Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Біологія -> Внутрішнє озеленення оздоровчо -туристичного комплексу “Гута”

Внутрішнє озеленення оздоровчо -туристичного комплексу “Гута”

Назва:
Внутрішнє озеленення оздоровчо -туристичного комплексу “Гута”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
37,72 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
ВСТУП
Актуальність теми. З кожним роком зростає техногенний прес на людину, і вона все більше відмежовується від природи стінами домівки, виробництва чи установи. Така ситуація змушує людину все більше висаджувати рослини біля житла, промислових і службових приміщень, в інтер’єрах різного функціонального призначення. Озеленення – невід’ємна частина облаштунку міст, населених пунктів, різноманітних будівель. Озеленення наближує природу до людського житла, до місця її роботи, покращує мікроклімат. Адже, крім естетичної та душевної насолоди, яку дають рослини людині, вони збагачують повітря киснем, знезаражують його від шкідливих промислових та побутових викидів тощо.Людина повинна жити, працювати і відпочивати в здоровій, затишній та красивій обстановці. І в цьому нам допомагають гарні декоративні рослини, які широко використовуються для кімнатного озеленення.
Тому дослідження декоративних рослин в кімнатному озелененні стало предметом нашої наукової зацікавленості.
 
Мета роботи: вивчити і дослідити найбільш вживані декоративні кімнатні рослини, провести їх ботанічну характеристику та розробити заходи щодо їх практичного використання.
Завданя дослідження:
ознайомитись з науково-технічною літературою з даної теми;
скласти список найбільш вживаних декоративних рослин кімнатного озелененння; вивчити їх морфологічні ознаки; біолого-екологічні властивості, ареал поширення в природі;
привести приклади практичного застосування окремих декоративних рослин
запропонувати заходи щодо кімнатного озеленення приміщення оздоровчо-туристичного комплексу.
Об’єкт дослідження – кімнатне озеленення оздоровчо-туристичного комплексу “Гута”.
Предмет дослідження – декоративні кімнатні рослини.
Дослідницький матеріал зібрано на основі літературних матеріалів та власних обстежень озеленення приміщення оздоровчо-туристичного комплексу. В роботі використані науково-технічні матеріали обласної науково-технічної бібліотеки ім. В. Стефаника, наукової бібліотеки Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, відомчої науково-технічної бібліотеки УкрНДІгірліс.
Робота складається із: вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел та додатків (фотографій і гербарних зразків деяких рослин)
Практичне значення одержаних результатів: Робота може бути використана студентами, дослідниками та здобувачами в подальших наукових розробках з даної тематики, а також – учителями та студентами для підготовки і проведення уроків ботаніки та біології у вищих класах загальноосвітніх шкіл, інших навчальних закладах, студентських семінарських занять тощо.
 


РОЗДІЛ І. КІМНАТНІ РОСЛИНИ – ПОТРЕБА
НАШОГО ЖИТТЯ
Рослини займають особливе місце в нашому будинку.
Вони – живі прикраси, які ростуть і розвиваються, перетворюються від сезону до сезону і представляють собою постійну міняючу картину. Вони відзиваються на турботу і винагороджують нас за увагу. Пишно ростучі рослини – гордість володаря, воно надає кімнаті особливий колорит. А тих, хто проводить багато часу дома рослини зв’язують з окружаючим зовнішнім світом.
Не треба бути спеціалістом, аби получити насолоду від кімнатних рослин, але щоб добитися їх гарного росту і цвітіння, необхідні знання особливостей проростання кожного вида і догляду за ними.
За біологічними особливостями і декоративними якостями вони поділяються на декілька груп, найбільш поширена з яких – квіткові кімнатні рослини, які по праву вважаються особливо декоративними та найбільш цінними для вирощування. Вдало підібрані квітучі види та сорти цієї групи рослин постійно змінюють один одного, створюючи протягом року на підвіконні стійкий квітучий конвеєр. Ще одну групу кімнатних рослин складають декоративні-листяні рослини, які своїми оригінальними листками особливо прикрашають інтер’єр кімнат. Особливий інтерес для внутрішнього озеленення створюють виткі ліани та ампельні рослини, які складають третю групу кімнатних рослин. Різноманітні за будовою стебел, формою листків, відтінками забарвлення, вони досить ефективно прикрашають стіни, вікна та високі меблі в кімнатах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Внутрішнє озеленення оздоровчо -туристичного комплексу “Гута”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок