Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка проекту комп’ютерної мережі та розрахунок її вартості (10Base-2)

Розробка проекту комп’ютерної мережі та розрахунок її вартості (10Base-2)

Назва:
Розробка проекту комп’ютерної мережі та розрахунок її вартості (10Base-2)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,58 KB
Завантажень:
17
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота
Розробка проекту комп’ютерної мережі та розрахунок її вартості (10Base-2)


ВСТУП
Метою даного курсового проекту було розробити проект комп’ютерної мережі та розрахувати її вартість. Згідно варіанту дана комп’терна мережа повинна бути типу 10 Base-2, одноранговою, складатися із шести користувачів мережі, а також розроблена для офісу розміром 55м., для операційної системи Windows 98.
Розглянемо що собою являє комп’ютерна мережа – це спільне підключення багатьох окремих комп’ютерів (робочих станцій) до єдиного каналу передачі даних.
При об'єднанні персональних комп'ютерів в мережу у вигляді внутрішньої виробничої обчислювальної мережі отримуються такі переваги, як:*
Розподіл ресурсів: розподіл ресурсів дозволяє ощадливо використовувати ресурси, наприклад, керувати периферійними пристроями, такими як лазерні друкувальні пристрої, з усіх приєднаних робочих станцій.*
Розподіл даних: розподіл даних надає можливість доступу і керування базами даних з периферійних робочих місць,які потребують інформацію.*
Розподіл програмних засобів: розподіл програмних засобів надає можливість одночасного використання централізованих, раніше встановлених програмних засобів.*
Розподіл ресурсів процесора: при розподілі ресурсів процесора можливе використання обчислювальних потужностей для обробки даних іншими системами, що входять у мережу. *
Режим багатьох користувачів: пристрої системи сприяють одночасному використанню централізованих прикладних програмних засобів, раніше встановлених і керованих.
Комп’ютери можна використовувати по різному – або як окремий комп’ютер, або як складову більш чи менш великої автоматизованої інформаційної системи (АІС). АІС складаються з чотирьох видів забезпечення: апаратного, програмного, інформаційного і організаційного.
Апаратне забезпечення – це комплекс апаратних засобів, які працюють в АІС.
Програмне забезпечення – це комплекс програмних засобів, які працюють в АІС.
Інформаційне забезпечення – це сукупність інформаційних ресурсів
в АІС.
Організаційне забезпечення – це комплекс заходів по впровадженню і підтримці функціонування АІС.
Для створення мережі потрібно поєднати в єдине ціле комп’ютери, мережеве обладнання (апаратне забезпечення) та мережеве системне програмне забезпечення. Для створення АІС на основі мережі потрібно додати прикладне ПЗ, інформаційне та організаційне забезпечення.


1 ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА
1.1 Поняття мережі
В загальному випадку мережею можна назвати об’єднання деякої кількості комп’ютерів до єдиного каналу передачі даних за допомогою фізичного з’єднання. Персональні комп’ютери, об’єднані в мережу мають ряд переваг над окремими робочими станціями, що не мають доступу до мережі. До таких переваг належать:
Розподіл даних: розподіл даних надає можливість доступу і керування базами даних з периферійних робочих місць, які потребують інформацію.
Розподіл програмних засобів: розподіл програмних засобів надає можливість одночасного використання централізованих, раніше встановлених програмних засобів декількома комп’ютерами одночасно.
Розподіл ресурсів процесора: при розподілі ресурсів процесора можливе використання обчислювальних потужностей для обробки даних іншими системами, що входять у мережу. Ця можливість полягає в тому, що на наявні ресурси не "накидаються" моментально, а тільки лише через спеціальний процесор, доступний для кожної робочої станції.
Режим багатьох користувачів: пристрої системи сприяють одночасному використанню централізованих прикладних програмних засобів, раніше встановлених і керованих, наприклад, якщо користувач системи працює з іншим завданням, то поточна робота відсувається на задній план.
Електронна пошта: за допомогою електронної пошти відбувається інтерактивний обмін інформацією між робочою станцією й іншими станціями, встановленими в обчислювальній мережі.
1.2 Основна ідея однорангової мережі
Комп'ютери в одноранговій мережі можуть виступати як у ролі клієнтів, так і в ролі серверів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота на тему: Розробка проекту комп’ютерної мережі та розрахунок її вартості (10Base-2)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок