Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Біологія -> Вивчення екологічних особливостей вирощування Роду Пеларгонія в оранжерейних та кімнатних умовах

Вивчення екологічних особливостей вирощування Роду Пеларгонія в оранжерейних та кімнатних умовах

Назва:
Вивчення екологічних особливостей вирощування Роду Пеларгонія в оранжерейних та кімнатних умовах
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
40,11 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
ЗМІСТ


ВСТУП
Пеларгонія — одна з найпопулярніших культур, використовуваних як в інтер'єрі, так і у відкритому ґрунті, її вирощують майже у всіх країнах світу, від Аляски до Австралії
В Європі пеларгонія з'явилася не тільки в Англії, насіння багатьох видів було завезене до Голландії на початку XVIII століття, а в XIX столітті її вирощували практично по всій Європі. На сьогоднішній день популярність пеларгонії зросла, завдяки виведенню різних сортів з величезною різноманітністю форми квіток: простих, махрових, розоцвітих, тюльпанів, кактуси подібних. Спектр забарвлень коливається від білої, рожевої, оранжевої, пурпурної, малинової, бузкової до фіолетової і майже чорної, а також двоколірної. Не менш прекрасне і листя, особливо з груп двох - і трьохколірних сортів. Окрім Британсько-європейського товариства любителів герані і пеларгонії (BEGS), не менш авторитетним є Товариство любителів герані і пеларгонії в Великобританії (BPGS).
Популярна пеларгонія і в Україні – ще до революції зональні пеларгонії вважалися найважливішою прикрасою садових ваз, клумб, а велико квіткові пеларгонії впродовж багатьох років являються однією з найпоширеніших рослин в групі красиво квітучих.
Джон Традескант одержав декілька екземплярів P. triste від французького ботаніка Рене Морена, а той, у свою чергу, привіз її з своїх тропічних подорожей по Південній Африці. Саме ця рослина поклала початок серйозної селекційної роботи. Зараз є декілька тисяч сортів цієї прекрасної культури, одержані шляхом схрещування представників природної флори.
Назва пеларгонії походять від грецького слова (pelargos) — журавель. Справа в тому, що стовпчик маточки квітки після запилення розростається в довгий «дзьобик», дуже схожий на дзьоб журавля.
Метою і завданням роботи було вивчення екологічних особливостей вирощування Роду Пеларгонія в оранжерейних та кімнатних умовах.
У завдання дослідження входить:
1. Вивчення морфологічних особливостей Роду Pelargonium;
2. Вивчення способів розмноження Р. zonale;
3. З’ясування найбільш оптимальних умов, які необхідні для росту і розвитку досліджуваних видів рослин;
4. Проведення фенологічних спостережень за Pelargonium zonale;
5. Дослідження онтогенезу Pelargonium zonale та Pelargonium angel
6. Дослідження хімічного складу і фармакологічних властивостей в Pelargonium zonale;
7. Вивчення ролі Роду Pelargonium у фітодизайні.


1. ОГЛЯД ЛІТЕРАТУРИ
Слободчакова Е.С. – «Герань или пеларгония». В цій книзі подані різні сорти та новинки селекції, особливості догляду і утримання, розмноження і захист рослин. Також подано способи використання Роду Пеларгонії, не тільки в кімнатному інтер’єрі а також у відкритому ґрунті.
Бунін В.А. – «Цветоводство. Практикум». В практикумі подано матеріал для проведення лабораторних занять. Приведені приклади, дані норми для розрахунку площі парників, розсадників, теплиць, визначення асортименту квітучих та декоративно-листяних рослин відкритого та закритого ґрунту.
Степура М.Ю., Степура А.В. – «Зимний сад в домашних условиях». В книзі подано основні принципи вирощування декоративних рослин в ґрунті. Опис біологічних особливостей біля 450 видів культурних рослин, та способи і методи догляду за рослинами, та їх розмноження та лікування.
Крупичева И. – «Комнатное цветоводство. Уход за растениями. 300 вопросов и ответов». В книзі зібрано матеріали про те, як розмістити рослини в інтер’єрі Вашого будинку, які вазони краще вибрати для тих чи інших квітів, скільки рослин можна посадити в один вазон, як правильно підібрати субстрат, як його підливати і підгодовувати, як правильно вибрати освітлення і при якій температурі вирощувати рослини.
Кустова О. Онтогенез ocimum basilicuv L
Дослідження проводились за методами вивчення онтогенезу рослин. За основу брали класифікацію вікових станів рослин з використанням індексів запропонованих О. В. Смирновою зі співавторами. Експеримент проводили в лабораторно – тепличних умовах, та у відкритому ґрунті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Вивчення екологічних особливостей вирощування Роду Пеларгонія в оранжерейних та кімнатних умовах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок