Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Хімія -> Вивчення і аналіз літературних джерел для створення навчально-методичного посібника-збірника прикладів і завдань з фізичної хімії (кінетика, каталіз та електрохімічні процеси).

Вивчення і аналіз літературних джерел для створення навчально-методичного посібника-збірника прикладів і завдань з фізичної хімії (кінетика, каталіз та електрохімічні процеси).

Назва:
Вивчення і аналіз літературних джерел для створення навчально-методичного посібника-збірника прикладів і завдань з фізичної хімії (кінетика, каталіз та електрохімічні процеси).
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
3,83 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Курсова робота
на тему:
Вивчення і аналіз літературних джерел для створення навчально-методичного посібника-збірника прикладів і завдань з фізичної хімії
(кінетика, каталіз та електрохімічні процеси).


Зміст
Вступ. ....................................................................................................................
Розділ І. Хімічна кінетика.
Закон діючих мас. Константа швидкості хімічної реакції. .......................
Вплив температури на швидкість хімічної реакції. Енергія активації. ..
Розділ ІІ. Каталіз.
1. Гомогенний і гетерогенний каталіз. ............................................................
Розділ ІІІ. Електрохімія.
1. Електропровідність. Закон розведення Освальда. Числа переносу. ........
2. Електроліз. Закони Фарадея. ........................................................................
3. Комбіновані завдання. ..................................................................................
Розділ IV. Висновок. ...........................................................................................
Додатки. ................................................................................................................
Літературні джерела. ...........................................................................................
Відповіді до завдань. ...........................................................................................


Вступ.
Даний збірник є посібником з фізичної хімії для хімічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Матеріал збірника відповідає програмі з фізичної хімії і допомагає студентам засвоїти окремі розділи курсу, зокрема “Хімічна кінетика”, “Каталіз”, “Електрохімія”.
Матеріал даного посібника розділений на параграфів. Кожному параграфу передує введення, де коротко викладені деякі теоретичні питання, наводяться необхідні формули і додаються методичні вказівки щодо розв’язання задач.
Потім пропонується для розв’язання ряд задач, аналогічних до розібраних прикладів.
“Комбіновані задачі” охоплює теми усіх решта параграфів. В задачах цього параграфа показаний взаємозв’язок між розділами фізичної хімії а також між окремими закономірностями. При розв’язуванні цих задач студент повинен знати усі основні закономірності вивчених розділів “Хімічна кінетика”, “Каталіз” і “Електрохімія”.
Умови задач складені так, що спочатку подається загальна умова до ряду задач, а потім в таблицях наведені необхідні для їх розв’язання дані. Це зроблено з метою кращого засвоєння студентами основних закономірностей і формул.
Частина задач і прикладів взятих з різних джерел, перероблена, а значна частина цілком оригінальна.
Розмірності фізичних величин в збірнику вказані, головним чином, з врахуванням міжнародної системи одиниць (СІ). В ряді випадків використовуються деякі несистемні одиниці, що знайшли застосування в хімії (грам-еквівалент, літр та інші). В кінці збірника поміщені відповіді до задач і таблиці величин, необхідні для розв’язування задач.


ІІ. Каталіз.
Гомогенний і гетерогенний каталіз
= Теоретичні відомості =
Каталіз – це явище прискорення реакції у присутності речовин-каталізаторів, які вступають у проміжну взаємодію з реагуючими речовинами, але не входять до складу продуктів реакції.
Каталізатор не входить до вихідних речовин і продуктів реакції і не може впливати на зміну енергії Гіббса ДG, а може лише збільшити швидкість реакції в тому випадку, якщо ДG<0. В стані рівноваги (ДG=0) каталізатор у рівному ступені прискорює як пряму, так і зворотню реакції.
Залежність швидкості реакції від електростатичної енергії Гіббса записується рівнянням:
, (1)
де К0' – константа швидкості в середовищі , де D= ?;
(2)
ДG* - енергія Гіббса; dAB – відстань між центрами іонів сферичної форми;
ZAe, ZBe – заряди іонів.
Швидкість бімолекулярних гомогенно-каталітичних реакцій записується рівнянням:
(3)
Для К2>>К3
(4)
Для К2<<К3
(5)
В сильнокислих розчинах деякі реакції каталізуються тільки іонами гідроксонію, а для швидкості записується в наступній формі:
(6)
де КН+ - константа швидкості кислотного каталізу;
[Н3О+] – концентрація каталізатора;
[S] – концентрація субстрата.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Курсова робота на тему: Вивчення і аналіз літературних джерел для створення навчально-методичного посібника-збірника прикладів і завдань з фізичної хімії (кінетика, каталіз та електрохімічні процеси).

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок