та насосних станцій рівні шуму залежить від типу насосів та нагнітачів, таким чином, може на 5025 Дб перевищувати допустимі норми.
Засоби боротьби з шумом
Існує два основних типи міроприємств для боротьби з шумом:
Засоби запобігання виникнення шуму.
Засоби проти розповсюдження шуму в просторі.
До першої групи засобів можна віднести такі міроприємства: вдосконалення між машинних схем, заміна ударної взаємодії елементів безударної (наприклад,використання муфти ШПМ на лебідках замість кулачнової муфти), заміна підшипників кочення підшипниками ковзання, використання неметалічних деталей; заміна зворотно-потсупального руху обертових, використання ріднинних ванн, зокрема масляної ванни в тороті, використання для ротора індивідуального приводу, центрування роторного ланцюга та змащування його, на тяжіння та змащування ланців на лебідці.
Велике значення для боротьби з шумом має створення безшумних та мало шумних станків, електрдвигунів, компресорів та інших механізмів, за межі технологічно ударних процесів безударним.якщо шум на робочих місцях не може бути знижений всіма відомими засобами, в цих випадках необхідно використовувати дистанційне управління виробничим процесом з спеціальних кабін з необхідною звукоізоляцією, або індивідуальні засоби захисту органів слуху.
На компресорних, що будуються, стелі, підлогу покривають звукопоглинаючими матеріалами: дерево-волокнистими, гіпсовими та іншими плитами. Для зменшення шуму при роботі компресорів використовують гумові звукопоглиначі (товсті шари фанери, пластмасові листові матеріали. При ремонті компресара з метою створення ссприятливиих умов праці для бригад ремонтників необхідно екраніювати шум сусідніх компресорів звукопоглинаючим екраном. Сприяє зниженню шума в компресорних станціях щільне кріплення компресора до фундаменту. При експлуатації компресорів не допустиме послаблення в з’єднаннях: необхідно слідкувати за зношуванням окремих частин та станом змащування. Під час гідравлічних розривів пластів необхідно підсилити глушіння викидів двигунів внутрішнього горіння машин та двигунів, що приводять в діч насоси. При підземному та капітальному ремонтів свердловин необхідно поводити аналогічні заходи.
Для дизельних двигунів та компресорів ефективно використовувати кожухи, обшиті з середини звукопоглинаючими матеріалами. Аналогічні кожухи розроблені для зниження шуму плапана-розробника.
Індивідуальні засоби захисту використовують, якщо рівень звука перевищує 85 Дб. Їх захисна дія обмежена, оскільки звук діє не тільки на органи слуху, але і на тканини і кості організму. При дуже високих рівнях шуму використовують спеціальний обіг. Для захисту від шуму використовують антифони-заглушки, виготовлені плексигласу у вигляді конусоподібного корпусу з наскрізним каналом з нарізкою.
Виробнича вібрація.
Джерела вібрації на бурових – всі працюючі механізми, колона бурильних труб, промивальна рідина в нагнітальних системах. Одне з основних джерел вібрації – бурові насоси. Причини вібрації в бурових насосах: недосконалість або незадовільна робота компенсуючи пристроїв, попадання під клапани сторонніх предметів, малий коефіцієнт заповнення насосів внаслідок невідповідності рівня встановлення приймальних ємностей, малого діаметра всасуючих патрубків, забруднення приймального пристрою насоса; погана дегазація промивальної рідини, неявінсть раптових збуджень та поворотів нагнітальної лінії. В процесі підйому клони бурильних труб амплітуда переміщень та коливальна швидкість на посту бурильника в декілька разів перевищують допустимі величини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Характеристика небезпек на об’єктах нафтової та газової промисловості.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок