Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Графічне відображення графіка роботи водорегулюючого вузла

Графічне відображення графіка роботи водорегулюючого вузла

Назва:
Графічне відображення графіка роботи водорегулюючого вузла
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,49 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Завдання

Розробити програму для графічного відображення схеми та хвильових діаграм струму, напруги та потужності в колі змінного струму з ємністю.

(найменування вищого учбового закладу)

Кафедра

Дисципліна

Спеціальність

Курс _____________Група _____________Семестр

ЗАВДАННЯ

на курсову роботу студента

(прізвище, ім’я, по батькові)

1. Тема роботи

2. Термін здачі студентом закінченої роботи

3. Вихідні дані до роботи

4. Зміст розрахунково-пояснювальної записки (перелік питань, які належать розробці)

5. Перерахунок допоміжного матеріалу

6. Дата видачі завдання

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

№ п/п Найменування етапів курсової роботи Термін виконання етапів роботи Примітки

Студент

(підпис)

Керівник

(підпис) (прізвище, ім’я, по батькові)

“______” ___________________ 20 ___ р.

Вступ

Завдяки теперішньому комп'ютерному розвитку людство змогло полегшити собі роботу. Комп'ютеризація під-приємств, наукових, освітніх закладів змогла подолати ряд важких перешкод. Процеси, які раніше неможливо було виконати за десятки років, зараз задопомогою комп'ютера можна виконати ту саму роботу за досить короткий час.

Деякі процеси в різних галузях науки і техніки можна описати і наочно зобразити на екрані комп'ютера,викори-

ставши певні програми.

Завдання цієї курсової роботи полягає в розробці програми, яка показувала б в середовищі BC режим роботи водорегулюю-чого вузла, в залежності від рівня грунтових вод.

Опис вузла

Вузол складається з таких частин:

6,11-трубопровод

1-магістральний канал,

2,4,12,13-шлюзи,

3-аванкамера,

5-колекторні канали,

7-насосна станція,

8,9,10-заслінки,

Шлюзи і заслінки мають електричний привід,яким управляють при допомозі типових шкафів управління. Іформаційне забезпечення вузла включає в себе електродні датчики рівнів грунтових вод, розміщених в вимірювальних колодцях на обох міліорованих масивах, датчики рівнів води в каналах, аванкамері і датчик опадів.

Принцип роботи

Принцип роботи водорегулюючого вузла заключається в слідуючому. При підніманні рівня грунтових вод до верхньої межі з датчика надходить електричний сигнал, в результаті чого відкриваються шлюзи 4,12 і заслінка 10 на напірному трубопроводі 11. Вода з колекторних каналів 5 потрапляє в аван-камеру 3. Коли рівень води в аванкамері досягає верхнього електрода, спрацьовують насосні установки, які перекачують воду по трубопроводі 11 в магістральний канал 1. При опусканні рівня грунтових вод до середнього значення відключаються насосні насосні установки, шлюзи 4,12 і заслінка 10 закриваються.

Якщо рівень грунтових вод знову піднімається до верхнього рівня, то водо-регулюючий вузол знову починає працювати на спад надлишкової води. При спаданні за рахунок сумарного випаровуван-ня рівня грунтових вод до нижнього межі з датчика надходить сигнал, який викликає відкриття шлюзів 2, 13 і заслінок 8, 9. Вода з магістрального каналу потрапляє в аванкамеру і звідти насосами подається в колекторні канали. При підніманні рівня води в каналах до верхньої межі насоси відключаються. Під дією інфільтрації рівень

води спадає, і коли досягає нижнього електрода, включаються насоси. Так за рахунок перiодичної роботи насосів піднімається рівень грунтових вод. Придосяганні ним середнього значення насоси відключаються, шлюзи 2, 13 і заслінки 8, 9 закриваються.

У випадку випадання визначеної кількості опадів з датчика опадів надходить сигнал, який переводить водорегулюючий вузол в режим спаду незалежно від положення рівня грунтових вод і рівнів в колекторних каналах.

Автоматичне регулювання водного режиму при допомозі водо-регулюючих вузлів зменшує технологічні викиди води, знижує експлуатаційні ресурси і збільшує урожайність. Один вузол може обслуговувати до 1000 га землі.

Текст програми:

#include

#include

#include

#include

#include

#include

void program(void);

void fon(void)

{int i;

setbkcolor(3);

setcolor(14);

for(i=1;i

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Курсова робота на тему: Графічне відображення графіка роботи водорегулюючого вузла

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок