Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Біологія -> Рослина в житті людини

Рослина в житті людини

Назва:
Рослина в житті людини
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,35 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
«Рослина в житті людини»


План
Вступ........................................................................................................................3
§ 1 Теорія розвитку біологічних понять................................................................5
§ 2 Зміст екологічних понять в розділі “Рослини” в темах:.............................9
Загальне ознайомлення з квітковими рослинами.........................................11
Корінь.....................................................................................................................11
Пагін........................................................................................................................12
Квітка і плід...........................................................................................................13
Насінина.................................................................................................................13
Рослина – цілісний організм...............................................................................14
Квіткові рослини..................................................................................................14
Розвиток рослинного світу.................................................................................14
Рослинні угруповання.........................................................................................15
§ 3 Методика формування екологічних понять в шкільній біології...............17
Висновок................................................................................................................27
Список використаної літератури.....................................................................28


Вступ.
Екологія нині набуває провідного значення в біологічній науці. Знання екологічних зако-номірностей тепер необхідна для всієї діяльності людства на нашій планеті у зв’язку з загро-жуючими для його існування прогнозами.
Екологія синтезує аналітичні дані галузей біологічної науки і розглядає життя в їх взає-мозв’язках з навколишнім середовищем і між собою, тобто так, як у природі.
Якщо мільйони років розвивалося життя і тисячоліттями складались взаємозв’язки органі-змів і середовища, а також пристосованість організмів до спільного життя, то швидкий тех-нічний прогрес привів до значних порушень природних явищ. Нині особливо відчувається негативний вплив антропогенного фактору на природу.
Такі умови склалися на всій планеті, особливо несприятливі в нашій країні, де довгі роки проблеми охорони природи і раціонального природовикористання, по суті, не вирішувались і замовчувались. Усвідомлення важких реальних екологічних ситуацій у країні заставили по-дивитись на сучасне і майбутнє по новому.
Екологічна освіта молоді – не просто одне із найважливіших завдань сучасного суспільс-тва, це умови його подальшого виживання.
Тому так важливо утримати цю базу знань, яка повинна увійти в світогляд нового поко-ління, стати основою його діяльності.
Без сумніву, що справжня серйозна екологічна підготовка може бути реалізована тільки на міцній біологічній основі. Екологічна грамотність немислима без елементарного розуміння того, як побудована жива природа, з якими біологічними законами необхідно рахуватись в господарській діяльності людини.
Очевидно, тільки підвищенням рівня екологічної освіти суспільства в цілому може змі-нити і стиль мислення господарських керівників, і поведінку кожного громадянина. Екологі-чно грамотна людина буде знати, як зменшити екологічну загрозу, зняти її гостроту і лікві-дувати, як потрібно вести господарство, щоб не допустити порушення природи; він не буде наносити шкоду природі під час відпочинку, не дозволить собі марнотратство по відно-шенню до її ресурсів. Екологічні знання потрібні усім. І забезпечити їх повинна школа.
Тому вирішено висвітити в курсовій роботі проблему формування екологічних понять у шкільному курсі біології у розділі “Рослини”.
Завдання:
Зробити аналіз шкільної програми розділу “Рослини”, тем, в яких формуються екологічні поняття.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Рослина в житті людини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок