Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка корпоративної мережі.

Розробка корпоративної мережі.

Назва:
Розробка корпоративної мережі.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
7,74 KB
Завантажень:
194
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Розробка корпоративної мережі.


ЗМІСТ
ВСТУП 6
ОПИС АПАРАТНИХ ЗАСОБІВ ТА КОМПЛЕКТУЮЧИХ ВИРОБІВ
ДЛЯ ПОБУДОВИ КОРПОРАТИВНОЇ МЕРЕЖІ 8
РОЗРОБКА СТРУКТУРИ КОРПОРАТИВНОЇ МЕРЕЖІ І СИСТЕМИ АДРЕСАЦІЇ 12
ДОКУМЕНТУВАННЯ МІЖМЕРЕЖНИХ З’ЄДНАНЬ 13
КОНФІГУРАЦІЯ ЗАДІЯНИХ АПАРАТНИХ ЗАСОБІВ
4.1. Процедури підключення маршрутизатора до ПК 18
4.2. Короткий опис команд, які використовувались для конфігурування обладнання 20
ВИСНОВОК 21
ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 22
ДОДАТКИ


ВСТУП
На теперішній час однією з характерних рис розвитку суспільства є безперервний розвиток комп’ютерних технологій. Основним елементом сучасних технологій є комп'ютер, який використовується в усіх сферах людського життя: в побуті, на підприємствах, в банках у системах зв'язку і управління транспортом, сфері розваг тощо.
Однак масове використання окремих, не взаємозв’язаних комп’ютерів породжує ряд серйозних проблем: як зберігати використовувану інформацію, як зробити її загальнодоступною, як обмінюватися цією інформацією з іншими користувачами, як спільно використовувати дорогі ресурси (диски, принтери, сканери, модеми) декільком користувачам. Рішенням цих проблем є об’єднання комп’ютерів у єдину комунікаційну систему – комп’ютерну мережу.
Комп’ютерна мережа – це система розподіленої обробки інформації між комп’ютерами за допомогою засобів зв’язку.
Комп’ютери підключаються до мережі через вузли комутації. Вузли комутації з’єднуються між собою канали зв’язку. Вузли комутації разом з каналами зв’язку утворюють середовище передачі даних. Комп’ютери, підключені до мережі, у літературі називають вузлами, абонентськими пунктами чи робочими станціями. Комп’ютери, що виконують функції керування мережею чи надають які-небудь мережеві послуги, називаються серверами. Комп’ютери, що користуються послугами серверів, називаються клієнтами.
Кожен комп’ютер, підключений до мережі, має ім’я (адресу). Комп’ютерні мережі можуть обмінюватися між собою інформацією у вигляді повідомлень. Природа цих повідомлень може бути різна (лист, програма, книга і т.д.). У загальному випадку повідомлення по шляху до абонента-одержувача проходить декілька вузлів комутації. Кожний з них, аналізуючи адресу одержувача в повідомленні і володіючи інформацією про конфігурацією мережі, вибирає канал зв’язку для наступного пересилання повідомлення. Таким чином, повідомлення “подорожує” по мережі, поки не досягає абонента-одержувача.
У світі існують тисячі різноманітних комп’ютерних мереж. Найбільш істотними ознаками, що визначають тип мережі, є ступінь територіального розсередження, топологія і застосовані методи комутації.
По ступеню розсередження комп’ютерні мережі поділяються на локальні, регіональні і глобальні.


РОЗДІЛ 1
ОПИС АПАРАТНИХ ЗАСОБІВ ТА КОМПЛЕКТУЮЧИХ ВИРОБІВ
ДЛЯ ПОБУДОВИ КОРПОРАТИВНОЇ МЕРЕЖІ
Корпоративна мережа розроблена для компанії, яка має свої представництва у одинадцяти містах України. Особливості розташування об’єктів було враховано та вибрано необхідне обладнання .
Мережа об’єднує одинадцять областей західного, центрального регіону України та місто Київ. Кількість підрозділів двадцять, в кожному місті є по
2 – 3 підрозділи..
Для організації WAN з’єднань використовуватиме мережу побудовану з допомогою синхронного послідовного протоколу РРР (Point to Point Protocol).
Приймаючи до уваги вищеописане, визначаємо, що для побудови мережі необхідно наступне:
11 маршрутизаторів з двома Fast-Ethernet портами, одним Ethernet портом та з двома Serial портами.
20 комутаторів.
Даній умові для побудови такої задачі відповідає маршрутизатор з серії 2600 та комутатори призначені для створення логічних груп та невеликих середніх офісів, наприклад, такі пристрої: маршрутизатор типу 2621, та комутатор серії 1548.
Сімейство багатофункціональних, модульних маршрутизаторів Cisco Systems - Cisco 2600 series, призначеної для об'єднання невеликих віддалених офісів в складі корпоративних систем, а також для підключення їх до публічних глобальних мереж.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Розробка корпоративної мережі.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок