Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Інтернет-технології у дистанційному навчанні. Програма “Web-Тест Конструктор”

Інтернет-технології у дистанційному навчанні. Програма “Web-Тест Конструктор”

Назва:
Інтернет-технології у дистанційному навчанні. Програма “Web-Тест Конструктор”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,16 KB
Завантажень:
99
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота
Інтернет-технології у дистанційному навчанні. Програма “Web-Тест Конструктор”


Зміст
Вступ……………………………………………………...……………..2.
Інтернет-технології в системах навчання……………………….….………2.
Інтернет-технології в дистанційній і відкритій освіті………………………4.
Імітаційне моделювання……………………………………………………...7.
Застосування internet-технологій, як інструмент навчання студентів…8.
Проблеми інформаційного культурно-освітнього середовища
в інтернет…………………………………………………………….…….……..11.
Особливості розробки навчальних матеріалів…………….…………..…...14.
Віртуальний лабораторний практикум…………………………………….17.
Система тестування………..………………………………………………20.
Конструктор комп'ютерних тестів…………….……………………………...25.
Інструментальне середовище розробки інтерактивних
мультимедійних Web-тестів……………………………….…………………...27.
Робота з програмою "Web-Тест Конструктор"……………………………...28.
Висновки………………………………………………………………………..30.
Перелік використаної літератури……………………………………………31.
Мета: Розкрити методику проведення тестування в системах дистанційного навчання за допомогою “WebTest контруктора”
Ціль: Розробити курс дистанційного навчання. Використати методику, описану у даній курсовій роботі для проведення перевірки та оцінки знань.
Вступ
Стрімкий розвиток мережевих інформаційних технологій, окрім помітного зниження тимчасових і просторових бар'єрів в розповсюдженні інформації, відкрив нові перспективи у сфері освіти. Можна з упевненістю стверджувати, що в сучасному світі має місце тенденція злиття освітніх і інформаційних технологій і формування на цій основі принципово нових інтегрованих технологій навчання, заснованих, зокрема, на Інтернет-технологіях.
Інформаційні технології - процес, що використовує сукупність засобів і методів збору, обробки і передачі даних, для отримання інформації нової якості про стан об'єкту, процесу або явища.
Згідно визначенню, прийнятому ЮНЕСКО, інформаційна технологія - це комплекс взаємозв'язаних, наукових, технологічних, інженерних дисциплін, що вивчають методи ефективної організації праці людей, зайнятих обробкою і зберіганням інформації; обчислювальну техніку і методи організації і взаємодії з людьми і виробничим устаткуванням, їх практичні додатки, а також пов'язані зі всім цим соціальні, економічні і культурні проблеми.
Самі інформаційні технології вимагають складної підготовки, великих первинних витрат і наукоємкої техніки. Їх введення повинне починатися із створення математичного забезпечення, формування інформаційних потоків в системах підготовки фахівців.
Інтернет-технології в системах навчання
Сучасні вимоги до систем навчання припускають рішення багатьох питань, вибору індивідуальної траєкторії в навчанні.
Проте на практиці, повне рішення цих завдань неможливе без виконання жорстких взаємозв'язаних і часто суперечливих вимог: методичних, організаційних, програмно-теоретичних і інших.
Одним з ефективних шляхів є створення комп'ютерних центрів навчання, що працюють на базі мережевих технологій.
Такі центри дозволяють вирішити ряд проблем, пов'язаних з числом охочих здобути освіту, що постійно збільшується, і дають можливість здобувати освіту незалежно від місцезнаходження.
Існує декілька принципів побудови таких навчальних центрів.
Перший принцип - універсальність - система повинна розглядатися не стільки як засіб дистанційного навчання, яке дозволяє освоювати ті або інші дисципліни, знаходячись далеко від комп'ютерного центру, але ще і як засіб самостійного вивчення дисциплін студентами будь-яких форм навчання.
Система повинна спочатку бути підготовлена для створення курсів і вивчення будь-яких дисциплін (гуманітарних, соціально-економічних, природно-научних, технічних).
Система повинна потенційно надавати можливості використання практично будь-яких відомих до справжніх технологій і методів дистанційного навчання: повчальне і атестаційне тестування, електронні підручники, словники і довідники, віртуальні лабораторії, синхронні і асинхронні засоби спілкування.
Другий принцип – доступність – система на відміну від відомих, повинна бути не просто сукупність курсів дистанційного навчання, розроблених групами методистів і програмістів, а, навпаки, відкритий інструментарій-оболонку, що дозволяє будь-якому викладачу-автору, що не професійно володіє комп'ютерними технологіями, створювати власні курси дистанційного навчання, використовуючи засоби, що надаються системою, в рамках, визначуваних системними вимогами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Інтернет-технології у дистанційному навчанні. Програма “Web-Тест Конструктор”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок