Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка фізичного рівня комп'ютерних мереж

Розробка фізичного рівня комп'ютерних мереж

Назва:
Розробка фізичного рівня комп'ютерних мереж
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,52 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КУРСОВА РОБОТА
з дисципліни КОМП’ЮТЕРНІ МЕРЕЖІ
Тема – РОЗРОБКА ЗАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ПО ВИКОРИСТАННЮ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ, МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЕТАЛОННИХ МОДЕЛЕЙ, СТАНДАРТИЗАЦІЇ МЕРЕЖ, ОДИНИЦЬ ВИМІРЮВАННЯ ТА РІШЕННЯ ЗАДАЧ ПО ЦИМ ПИТАННЯМ.
АНОТАЦІЯ
В даній роботі розглянуті загальні питання по використанню комп’ютерних мереж, мережевого обладнання та програмного забезпечення, еталонних моделей, стандартизації мереж, одиниць вимірювання та вирішені задачі по цим питанням.
SUMMARY
In this work general questions are considered on the use of computer networks, network equipment and software, standard models, standardization of networks, metages and tasks are decided for by this question.
ЗМІСТ
Стор
1. ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА 6 - 19
1.1 ЗАСТОСУВАННЯ КОМП'ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ 6
1.2 МЕРЕЖЕВЕ УСТАТКУВАННЯ 7
1.3 МЕРЕЖЕВЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 10
1.4 ЕТАЛОННІ МОДЕЛІ 12
1.6 СТАНДАРТИЗАЦІЯ МЕРЕЖ 16
1.7. ОДИНИЦІ ВИМІРУ 17
2. ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА 19
3. ВИСНОВКИ 28
4. ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ 29
КР.КС-02.00.00.000 ПЗ
Зм. | Лист | № докум | Підпис | Дата
Розроб. | РОЗРОБКА ФІЗИЧНОГО РІВНЯ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ. | Літ. | Арк. | Аркушів
Перевір. | 5 | 29
Реценз.
Н.Контр.
Затверд.
1 ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА
1.1 ЗАСТОСУВАННЯ КОМП'ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ
Перш ніж приступити до вивчення технічних подробиць, варто присвятити якийсь час обговоренню питань, чому люди цікавляться комп'ютерними мережами і для чого ці мережі можуть бути використані. Врешті-решт, якби ніхто не був зацікавлений в розвитку цих технологій, то не було б побудовано такої величезної кількості самих різних мереж. Ми почнемо з обговорення таких традиційних речей, як корпоративні мережі і взагалі мережі в організаціях, використаний іє мереж приватними особами, потім перейдемо до нових технологій, пов'язаних з мобільним зв'язком і домашніми мережами.
Мережі в організаціях
Багато сучасних організацій використовують велику кількість комп'ютерів, часто значно віддалених один від одного. Наприклад, можуть бути окремі комп'ютери для стеження за виробничим процесом, обліку товарів і нарахування заробітної плати. Спочатку всі ці комп'ютери нерідко працюють ізольовано один від одного, проте в якийсь момент адміністрація може ухвалити рішення з'єднати їх, щоб мати можливість швидкого доступу до інформації по всій компанії.
Використання мереж приватними особами
У 1977 році Кен Олсен (Ken Olsen) був президентом корпорації DEC (Digital Equipment Corporation), яка на той момент була другою за величиною (після IBM) компанією, що проводить комп'ютерну техніку. Коли у нього запитали, чому DEC не підтримує ідею створення персональних комп'ютерів, він сказав: «Я не бачу ніякого сенсу в тому, щоб в кожному будинку стояв комп'ютер». Можливо, він і був правий, але історичний факт полягає в тому, що все опинилося якраз навпаки, а корпорація DEC взагалі припинила своє існування. Навіщо люди встановлюють комп'ютери у себе удома? Спочатку основними цілями були редагування текстів і електронні ігри. Проте за останні декілька років ситуація радикальним чином змінилася, і тепер основна причина, по якій багато людей купують комп'ютери, - це доступ в Інтернет. Удома його можна використовувати в різних цілях.
КР.КС-02.00.00.000 ПЗ | Арк.
6
Зм. | Арк. | № докум | Підпис | Дата
1.2 МЕРЕЖЕВЕ УСТАТКУВАННЯ
Тепер пора від питань застосування мереж і соціальних аспектів перейти до розгляду технічної сторони розробки мереж. Єдиної загальноприйнятої системи, якою задовольняють всі мережі, не існує, проте є два найважливіші параметри: технологія передачі і розміри. Розглянемо обидва параметри по черзі. Якщо дивитися у загальних рисах, існує два типи технології передачі: широкомовна та від вузла до вузла.
Локальні мережі
Локальними мережами називають приватні мережі, що розміщуються, як правило, в одній будівлі або на території якої-небудь організації площею до декількох квадратних кілометрів. Їх часто використовують для об'єднання комп'ютерів і робочих станцій в офісах компанії або підприємства для надання сумісного доступу до ресурсів (наприклад, принтерам) і обміну інформацією.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Розробка фізичного рівня комп'ютерних мереж

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок