Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Бухгалтерський облік -> Первинний облік виробничих запасів

Первинний облік виробничих запасів

Назва:
Первинний облік виробничих запасів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
53,54 KB
Завантажень:
2316
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Вступ.

Необхідною умовою підтримання виробництва сільськогосподарської продукції на певному рівні є постійна наявність частини оборотних засобів у матеріальній формі (предмети праці). Так, щоб здійснювався процес виробництва господарство повинно мати необхідні запаси посівного матеріалу, кормів, палива, мінеральних добрив, засобів захисту рослин і тварин, запасних частин, інших виробничих запасів. При, їх використанні збільшуються витрати на виробництво. Результатом процесу виробництва є створення готової продукції, внаслідок чого предмети праці переходять у форму готової продукції.

Однак у умовах нестабільності виробництва кооператив заінтересований вкласти кошти у виробничі запаси та інші матеріальні цінності понад оптимальний їх рівень.

Підприємницька діяльність можлива різних видів : виробнича, комерційна або грошово-кредитна. Згідно з цим запаси діяльності такі : у першому випадку – різні речовини та сили природи : сировина, матеріали (основні, допоміжні, паливні, мастильні тощо), у другому-готова продукція виробничої сфери (сільськогосподарська, промислова, будівельна, тощо), яка купується комерційними підприємствами з метою продажу, у третьому – гроші, грошові документи тощо.

Запаси можуть знаходитися у різні форми : вироничі запаси, тварини на вирощувані та відгодівлі, на складах, у процесі виробництва (незавершене виробництво), у формі готової продукції, напівфабрикатів тощо.

Запаси можуть знаходитися у різній формі.

Джерелами їх надходження можуть бути промислові підприємства або установи та організації, які спеціалізуються на постачанні цінностей для сільськогосподарських підприємств (мінеральні добрива, тара і тарні матеріали, паливо і мастила, запасні частини тощо). Особливістю сільськогосподарського виробництва є те, що як виробничі запаси воно використовує значну частину виробленої продукції у вигляді кормів, насіння, а продукти і відходи, одержані від переробки продукції у власному господарстві чи на стороні (жом, пивна дробина, відвійки та інші). Вироблена сільськогосподарська продукція може становити товарний запас при її продажу в майбутньому або зразу ж відправлятися на заготівельні пункти чи в торгівельну мережу для реалізації.

Щоб правильно організувати облік, всі виробничі запаси у сільськогосподарських підприємствах поділяють на такі класифікаційні групи :

1. Насіння і садівний матеріал.

2. Корми (концентровані, грубі, соковиті, тваринні, мінеральні та інші).

3. Нафтопродукти (гас, бензин, дизельне паливо, нігрол, автол, солідол, тощо).

4. Тверде паливо (дрова, вугілля, торф, брикети тощо).

5. Різна сільськогосподарська сировина для переробки на млинах, крупорушках, олійницях, сушарках тощо).

6. Запасні частини і ремонтні матеріали.

7. Будівельні матеріали і обладнання до встановлення.

8. Інші матеріали.

У наявності, є усі перелічені вище виробничі запаси :насіння і садівний матеріал на суму 299350 грн.; корми на суму 22300 грн.; нафтопродукти – 59020 грн.; дрова – 1320 грн.; запасні частини – 2380 грн.; будівельні матеріали – 3510 грн.; інші матеріали на суму – 1515 грн. Усі наявні виробничі запаси та інші сприяють виробництву продукції.

Тому метою даної курсової роботи є дослідження стану обліку виробничих запасів, виявлення можливих шляхів удосконалення обліку в ТОВ “Флора”

При написанні даної курсової роботи були використані і опрацьовані нормативно-законодавчі акти України, праці різних вчених, а також фактичні дані обліку ТОВ “Флора” та фінансова звітність, плани економічного та соціального розвитку, “Наказ про облікову політику підприємства”, первинні і зведені документи, облікові регістри.

Велику допомогу при написанні роботи надано головним бухгалтером – Дрозд Т.А. та працівники бухгалтерії.

1.Виробничо-фінансова характеристика господарства та організація облікової роботи.

1.1 Організаційно правовий статус підприємства

ТОВ “Флора” с. Фльорино розташоване в зоні лісостепу в Південній частині Бершадського району, Вінницької області на відстані 183 км.; від районного центру м. Бершадь 3 км.; від залізничної станції Тростянець 30 км.; від цукрового заводу с. Красносілка Бершадського району 20 км. З усіма переліченими пунктами центральна садиба сполучається упорядкованими шосейними дорогами.

Середня кількість опадів в зоні розташування господарства становить 450 мм. Найбільше їх припадає на червень-липень 70 мм, найменше на лютий 20-25 мм. Середньорічна температура повітря t + 7.2. Абсолютний максимум t + 3.5. Середня сума ефективних температур за вегетаційний період t + 20.50. Найдовша тривалість снігового покриву 90 днів, при середній його висоті 13 см, максимальна до 35 см. У роки із значним перепадом температур спостерігається утворення льодової кірки на полях, що негативно позначається на посівах озимих і багаторічних трав. В цілому кліматичні умови зони сприятливі для вирощування районованих сільськогосподарських культур і утримання сільськогосподарських тварин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Первинний облік виробничих запасів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок