Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Цифрові шифратори

Цифрові шифратори

Назва:
Цифрові шифратори
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,39 KB
Завантажень:
94
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Цифрові шифратори
курсова робота з інформатики


ЗМІСТ


Вступ
Одним з основних вузлів систем автоматичного управління і обчислювальної техніки, систем зв'язку, дискретної вимірювальної техніки і телемеханіки є так звані дешифратори. В сучасних телефонних і телеграфних координатних системах комутації, наприклад, ці вузли становлять велику частину керуючого обладнання.
Слово дешифратор походить від французького слова dechiffrer, що означає розгадувати, дешифрувати. У науково-технічній вітчизняній і зарубіжній літературі дешифратором називають пристрій перетворення сигналів, що приймаються ним в код сприймаючої системи.
Наведене визначення дешифратора є загальним і охоплює досить широкий клас пристроїв. В обчислювальній техніці і телемеханіці – це всілякі пристрої декодування, перетворення представлених величин або виділення тимчасових інтервалів; в системах зв'язку – демодулятори, пристрої розшифровки коду сигналів, які відповідають різним буквам телеграфних апаратів і т. д. В залежності від призначення і виконуваних функцій дешифратором вказане визначення може бути конкретизовано.


Розділ 1. Види цифрових шифраторів
1.1. Принципи побудови і методи синтезу дешифраторів
1.1.1. Визначення, основні поняття і класифікація дешифраторів
Дешифратор в загальному випадку має п входів і т виходів. З комбінації сигналів (або сигналу), що подається на його входи у відповідності зі структурою дешифратора виділяється повідомлення у вигляді вихідних сигналів дешифратора. Ці сигнали з'являються на одному або декількох виходах дешифратора і є керуючими для об'єктів, підключених до цих виходів. Інші виходи захищені від впливу помилкових сигналів, тобто дешифратори володіють властивостями селективності.
Сигнали, що приймаються дешифратором, можуть бути звуковими, світловими та ін., однак основне застосування в техніці знайшли електричні сигнали. Різні структури вхідних сигналів створюються шляхом підбору сигналів з певними ознаками (якостями). По цих ознаках імпульси відрізняються один від одного. Такими ознаками є, наприклад, вид струму (постійний або змінний), полярність, амплітуда і тривалість імпульсів, їх частота, фаза, форма і т. д. Різні структури сигналів можна отримати шляхом їх комбінування. Воно полягає в тому, що з сигналів з однаковими або різними ознаками створюються серії або набори сигналів, що подаються на вхід дешифратора послідовно або паралельно.
Структура вхідних сигналів визначає і структуру дешифраторів. Найбільш простими є дешифратори ознак сигналів, кожний з яких містить в собі повну інформацію, необхідну для роботи дешифратора. Основними блоками таких дешифраторів є розрізнювачі, реагуючі на ознаку вхідного сигналу, і виконавчий пристрій, який після спрацювання розрізнювача впливає на об'єкти, керовані дешифратором. Крім цих блоків, дешифратор може містити блок контролю проходження сигналу і допоміжний блок підготовки вузлів дешифратора до роботи і повернення їх в початкове положення. В необхідних випадках до складу дешифратора може бути введений ще і перетворювач, що здійснює доведення параметрів вхідного сигналу до значень, при яких забезпечується надійна робота розрізнювачів або спрощуються їх схеми.
При комбінованому вхідному сигналі вихідний сигнал дешифратора залежить від прийнятого набору сигналів з однаковими або різними ознаками, тобто окремий сигнал в цьому випадку самостійного значення не має. Відрізняються такі дешифратори наявністю в них логічного блоку, що формує результуючі вихідні сигнали на основі сигналів окремих розрізнювачів. Складність цього блоку значно залежить від структури сигналів, що приймаються. Будемо називати його надалі логічним перетворювачем.
У дешифраторах більшості сучасних дискретних систем навіть при структурах сигналів середньої складності перетворювачі незрівнянно складніше за інші блоки. Тому поняття дешифратора часто пов'язують саме з перетворювачем. У тих випадках, коли розрізнювачі відносять до суміжних пристроїв і не потрібно додаткових блоків, дешифратор складається тільки з логічного перетворювача.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Цифрові шифратори

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок