Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Хімія -> Опанувати методики якості похідних гетероциклічних сполук

Опанувати методики якості похідних гетероциклічних сполук

Назва:
Опанувати методики якості похідних гетероциклічних сполук
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,17 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Опанувати методики якості похідних гетероциклічних сполук
Курсова робота


ЗМІСТ
Вступ……………………………………………………………………………. 3
І. Теоретична частина………………………………………………………….. 6
1.1. Загальна характеристика, класифікація, властивості, методи аналізу, особливості зберігання та застосування похідних імінодибензилу, азациклоалкану ЗН-1,4-бенздіазепіну, бензтіодіазину і бензтіадіазепіну…. 6
1.2. Лікарські препарати, які відносять до похідних бенздіазепіну, бензтіодіазину. Фізичні і фізико-хімічні властивості, вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування…………………… 27
1.3.Фармакопейний аналіз гетероциклічних речовин,
похідних бензотіадіазину, бензодіазепіну…………………………………… 34
II. Експериментальна частина………………………………………………… 40
2.1.Експрес-аналіз лікарських форм………………………………………….. 40
2.2. Лікарські форми аптечного та заводського виготовлення………........... 42
Висновок……………………………………………………………………….. 46
Література…………………………………………………………………….... 47
Додатки……………………………………………………………………….... 48
ВСТУП
Продукція, яка виробляється фармацевтичною промисловістю, повинна відповідати вимогам, викладеним у спеціальних документах. Основним документом, що нормує якість лікарських засобів, є Державна фармакопея (національна).
Державна фармакопея України — це правовий акт, який містить загальні вимоги до лікарських засобів, фармакопейні статті (монографії), а також методики контролю якості лікарських засобів.
ДФУ має законодавчий характер. ЇЇ вимоги, висунуті до лікарських засобів, обов'язкові для всіх підприємств і установ України, що виробляють, зберігають, контролюють, реалізують і застосовують лікарські засоби, незалежно від форм власності.
У курсовій роботі наведено аналіз лікарських речовин, похідних гетероциклічних сполук: імінодибензилу, азациклоалкану ЗН-1,4-бенздіазепіну, бензтіодіазину і бензтіадіазепіну.
Кожен лікарський засіб викладений в курсовій роботі за єдиним планом: спочатку дається загальна характеристика, фізико-хімічні властивості, способи здобування, реакції та методи підтвердження тотожності, випробування на чистоту, найбільш широко вживані методи кількісного визначення, особливості умов зберігання, фармакологічна дія та застосування в медичній практиці. При цьому найбільшу увагу приділено сучасним лікарським засобам і методам їх дослідження.
Методики викладено відповідно до вимог діючої науково-технічної документації (НТД). Наведено також нефармакопейні реакції, які часто використовуються у фармацевтичному аналізі.
Актуальність: Володіння методиками фармакопейного аналізу лікарських речовин; встановлення тотожності, контроль чистоти (встановлення допустимих меж домішок) і кількісного визначення лікарських речовин – буде необхідне в практичній діяльності провізора.
Мета: Опанувати методики якості похідних гетероциклічних сполук: імінодибензилу, азациклоалкану ЗН-1,4-бенздіазепіну, бензтіодіазину і бензтіадіазепіну.
Завдання дослідження: висвітлити методи синтезу органічних лікарських речовин, ідентифікації та перевірки на чистоту, визначення кількісного визначення органічних лікарських речовин, похідних гетероциклічних сполук: імінодибензилу, азациклоалкану ЗН-1,4-бенздіазепіну, бензтіодіазину і бензтіадіазепіну.
ПЕРЕЛІК УМОВНИХ СКОРОЧЕНЬ
ДФУ – державна фармакопея України;
УФ – спектр – ультрафіолетова спектроскопія;
ІЧ – спектр – інфрачервона спектроскопія;
К – коефіцієнт поправки;
V1 – кількість титрованого розчину в надлишку, мл;
V2 – кількість титрованого розчину, витраченого на титрування, мл;
Т –титр титрованого розчину, г/мл;
мн – маса наважки, г;
S – стехіометричний коефіцієнт;
Мм – молекулярна маса досліджуваної речовини;
См – молярність титранту;
VT – об’єм титрованого розчину, мл;
ЛЗ – лікарський засіб;
ЛФ – лікарська форма;
АНД – аналітично-нормативна документація;
ВЕРХ – високоефективна рідинна хроматографія;
Т пл. – температура плавлення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Опанувати методики якості похідних гетероциклічних сполук

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок