Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Проблемно-орієнтовані мови програмування

Проблемно-орієнтовані мови програмування

Назва:
Проблемно-орієнтовані мови програмування
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
6,12 KB
Завантажень:
62
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Курсова робота
з курсу”Проблемно-орієнтовані мови програмування”


Зміст
1. Тема , мета та цілі курсової роботи . . . . . . . . . .3
2. Завдання на курсову роботу . . . . . . . . . . . . . . . . 4
3. Вступ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5-6
а) середовище Турбо С
б)середовище Турбо Паскаль
4. Ряди . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .6-11
5. Аналіз ряду . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 12
Текст програми на Турбо Паскалі та результат
обчислень даного ряду у цьому середовиші . . . 13-16
7. Текст програми на Турбо С та результат обчислень
даного ряду у цьому середовиші . . . . . . . . . . . . .17-19
8. Висновок . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 20
9. Список використаної літератури . . . . . . . . . . . .21
Тема курсової роботи
“Обчислення функцій за допомогою степеневих рядів”
Мета курсової роботи
Закріпити і розширити знання одержані, при вивченні дисцинліни
“Проблемно-орієнтовані мови програмування”.
Цілі роботи
Розвинути навики і вміння ефективно застосовувати ЕОМ для розв’язування прикладних задач.
Завдання:
Із використанням ЕОМ обчислити з точністю Е=0.00001 значення функції представленої степеневим рядом у 20 точках, що найбільш повно охоплюють область визначення функцій.
Знайти абсолютну та відносну похибку обчислень у цих точках.
 
Вступ.
Середовище Турбо С .
Мова С посідає осбливе місце серед мов програмування в комп’ютерній індустрії. С є структурованою мовою програмування. С бере свій початок від двох мов, BCPL i B. В 1967 році Мартін Річардс розробив BCPL, як мову для написання системного забезпечення і комп’ютерів. В 1970 році Кен Томпсон використовував мову С для розробки ранніх версій UNIX на комп’ютері DECPDP-7. Як в BCPL, так і в В змінні не розділялись на два типи – кожне значення даних займає одне слово в пам’яті комп’ютера і відповідність, наприклад, цілих і дійснісних чисел цілком падала на відповідальність програміста.
Мова С була розроблена ( на основі В ) Денісом Річчі з корпорації BellLаboratories в перше мова була реалізована в 1972 році на комп’ютері DECPDP – 11. Популярність С одержало в якості мови операційної системи UNIX . Сьогодні практично всі основні операційні системи написані на С або С++ . Після двох десятиліть С є практично на більшості комп’ютерів. Мова С не залежить від апаратної частини, і програми, написані на на ньому, можуть бути перенесені на інші системи. С має в собі основні принципи BCPL i B , крім того , в ньому , введена типізація змінних і деякі інші важливі моменти . В кінці 70 – х років С перетворився в те , що ми називаємо традиційний С . Застосування С для різних типів комп’ютерів , призвело до появи різних версій мови , котрі , не дивлячись на свою схожість переважно були не сумісні . Це стало справжньою проблемою для розробників програмних продуктів котрі хотіли розробити коди , які можуть працювати на декількох типах комп’ютерів . Ставало зрозуміло , що потрібна стандартна версія С . В 1989 році вийшов стандарт мови С.
Середовище Турбо Паскаль .
Система програмування Турбо Паскаль , розроблена американською корпорацією Borland , залишається однією з самих популярних середовищ програмування в світі . Цьому сприяє , з однієї сторони простота , яка закладена в мову Паскаль , а
з другої – робота і талант співробітників Borland на чолі з розробником Турбо Паскаля Андерсом Хейлсбергом , який приклав не мало зусиль для модернізації цієї мови .
Придумана щвейцарським вченим Ніколасом Віртом , як засіб для навчання студентів програмуванню , мова Паскаль здобутками А.Хейлсберга перетворилася на сучасну професійну мову програмування , котрій під силу будь-які задачі – від створення самих простих програм , призначених для рішення нескладних задач , до розробки найскладніших систем управління базами даних .
Система програмування Турбо Паскаль представляє собою двох в відомій степені самостійних початків : компілятора з мови програмування Паскаль ( мова названа на честь видатного французького математика Блеза Паскаля , і деякого інструментального середовища , яка представляє собою можливість ефективної розробки програм .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Курсова робота на тему: Проблемно-орієнтовані мови програмування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок