Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Бухгалтерський облік -> ГРОМАДСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ

ГРОМАДСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ

Назва:
ГРОМАДСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,56 KB
Завантажень:
2
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти України
Черкаський Інженерно – Технологічний Інститут
Кафедра менеджменту
Курсова робота
з курсу
Економіки невиробничої сфери
на тему:
“Громадське харчування”Перевірив: Виконала:
Дмитрієнко Г.Г. Студентка ІІІ курсу
Здано до захисту гр. СМ-510 ФЕУ
“___”_______ 1998 р. № зал. кн. 95152
Захищено з оцінкою : Василина Г. Н.

“___”_______ 1998 р.


Черкаси 1998ЗМІСТ:

Громадське харчування і його роль в народному господарстві 3
Суттєвість і соціально-економічне значення
громадського харчування 7
Товарооборот громадського харчування: вигляди,
склад і особливості 10
Планування обсягу товарообороту громадського
харчування і його структури 13
Методика планування надходження сировини і продуктів 20
6. Висновки 26
7. Таблиці 27
8. Список використаної літератури1. Громадське харчування і його роль в народному господарстві

Однім з заходів нашої країни, направлених на підйом матеріального і культурного рівня громадян, є широкий розвиток і подальше поліпшення громадського харчування в країні.
Форми і засоби виробництва харчової продукції і організації індивідуального споживання виникають і розвиваються без відриву від матеріальних умов життя суспільства, а в тісних зв'язках із ними.
Історичні виникнення і розвиток окремих галузей господарства обумовлювався суспільним розподілом праці в результаті зростання продуктивних сил суспільства.
Наряду з загальним розподілом праці і подальшим розвитком продуктивних сил виникла необхідність обособлення виробництва окремих продуктів, окремих частин або деталей продукту, обособлення окремих операцій. Частковий розподіл суспільної праці, що виявилося в утворенні різноманітних спеціалізованих галузей промисловості, дозволив широко використати техніку і нові засоби організації і технології виробництва, що сприяло зростанню продуктивності праці в суспільстві.
Ринковий засіб виробництва об'єктивно створює умови для високих темпів технічного прогресу, переважного зростання важкої промисловості, збільшення продуктивності суспільної праці як бази постійного підвищення матеріального і культурного рівня життя народу.
Розвиток ринкової економіки викликає подальший суспільний розподіл праці.
В умовах ринкової економіки виникла і успішно розвивається наряду з харчовою промисловістю і торгівлею така галузь господарства, як громадське харчування, що замінює домашнє приготування їжі суспільним виробництвом з застосуванням сучасної технології і обладнання.
Громадське харчування являє собою особливу специфічну галузь народного господарства. Якщо підприємства харчової промисловості виробляють продукти харчування, але не реалізують їх населенню, а в підприємствах торгівлі організується доставка, зберігання товару і продаж їх, то в підприємствах громадського харчування уособлюються три функції: виробництво обідньої продукції, кулінарійних і кондитерських виробів, реалізація і організація раціонального харчування людей.
Громадське харчування обособлюється і вдосконалюється як галузь господарства в силу виконання нею специфічних функцій, відмінних від прямих функцій харчової промисловості і торгівлі. Громадське харчування є галуззю господарства, безпосередньо зв'язаної з забезпеченням населення предметами першої необхідності. Основне в громадському харчуванні - організація виробництва і споживання їжі на науково-гігієнічних засадах. В умовах товарного виробництва громадському харчуванні притаманні і торговельні функції. Тут торгівля органічні зв'язана з виробництвом і споживанням їжі і виступає як опосередкована ланка між ними.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: ГРОМАДСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок