Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Карл Ренсом Роджерс

Карл Ренсом Роджерс

Назва:
Карл Ренсом Роджерс
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
43,46 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Карл Ренсом Роджерс (Carl Ransom Rogers) народився в OVK парку (передмістя Чікаго) штат Ілінойс в 1902 році. Він був четвертим з шести дітей, п'ятеро з яких були хлопчиками. Його батько був інженером і підрядником, який добився певного фінансового успіху, тому в ранні роки життя Роджерса в економічних відносинах сім'я була благополучною. Коли йому виповнилося 12 років, сім'я переїхала на ферму на заході від Чікаго і в цій сільській місцевості він провів юнацькі роки. Члени сім'ї були упевненими в собі, хоча неявно залежали один від одного, проте не справляли враження дійсно радісних і задоволених собою і один одним людей. Роджерс згадував, що його юність проходила в строгій і безкомпромісній релігійній і етичній атмосфері [Rogers 1973]. Він описував своїх батьків як людей чуттєвих і люблячих, проте, щиро і догматично прихильних фундaмeнтaльним релігійним поглядам.
Не маючи близьких друзів за межами сім'ї, Роджерс проводив багато часу в самотності, із задоволенням читаючи книги про пригоди. Фактично він читав все, що попадеться під руку, включаючи словник і енциклопедію. В шкільні роки Роджерс теж жив в соціальній ізоляції і самотності. Він відвідував три різні школи, кожну не більше двох років, витрачаючи багато часу на дорогу, так що йому ніколи не вдавалося брати участь разом з іншими школярами в позакласній діяльності. Не зважаючи на це, Роджерс вчився відмінно. Майже з усіх предметів в нього були найвищі оцінки, особливо він відрізнявся в англійській мові і в природних науках. Літні канікули він проводив на фермі, працюючи там до знемоги.
В юності Роджерс виявив пристрасну цікавість до природи і зайняв наукову позицію в заняттях сільським господарством, роблячи детальні записи своїх спостережень за рослинами і тваринами. Він збирав і вирощував певний вид нічних метеликів і прочитав про них все, що міг знайти. Він також читав книги із сільського господарства, які приносив батько, і про вживані в цій області наукові методи.
Після закінчення школи Роджерс мав намір стати фермером. В 1919 року він вступив у Віськонсинській університет, сімейну alma mater, і в якості предмета вивчення вибрав наукове землеробство. Проте на другому курсі він активно зайнявся релігійною діяльністю і відвідував студентську релігійну конференцію, що мала своїм гаслом: «Наставляйте в християнській вірі мир нашого покоління». В результаті він вирішив готуватися до пасторської діяльності. В наступному, 1922 року відбулася подія, яка перевернула його життя. В числі десяти американських студентів коледжу він був обраний для поїздки на конференцію Всесвітньої студентської християнської федерації в Пекіні.
Він провів більше шести місяців за кордоном, де спостерігав релігійні і культурні відносини, істотно відмінні від тих, до яких він звик. Життя на Сході не тільки зробила його погляди на життя більш ліберальними, але і змусила засумніватися в божественності Ісуса. Ця поїздка також зробила Роджерса незалежним від інтелектуальних і релігійних вуз батьків. Після подорожі на схід Роджерс повернувся до Вісконсіна і отримав ступінь бакалавра з історії в 1924 р. Він пройшов лише один курс з психології — заочно!
Після закінчення університету Роджерс одружився з Хелен Еліот, товаришці по навчанню по Вісконсіну, з якою він був знайомий з дитинства. Тим же влітку наречені відправилися до Нью-Йорка на автомобілі «Форд-Т» в ліберальну з'єднану теологічну семінарію. Роджерс знайшов життя в Нью-Йорку хвилюючим і цікавим: «Я набув друзів, знайшов нові ідеї і абсолютно закохався в життя» [Rogers, 1967, г. 353]. В З'єднаній семінарії Роджерс вперше усвідомив, що пастирі і професіонали в області психічного здоров'я мають загальну мету — допомагати знедоленим людям. Проте поступово він звільнився від чарів академічного курсу з релігії — розчарування, підкріплене скептицизмом, що росте, з приводу схоластичних установок релігійної роботи. В кінці другого року навчання він змінив семінарію на Вчительський коледж Колумбійського університету, щоб отримати освіту в області клінічної і педагогічної психології.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Курсова робота на тему: Карл Ренсом Роджерс

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок